Jump to content

Moto Zajednica

25.-26.maj M.K. "ČIVIJA" moto skup Šabac

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Ekipa iz Austrije je potvrdila dolazak.

Pored svega sto je Saler izneo,moram nesto pitati.Kolega,a one tete u kavezima?Smes li izneti njihovo brojno stanje?

:lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Kao što dobro znaš,ove godine njihovo brojno stanje nije najbitnije.

Pravo iznenađenje je što neće biti u kavezima!!! :staa2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Prognozu nikad ne gledam,to je neko moje verovanje.Ako rešim idem ako ne,sam sam kriv što propuštam provod.

A što se prognoze za skup u Šapcu tiče to je jedina stvar na koju ne možemo da utičemo,kako bude bude!Šta da radimo nerviranje ne pomaže.

:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Smeštaj u Šapcu tokom moto-skupa možete rezervisati u sledećim objektima:

-Mićo Bradina(8km od skupa na putu ka Loznici).Cena je 1.000 din po osobi sa doručkom.Vlasnik je i sam motorista i zato je ta cena.Poseduje čuvani parking,kuhinja radi 24h dnevno i znam da nema striktno vreme do kada morate izaći iz sobe pa možete u nedelju opušteno spavati posle provoda na skupu.Telefon za informacije i rezervacije:+381-15-72-79-007 i internet adresa gde možete videti sobe:www.micobradina.com

-Hotel Dvor(4km od skupa u samom gradu).Cena je 1.500din po osobi sa doručkom.Poseduje parking i ko želi luksuz tu može iznajmiti apatmane i lux-apartmane.Ovom prilikom se zahvaljujem gospođici Andriani na značajnom popustu koji nam je obezbedila.Telefoni:+381-15-347-390;+381-63-36-99-38.

-Pansion Zeleni venac(2km od skupa u strogom centru grada).Cena je 1.000 din po osobi za sobe bez klime i TV-a a 1.500 po osobi za sobe koje poseduju navedene "gadžete".U njihovom dvorištu ima mesta samo za 5-6 motora ali uz sam pansion je i parking koji se naknadno plaća(30 din/1 sat) radi 24h dnevno ima čuvare ali na ulazu piše da ne odgovaraju za sigurnost vozila.Telefon:+381-15-354-640.

-Pansion Mikromotor(uz sam moto skup).Cena je 1.500din za jednokrevetne(ima ih 9),2.600 za dvokrevetne(ima ih 6) i 3.500 za trokrevetne(ima dve).Telefoni:+381-15-340-250;+381-63-77-56-958.

-Vila Galeb(1,5km od skupa u samom gradu).Ovo je luksuzna vila sa isto takvim cenama ali i to je opcija pa odlučite.Cena je 5.025din za jednokrevetnu(ima ih 5),6.370 za dvokrevetne koje imaju i jedan pomoćni krevet(ima ih 6).U cenu je uračunat doručak i na ove cene ćete dobiti 20% popusta.Telefoni:+381-15-346-700;+381-64-92-8888-4.

-Pansion Cakin(4km od skupa u samom gradu).Pansion je klasično mesto za bajkere,uredno čisto,ima parking u dvorištu koji doduše nije posebno obezbeđen.Smeštaj po osobi je 1.000din i možete doći u bilo koje doba dana i noći.Adresa:Vojvode Mišića 50.Telefoni: +38115/347-450;+38160 /4-7777-44.

 

Kod svih se pozovite na Čiviju,jer ove cene su prilagodjene za bajkere.Vi im unapred naznačite da znate cene,pa ako bude nekih neslaganja vi me pozovite da reagujemo.Moj telefon:064/11-88-103.

Nadam se da ćete naći nešto što vam odgovara.Pozdrav i vidimo se. :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ma ja sam siguran iako nemam kisno odelo nesto cu skurblati, al ne znam za moju lepsu polovinu koja je alergicna na kapi kise :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Danas sam gledao prognoza je da će u petak biti povremeno kiše do 12h(podne) i da će maksimalna dnevna temperatura biti 23.A subota bez kiše i 25 stepeni.

Videćemo druže,oni će sigurno promeniti do skupa.Kako bude biće.Pozdrav.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

dolazim i ja na skup sigurno ... u nedelju ne zurim kuci pa moze dve kafe :D

Naravno da može Peco,koliko hoćeš! :cirka2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Eto i mene sa malom skuteraskom ekipom kao i prosle godine.

Naravno!Dobro došli. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Skupljen(Vladimirci)
  • Motocikl: Sachs Mad Ass 125

Jedno važno obaveštenje. Put Šabac - Obrenovac je u očajnom stanju jer su radovi u toku. Put je dosta sužen , postavljeni su privremeni stubići na betonskim postoljima što može da bude dosta opasno. Na pojedinim mestima se saobraćaj odvija jednim smerom, naizmenično dok je na nekoliko mesta skroz skinut asvalt i vozi se po rupama od šodera. Građevinske mašine i radnici su na dosta mesta. Vodite računa !!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Odlična informacija :takoje: .Neće sigurno završiti do našeg skupa,pa Beograđanima,i svima koji dolaze sa te strane,preporučujem auto-put zbog sigurnosti. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ovi naglo promenili prognozu :) Sada ceo vikend i posle suncano uz vece temperature :). Nadam se, samo da ne pada dok ne dodjem do vas onda sta god bude :).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Druže videćemo.Po sadašnjim prognozama vreme će biti odlično.Znaćemo u sredu sigurno za vreme,kažu metereolozi da 2-3 dana pre mogu da znaju.Za sada je ovako i nadam se da će ostati:

http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-Sabac/eta2/11/1934844/1/meteogram

Vidimo se! :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

Sidjani dolaze 101% pa makar padale sekire1oda.gif,Sabac se ne propusta,radim petak dnevnu(do18h) pa dolazim a u subotu bih trebao nocnu ali imam osecaj da cu se naprasno nesto "prehladiti"1bljak.gif(ako ne nadjem zamenu)1jee1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Sale ima li neke slike kampa i cura .. one slike bine i satre me nesto posebno i ne zanimaju ali mi ladovina za sator znaci pa cisto da znam sta da ocekujem ..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Sale ima li neke slike kampa i cura .. one slike bine i satre me nesto posebno i ne zanimaju ali mi ladovina za sator znaci pa cisto da znam sta da ocekujem ..

 

Za tebe ce sapcani iskopati zemunicu, da te sunce ne opali.Devojaka ima, ali moras da je vodis za Jagodinu i u miraz dobijes 2kg cvaraka od mangulice.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Sale ima li neke slike kampa i cura .. one slike bine i satre me nesto posebno i ne zanimaju ali mi ladovina za sator znaci pa cisto da znam sta da ocekujem ..

Peco,ne brini ceo kamp je u hladovini.Tako da ti neće samo šator biti u hladu već i BMW!

Pozdrav i vidimo se. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Sale ima li neke slike kampa i cura .. one slike bine i satre me nesto posebno i ne zanimaju ali mi ladovina za sator znaci pa cisto da znam sta da ocekujem ..

 

Za tebe ce sapcani iskopati zemunicu, da te sunce ne opali.Devojaka ima, ali moras da je vodis za Jagodinu i u miraz dobijes 2kg cvaraka od mangulice.:zdravo:

Znači Južnom neka koja zna da mesi krofne a Peci neka iz hladovine sa čvarcima. :zbunjen:

Nadam se da neću zaboraviti,a ako pomešam devojke vi ih zamenite sami,stare ste BMW-džije! :lol:

Ako ikad u životu sa njima bude nešto više Dane vam mora biti kum. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja