Jump to content

Moto Zajednica

EVO NAJZAD I MENE

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: sabac
  • Motocikl: CB1000R i B-KING

Pozdrav svim bajkerima,ja sam Aleksandar zovu me Aca Badzes iz Sapca-grada gde ima najvise bajkera,82 sam godiste.Kao i svi prisutni Obozavam motore,svaki na svoj nacin.Vozim {kako kazu}  i plastikanca i gvozdenjaka  mada kako rastem ja raste mi i guvernala Volim i krosa i endura ne bezim ni od njih znaci cenim sve na 2 tocka cak i japaner  ;D .Kicma me strasno boli i od pada i zbog bubrega.Posle nekog pada svi mi kazu kao /Ti si lud ako opet sednes na motor pao si prosle god pao si ove i vidis kako si zavrsio mogao si ostati invalid ili poginuti  itd.... ali ja kao ja nikog ne slusam na jedno udje a na drugo izadje sam bog me cuva i opet sedam na prvo sto mi padne u ruke. i tako da vas ne smaram sad citanjem ovog teksta,slika imam mnogo ali neumem da smanjim da i da stavim ovde ali iskopao sam 1 od prosle god kad sam opalio sa triumfa i drljao facom po asfaltu [naravno bez kacige] ali bice jos koja obecavam samo da naucim da smanjujem. POZZ

 

post-1996-12878991460128_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac

hehe...dobrodosao, brate! Pokazao si mi pre par dana ovu slikicu u svom telefonu....kod Zeca u tet-studiju, secas se? Lep momak, nema sta!  :D

 

Al svaka rana zaraste - Bog cuva bajkere ! Valjda...  Pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Dobrodoshao, sreca pa si ziv i zdrav a ova tvoja slika me tera na razmishljanje da stavim dve kacige na glavu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Pozdrav!!!

 

Aj slike od pre desetak dana kad si odro guzicu posle pada sa Kawasakija

Za tebe je samo motka lek. Bolje to vozaj tvog Shadowa 600 nemozes ga propeti pa milina.

Neke stvari nemogu se nauciti moras da imas makar 20% talenta urodjenog.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

momci hvala vam na lepim zeljama ali da moze sedovka da se propne i nju bi rado, stavicu i slike guzice kad smanjim

 

sta treba da smanjis sliku ili guzicu  ;D ;D ;D

 

salim se pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja