Jump to content

Moto Zajednica

Fiat 131 Mirafiori

Recommended Posts

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Fiat 131 Mirafiori 1600 TC

 

S obzirom da je auto redak i da bi nekom ljubitelju mnogo znacio ovaj oglas, resio sam da oglasim auto ovde. U mom vlasnistvu je 8 godina, slatko sam se navozio za to vreme bez vecih problema. Masina je u extra stanju ne trosi ulje uopste. Tek promenjeni kablovi, svecice i prednje gume. Prosle godine stavljena nova pumpa za vodu i termostat (original), novi prednji diskovi i plocice (ferodo) i novi cilindri zadnje kocnice. Atestiran plin. Auto bez ulaganja, sedi i vozi se. Enterijer je dosta dobro ocuvan, sem neba koje bi trebalo da se presvuce.

Auto ima elektro podizace prozora, centralnu bravu, servo volan, podesavanje volana po visini.

Mana - pocela je da izbija rdja, zato je cena 500 evra. U inostranstvu ovaj auto ne postoji ispod 1500e (lako proverljiva stvar)

 

Kontakt 064 255 96 26

 

IMG_6403.jpg

 

IMG_6404.jpg

 

IMG_6402.jpg

 

IMG_6405.jpg

 

IMG_6406.jpg

 

IMG_6393.jpg

 

IMG_6392.jpg

 

IMG_6391.jpg

 

IMG_6394.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

sto ti sija lampica od goriva? jel to nesto nije u redu sa strujom? :lol:

 

Djira na plin, ta lampica moze da svetli kolko oce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Aco greota ovo da prodajes za ovu sicu. Za 500e ne mozes ni Juga da kupis a kamoli ovakav auto... Mi sa nasom Argentom ne znamo sta da radimo. NE vredi ni 500e sa sve plinom. Ne bi je niko kupio, trosi ko tenk po gradu em je 2000cc (skupa registracija :( ) Mi je sve jedno teramo po gradu kao magare :moto3: Tebi bar regostracija nije skupa... Kolko trosi ovaj 1600cc?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Jbg, prodajem ga za sicu da bi ga prodao. Dzaba mi da mu nakrkam cenu kad niko po toj ceni nece da ga kupi. O ovi sto se interesuju hoce da ga kupe za 400e, a za toliko ga ne dam, pa nek se raspadne, vise cu da uzmem za delove ako ga raskrcmim, mada je greota krcmiti ovaj auto.

Sto se tice potrosnje, nije mala, tu je negde kao tvoja Ardjenta (mozda malo manja) :) ide od 10-15 lit plina, zavisi gde se i kako vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Aha ne valja ti trap vuce u desno! Pa drzis non stop volan ulevo ili se vozis po nekom kruznom-toku u krug malo driftujes :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Castim kad kupim drugi :)

 

srecna prodaja, divan auto i cini mi se da je 1600tc supermirafiori ;)

U stvari je 2000tc supermirafiori, ali jedna plasticna kartica kaze drugacije ;) Jeste divan auto, slatko sam se navozio njime bez ikakvih problema, da nije poceo da truli ne bi ga prodavao. Prodao kolegi, tako da cu mocu da ga provozam kad pozelim da se setim na mlados' :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja