Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI klx 650 -utisci

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Kao prvi motor u zivotu kupih gore navedeni motor , nemam neko iskustvo , svez sam vozac pa iz tog ugla bih rekao nesto o ovom motoru.

Klasican hard enduro , mocnog izgleda , visok  , fenomenalnog dizajna - meni njegov dizajn ne zaostaje ni za modelima koji su napravljeni desetak godina kasnije-

93 godiste , 33 kw , elektrostarter, prednje viljuske debele , aluminiske bez onih rebrastih plasticnih buzira na njima ,potrosnja od 4,5 do 5,8 l

cena 2000 evra  ostaje mi samo da platim registraciju.

Vrlo je redak na nasim prostorima a cini mi se odlican motor ,malo je tezi za kozje staze i amatera 174 kg ali mu je to prednost za malo dalji put

mada i tu ima problem sa tvrdim sedistem .

Pouzdan motor u svakom pogledu , u brdima ne oseca suvozaca, penjao sam se desetak kilometara prvom brzinom i vazdusno hladjenje odlicno

odradi svoj posao tako da mislim da ga je vrlo tesko pregrejati.

Brzine elasticne , drugom mozete voziti sasvim polako dok posmatrate pejsaze u planini nece stucati, krajnja brzina 160 i uzasno je startan mada

mene ubi vetar i na 110

To je neko moje misljenje za ovaj motor koji zaista vredi ,a vidite da je po prilicno jeftin , pa ko razmislja o pravom enduru neka se ne libi

ako ima nameru od endura nesto kupiti.

I ne zaboravite da je polovinom devedesetih kawasaki zario i palio i bio daleko od zelenog s....   pozdrav

 

post-2057-12878991454486_thumb.jpg

post-2057-12878991454818_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Vrlo rado ,al nigde ne vidim upustvo za slanje slika , sutra cu pronaci nekog vestijeg pa saljem nego potkrala mi se jedna greska a radi se o

vodenom hladjenju a ne o vazdusnom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

1. Molim te navrati do rubrike predstavljanja i predstavi se kao i svi drugi

 

2. sto se tice ubacivanja slika:

 

- 1 nacin : kada pises poruku, ispod prozora u kom pises kliknes na dodatne opcije, browse-ujes,... , ako hoces vise slika imas opciju jos priloga

 

- 2 nacin : odes na www.imageshack.us , hostujes sliku, iskopiras link i ubacis ga u telo poruke

 

Nadam se da ces se snaci, ali prvo u predstavljanje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1344 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Pouzdan motor u svakom pogledu , u brdima ne oseca suvozaca, penjao sam se desetak kilometara prvom brzinom i vazdusno hladjenje odlicno

odradi svoj posao tako da mislim da ga je vrlo tesko pregrejati.

 

Jesi ti sigurno vozio KLX 650 ???  ;D On naime ima vodeno hlađenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Antek vidim da se razumes u motore , moja greska vec sam se ispravio ,sada su pristigle i slike pa  vidite cudi me samo da se ovako

dobar motor radio 3 godine

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Cestitam ti na odlicnom motoru. Tako nesto gledam i ja da kupim sebi mada je slab izbor i novih i polovnih hard endura jer ko ima dobrog taj ga ne prodaje tako lako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Cuj Nis je veliki grad,gledaj uvoznicke kuce polovnih motora sve ih je vise i vise ,iz uvoza su ocuvani ovaj moj je imao 16000 na km satu

i fenomenalno je ocuvan.

Mene kosta sa manjim servisom i registracijom 2300 evra a nesto novo i dobro je od 7do 9000 evra pa vidi ,imas sada neko poredjenje

sa mojim motorom pa vidi da ne pretplatis.

Inace znaj da je stala prodaja, ljudi nemaju para za kupovinu pa iskoristi , a i kraj je sezone valjda su i cene sada nize uglavnom ne zuri

ja sam moj kupio u Balosavi  kod Gagija sve legalno i cisto ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Mozda u Balosavi moze da se kupi korektan motor u Nisu nema uvoznika vrednih pomena  mada nije mi problem uvoz,jednostavno pravio sam izbor koji hard enduro i mislim da cu poceti da ttrazim nesto iz preko.Inace sinoc sam razgovarao sa jednim prijateljem koji popravlja motore i vozio je klx 94 neko vreme. Covek je bio odusevljen motorom ,startan,elastican sve extra jedino sediste usko kaze da nije za putovanje mada njemu i nije namena duza voznja autoputem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja