Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600s

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Kao sto naslov kaze. Prodajem bandita 600s.

Motor je 2000 god.

Registrovan do 22. 09. 2012- znaci skoro cela sezona.

Presao je 40600 km. Pre tri hiljade promenjeno ulje,kocnice,tegici,sirena i utegnut,nastelovan.

Razlog prodaje je taj sto mi treba kesh da zatvorim par kredita. Regularan 100%,svaka provera moguca. Za ovaj model imam samo reci hvale,mnogo lako se vozi i kroz grad,a udoban je i za duza putovanja. Potrosnja je oko 5-6l . Motor je spreman za sezonu,sto bi rekli,sedi i vozi.

Motor ima sitne ogrebotine i nosac retrovizera je jednom prilikom puko,pa je zavaren,al se skoro nista ne primecuje.

sta god treba,pitajte,evo i slika.

Glavna stvar je cena 2 600e.

 

Telefon je 0605732041 ,dostupan sam 24h. Misha

 

p.s. uz motor ide i nocas kofera i kofer.

p.p.s ima oba tegica,danas kada sam slikao motor sam skinuo jedan jer se malo klimao,a nisam imao srafciger pri ruci da ga zategnem. pozz

 

54Xqc_img0243qr.jpg

vrK8k_img0250o.jpg

wgfqT_img0252iv.jpg

Q6Gmd_img0253uz.jpg

ilL3H_img0255dn.jpg

keZs6_img0256ck.jpg

DdTYE_img0257gv.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Nije sto je moj,al i meni plava boja najvise lezi za bandita. Ne bih prodavao nosac kofera,neka ide sve u kompletu. hvala na komentarima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Jednom sam seo na ovakvu lepoticu i vrhunac je bio bolji nego u seksu, da sam malo imucniji bila bi moja, zelim ti svu srecu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Hvala puno. Ja sam sa skutera od 50ccm seo na ovog bandita. Nikad necu zaboraviti osecaj kada sam seo na motor i zaturirao. Poceo sam da se tresem od adrenalina. Fenomenalan osecaj. Zbog takvih momenata mi je mnogo krivo sto prodajem Bandita,al i r6 sa prve slike je postao moj,pa mislim da mi je mnogo dva motora. Mada,kada razmislim,dobro je imati r-a za grad,f-a za putovanja :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Tako je ispalo :) Plus sam kupio i svu opremu za R-a . Air max patike,najk tresa,brze cvike i kacigu za lakat :P

Trebalo bi da napravimo primopredaju motora za nekih par dana,pa kada stigne,zovem te da se provozamo. Pozz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

nije nikako off... Hvala na komentaru... Oglas nije aktuelan neko vreme,zato i nije prodat motor. sada mi padaju neke lude kombinacije na pamet pa zato prodajem oba motora. ko zna,ako se ne proda uskoro,mozda i zadrzim bandita jer mnogo ga volem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

... Sta da vam kazem ... Rekao je da ce mi dati krug, ako kazem nesto lepo ovde za motor.

 

Vozila ga baba u crkvu nedeljom ... Salim se naravno :moto3:

 

Mozda je najbolje da vidite uzivo motor, stvarno izgleda kao da je izasao iz fabrike ...

Presli smo zajedno u voznjama dosta kilometara i nikada nije izdao :)

 

Misha verovatno daje tetovazu onome ko kupi motor ... :D

 

Pogledajte uzivo motor, neka vam ne bude mrsko ... Zaljubicete se momentalno. (a ljubav kosta)

 

Oprostite, zurim, ceka me me krug na motoru ...

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

"Razlog prodaje je taj sto mi treba kesh da zatvorim par kredita..."

...............

"...al i r6 sa prve slike je postao moj,pa mislim da mi je mnogo dva motora..."

 

Obicno ne komentarisem oglase na ovakav nacin, ali... Dogovori se koji je razlog prodaje. Izuzetno je lose kada na ovakav nacin vredjas tudju inteligenciju. Savet je dobronameran, verujem da ces ga tako i privatiti.

PS. Motor ti jeste lep, cena je sasvim relativna stvar, budi iskren i korektan prodavac i forumas.

POZZZ!!! :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Sherloche holmse,shvatam tvoju poentu,al stvarno nemam potrebu da izmisljam neke stvari da bih prodavao robu. Sigurno se neko nece sazaliti i kupiti bas moj motor jer mi trebaju pare za kredit. Aj da razjasnim. Bavim se tetoviranjem kao sto i moj nickname na forumu kaze. Dobar drugar koji je bio prethodni vlasnik motor je dugovao bratu pare. Njegov brat i par njegovoh drugara su hteli da se istetoviraju,al nisu imali kesh. Tako lepo dodje moj drugar i predlozi da mi da motor,ja isharam njegovog brata i drugare. On vishe ne duguje bratu,a bratovi drugari bratu placaju te tetovaze na rate. Kesha nije bilo ni na vidiku. Tako ja dobio motor za nedelju dana tetoviranja (al sam se malo ubulio jer sam ulozio u njega) ,drug ostade bez motora ,al ne duguje bratu,a brat od drugara je dobio tetovaze i ortaci mu placaju na rate tetovaze koje su oni uradili. Nadam se da ovo objasnjenje nije konfuzno,al eto,ispadoh lazov pa sam morao da argumentujem moja pisanja. Poaro,znam da nisi zeleo da uvredis,al upravo to radis kada nekom kazes da namerno vredja neciju intaligenciju. Lazov nisam.

sve ovo sam napisao da bih objasnio da neko koma "navodno" trebaju pare za kredit ne kupuje druge motore. Sada se oba moja motora prodaju i razlog je i dalje isti. Koji god motor da se proda,zadrzavam drugi,a sa parama od prodaje zatvaram kredid. ne svoj,voc svojih roditelja...ako ti znaci,skeniracu uplatnicu ili kako vec.pozz :zdravo:

 

p.s. nadimci su aludiranje na detektivske sposobnosti i u pitanju je samo sala,nadam se da i ti shvatas to. ne mislim time nista lose. pozdrav i sve najbolje.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Друже, ако ти ишта значи, ја, који не волим грбавце, могу да ти кажем да је унутарсагоревајуће двокотачно прометало сјајно и цена је баш по мери. Видим да продаја слабо иде, а стварно греота за овакву машину да стоји.

Извини што се убацујем и тролујем, али ово је стварно штета да се пропусти за оног ко воли.

Надам се да ће ускоро да оде.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Sherloche holmse,shvatam tvoju poentu,al stvarno nemam potrebu da izmisljam neke stvari da bih prodavao robu. Sigurno se neko nece sazaliti i kupiti bas moj motor jer mi trebaju pare za kredit. Aj da razjasnim. Bavim se tetoviranjem kao sto i moj nickname na forumu kaze. Dobar drugar koji je bio prethodni vlasnik motor je dugovao bratu pare. Njegov brat i par njegovoh drugara su hteli da se istetoviraju,al nisu imali kesh. Tako lepo dodje moj drugar i predlozi da mi da motor,ja isharam njegovog brata i drugare. On vishe ne duguje bratu,a bratovi drugari bratu placaju te tetovaze na rate. Kesha nije bilo ni na vidiku. Tako ja dobio motor za nedelju dana tetoviranja (al sam se malo ubulio jer sam ulozio u njega) ,drug ostade bez motora ,al ne duguje bratu,a brat od drugara je dobio tetovaze i ortaci mu placaju na rate tetovaze koje su oni uradili. Nadam se da ovo objasnjenje nije konfuzno,al eto,ispadoh lazov pa sam morao da argumentujem moja pisanja. Poaro,znam da nisi zeleo da uvredis,al upravo to radis kada nekom kazes da namerno vredja neciju intaligenciju. Lazov nisam.

sve ovo sam napisao da bih objasnio da neko koma "navodno" trebaju pare za kredit ne kupuje druge motore. Sada se oba moja motora prodaju i razlog je i dalje isti. Koji god motor da se proda,zadrzavam drugi,a sa parama od prodaje zatvaram kredid. ne svoj,voc svojih roditelja...ako ti znaci,skeniracu uplatnicu ili kako vec.pozz :zdravo:

 

p.s. nadimci su aludiranje na detektivske sposobnosti i u pitanju je samo sala,nadam se da i ti shvatas to. ne mislim time nista lose. pozdrav i sve najbolje.

 

 

Naravno, nema ljutnje. Pozeleo sam ovakav (i ovaj) motor, zato sam se i "sapleo" o ovaj oglas, a moj komentar je stvarno bio iskren. Nisam zeleo da ikoga uvredim. Skoro je ponoc, malo mi je procesor u glavi usporio, tako da cu ujutru procitati jos koji put objasnjenje kako je motor stigao do tebe, u nadi da cu uklikeriti. POZZZ!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja