Jump to content

Moto Zajednica

Hilandar maj 2012. godine

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Ostao mi je odmor 10 dana od 2011. godine pa planiram da odem do Hilandara. Termin odmora je od 07. 05. 2012. do 18. 05. 2012. godine. Prvi dan bi se vozilo do Uranopolisa ( bliže je preko Bugarske ). Drugi dan brodom do manastira gde bi se noćilo. Treći dan povratak u Uranopolis. I četvrti dan poseta Zejtinliku i paljba za Srbiju. Treba blagovremeno podneti zahtev za blagoslov za prijem u manastir. Ako neko ima nešto slično u planu, neka se javi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Jel ima neko podatak, koliko košta osiguranje na ulazu u Makedoniju? Ne daju mi se 2000 za zeleni karton samo za Makedoniju! Ako je više, vratio bih se istim putem preko Bugarske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ako Bog da i ja sam tamo oko prvog ali nažalost autom, informiši se za smještaj jer su već počele gužve i nisu u mogućnosti sve da prime. poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Jel ima neko podatak, koliko košta osiguranje na ulazu u Makedoniju? Ne daju mi se 2000 za zeleni karton samo za Makedoniju! Ako je više, vratio bih se istim putem preko Bugarske.

Za Makedoniju moras izvaditi zeleni i medjunarodnu. Ali ti ne treba pasos, mozes samo na licnu kartu :)

Posto sam se pre par dana vratio iz Makedonije informacija je sveza - od svih dokumenta Makedonci su mi samo trazili zeleni karton tako da ti preporucujem ili da ides preko Bugarske (kako si i naumio) ili da vadis karton koji nije ni malo jeftin za 2 sata voznje kroz Makedoniju.

Potvrdjujem da mozes na licnu kartu proci,a uz to sam ja imao i medjunarodnu dozvolu,znaci bio sam full opremljen dokumentima. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Verovatno drugar i ja krecemo sa dva motora 07.05.2012.iz Nisa na Svetu goru.Jos cekamo odgovor iz Hilandara o dozvoli za ulazak.Naravno preko Bugarske,put je dobar,gorivo jeftinije,nema zelenog kartona,nema putarine za motore..Plan nam je otprilike isti..ako ti treba drustvo..poslao sam ti poruku na e mail

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pa kako da te pustim da ides bet mene? Pisi tamo...plus Tini! Posalji mi tvoj broj, pa cemo se cuti.

PS Broj telefona, ne cipela! Pa kad ti i ja opletemo u Jevropu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Izgleda da smo dobili blagoslov!!!:care:Zoran, Usa, Goran Tini i Debeljan, od Boga zdravlja, u ponedeljak 07. 05. 2012. polazimo iz Niša. Goran i ja spavamo kod Use za Đurđevdan. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Da,dobili smo blagoslov, zvali su me sa Hilandara sa br.+302377023129..za nas cetvoricu..znaci od boga zdravlje 07.05.2012.g.u jutarnjim casovima polazimo..vidimo se kod Use 06.05.2012.Ne mogu da nadjem br.telefona od Dragice iz Uranopolisa koja izdaje sobe..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Srecan vam put. Uzivajte i upijajte u sebe svu tu Bozju blagodat. Poseban pozdrav za mog prijatelja Debeljana motorasa od Mikice Levaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Zora je svanula...konacno! E pa dragi moji, danas se krece za Nis a sutra, Boze zdravlja, na Hilandar. Zoki Nis, Usa,Debeljan i ja spavamo veceras kod naseg ortaka Use u Nisu a sutra nastavljamo prema Hilandaru. Naravno da cu se truditi da donesem puno slika i lepih reci, o tome kad se vratimo. Cuvajte se i vozite lagano a ja cu se tamo pomoliti za zdravlje svih nas i za puno bezbednih kilometara! :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Ni u najavi

Ja se vratio u petak iz Hilandara bilo je prelepo jedino sto se nije islo motorima ali Boze zdravlja iduci put. Bicete odusevljeni srecan vam put i Bog da vas cuva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

E pa ovako...bili, videli i doziveli! Danas se vratili bez ikakvih problema, ekipa super,druzenje jos bolje a utisak fantastican, nesto nestvarno! Moram malo da se odmorim pa fotke i putopis za koji dan. Pomolili smo se za srecan i bezbedan put svih nas bajkera.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja