Jump to content

Moto Zajednica

Izvini, nisam te vidio... po koji put :(

Recommended Posts

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Najbitnije je da imas policijski zapisnik, izvestaj o lekarskom pregledu, posle ide procena stete i to je to.Najbitnije da si ti ok. Srecno sa naplatom!

 

Zapisnik jos nije gotov, zvao sam danas. Nadam se da ce biti brzo... Juce je bio procjenitelj iz njegovog osiguranja i nakon sto je pogledao i poslikao motor, izjavio je kako nema pojma o motorima i da mora ponovo doci sa kolegom.

 

Ljekarski sam gotovo pa zavrsio, ostalo je jos da odem kod psihologa i neurohirurga na pregled, ali ovdje se to malo ceka :( .

 

Samo cekam da zapisnik bude gotov, pa da mogu da se pokrenem, bez zapisnika nista.

 

Ma najbitnije je da ti imas policijski izvjestaj a ostalo se da rijesiti... a u kojem je to dijelu BL bilo? 0zbunjen.gif

 

U Budzaku, Bulevar M. Milanovica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Sada sam tek povezao da se nezgoda desila u RS.

 

Inače, ovde u Urgentnom centru povrede motora ulaze preko reda za sve analize, pa tako i kod neurohirurga, jer je taj pregled najznačajniji. Hoću da kažem, kod neurohirurga pregled treba obaviti neposredno posle udesa, a taj pregled o kojem ti pričaš mi više liči na kontrolni, čim se odigrava nekoliko dana kasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Republika Dorćol
  • Motocikl: Benelli TRE1130K

Sada sam tek povezao da se nezgoda desila u RS.

 

Inače, ovde u Urgentnom centru povrede motora ulaze preko reda za sve analize, pa tako i kod neurohirurga, jer je taj pregled najznačajniji. Hoću da kažem, kod neurohirurga pregled treba obaviti neposredno posle udesa, a taj pregled o kojem ti pričaš mi više liči na kontrolni, čim se odigrava nekoliko dana kasnije.

 

Druže, moram da opovrgnem tvoje tvrdnje. Nisam siguran na osnovu kojih parametara i ko odlučuje o obaveznom pregledu kod neurohirurga posle nesreće ali u mom slučaju, po dovoženju u UC, ostaviše me dobrih 45 minuta u hodniku na čekanju pre nego što sam došao na red i to prvo kod ortopeda. Odmah posle pregleda sam poslat na RTG (dodatnih pola sata čekanja) pa u "gipsaru". Inače potpuno se slažem sa tobom vezano za redosled pregleda kada su u pitanju nesreće u kojima učestvuju motociklisti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja