Jump to content

Moto Zajednica

F650ST: Urban paint

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

jos prosle sezone sam sredjivao svoj bmw f650 iz 1995 god.naravno ceo postupak sam opisao pod nazivom,,restyling bmw f650.koliko sam video puno pozitivnih kritika na moj rad jedino je bilo malo zamerki na boju koju sam uzeo sa mw r 1200c.vreme je prolazilo a ja sam polako uvidjao da su neki ljudi mozda u pravu,ustvari ovakav enduro motor jednostavo ne terba da bude tako ,,fin? :neznam:

post-7626-0-29468700-1331763559_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

tako da je tokom ovih dosadnih zimskih dana pala odluka da bmw ide u neku grublju urban camo boju koja bi moped malo vise dovela do izrazaja ali postavlja se pitanje sta i kako... :stabre: inace rad na motorima mi nije stran posto je to moj posao ali je najteze da radite nesto za sebe za sta ste mislili da je vec dobro odradjeno.tako se i ja bacih na posao u nadi da cu naici na pravo resenje za svog ljubimca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

nadam se da cu mozda nekom biti od pomoci u nameri da odradi svoj motor jer postoji vise nacina kako da odradite urban pint...jedan od nacina je da na vec pripremljenu podlogu tj.boju nanosite vise sara tj boja sprejem sto je i najjeftinije .drugi nacin je da imate sablone kojima cete pokrivati slojeve i tako praviti sare i trci nacin je da pokrivate povrsine i da sa svakom sledecom nijansom dodajete nove sare.ono sto je u svemu najbitnije je da boje budu uskladjene sto bi reko sojic...i ne vise od cetiri u koloritu.vrlo je bitno da sare imaju pravac inace co trud ode u bestraga.da neduzim vise tako sam i ja nesto odradio i naravno kao rezultat dobio sam.... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: nekada Africa Twin

Odlicno izgleda, svaka cast. Stvarno si ga dobro uradio...

 

Mada sa braon bojom je vise desert nego urban. ;)

 

 

Smanji malo slike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Meni sad već dosta lepše izgleda,a za farbanje se vidi da si majstor.Pozdrav,i ako samo možeš zadrži taj motor vredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

iskreno se svima izvimjavam na postavljenoj temi dva puta i na velikim slikama,sada sam valjda odradio sve kako treba.Nekad i sad.....

 

Pa dobar je bio i nekad! Mislim da mi se vise svidja tako manje saren.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

pala i voznjica,hvala svima na pozitivnim komentarima puno mi znaci da cujem i misljenja ostalih kolega jer sam bio dosta skeptican kako ce sve ovo da ispadne. :stabre: sad je odradjen i kofer u sarama motora ,jedino sto me sad kopka da menjam i opremu ili ne... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja