Jump to content

Moto Zajednica

domine

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Lep dan danas.... sunčen... milina za vožnju... :moto3:

 

imao posla neka u Airport City-ju uredno parkirao motor na parkingu za motore... de ćeš bolje!! tu je bezbedan...

pored mene benkica, pa moj krmko, vespica i opet benkica... volim BMW, nisam mogao da ih ne vidim...

 

No, da ne širim priču...

 

vraćam se posle nekih dva sata do motora, mučenik sav štrokav od sinoć, uFaatila me kiša od Belih Voda do surčina, pokisao ko miš i reko taman imam vremena da ga oteram malo na puške... Kaciga, ćopa, kontakt, gaaaaaaas.... stigao do perionice i krenem da ga puškiram..

 

kad sam polupao prednji blatobran?? maaaajko moja :zbunjen::staa2: ogrebotina preko fara i maske :'( , ogrebano ogledalo retrovizora :neznam: , bokovi motora i sa jedne i sa druge strane odrani od čega oderotina prečnika 10cm dominira na desnoj strani :stabre: ... zbunjen gledam i ništa mi nije jasno.... :stabre:

 

vratim se u Airpor City, pitam momka na rampi jel imaju kamere, on me uputi na upravnu zgradu, gde mi govore sledeće:

 

dečkonja kolima išao u rikverc i nije video 4, četiri, IV, motora?!?!? :care: :care:

carina opalio u benku, benka pala na mog krmka, krmko na vespu, a vespa na drugu benku...baba za dedu, deda za repu... Podseća na domine zar ne??

 

da stvar bude još bolja, lik je otišao i na jedvite jade stavio momcima iz obezbeđenja br.lk, ime, prezime i tablice.... O broju telefona ni reči... kaže ne da... doooobro??

 

devojka/žena iz uprave AP City-ja, mi maksimalno izašla u susret, sve moguće podatke mi dala o liku, snimak kamere, slike sa lica mesta... svaka joj čast!

 

odem ja lepo do MUP-a NBGD... od*ebaše me ko malo dete.... idi u MUP-savski venac... ista situacija....

 

doooobro??

 

vratim se ja lepo u AP City, zovem patrolu da dodje na lice mesto i završimo stvar...

 

ooooj srbijo medj šljivama :care:

 

i tako... lep danas dan... zar ne?? :staa:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

zeznuto je ostaviti motor tako složen pored drugih motora, oduvek sam imao fobiju od situacije koja te je zadesila. drvo, bandera, kad ima, kad nema onda najbolje sam položiš motor, u neku travu... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

E ta plava Benkica je juče kasno popodne došla kod nas na dijagnozu. DakleM, pokrivljeni nosači kormana, kriv korman, kriva ručica prednje kočnice, utrenovana prednja viljuška i razne ogrebotine. Al mučenik nije išao u policiju jer ga, kako kaže, mrzi da se cima. Misssimm... :zbunjen: a ladno bi mogao da traži odštetu od osiguranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Trebao je da sačeka samnom... :neznam:

 

Saobraćajci koji su bili na uviđaju su mi slikali BUKVALNO svaku ogrebotinu, doduše, pre toga i nije ni imao ni jednu i rekli su mi da ne sređujem motor dok ne bude gotov zapisnik, podneta KRIVIČNA PRIJAVA za lika što je otišao sa mesta čukanja, što nije sačekao nas... bla bla bla...

 

Za divno čudo ispali su maksimalno fer... :staa2:

 

Ništa mi nije pokrivljeno... samo je ružno na oko >:(

 

Bože moj, kakav je drljav sad, pomislio bi neko da ne znam da vozim :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki

"da stvar bude još bolja, lik je otišao i na jedvite jade stavio momcima iz obezbeđenja br.lk, ime, prezime i tablice.... O broju telefona ni reči... kaže ne da... doooobro??"

 

Cemu onda to obezbedjenje? Oni ga ladno pustili da ode bez da su zvali policiju na uvidjaj? I znaci da se ti nisi iscimao do te likuse iz uprave, oni te ne bi ni obavestili sta se desilo? Toliko pitanja...

 

Postavi taj snimak sto si iskamcio na yt da ga izdelimo.

 

 

srecno sa odstetom, sta drugo da pozelim... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 344 postova
  • Lokacija: zemun

samo kad dodje vreme da naplatis stetu nemoj odma da pristnes na prvu ponudu osiguranja,imao sam slicnu situaciju samo sa autom,osiguranje odobravalo 22000 din za sredjivanje vrata i uz malo drame platise nova u hit autu 57000.srecno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja