Jump to content

Moto Zajednica

HILANDAR - DECEMBAR 2011

Recommended Posts

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Hristosa sam upoznao pre sedam osam godina dok je izdavao skutere na plazi u Haniotiju.Ladno govori 6-7 jezika a beogradjane oslovljava sa zemo :aha: .Super je lik i svracao je kod mene kad je bio u Bg.

Drug mi je godinama bio posluzenik u trpezariji Hilandara i kada sam mu slao neke stvari upoznao sam momka iz Cacka koji je tamo kuvar a zbog viza je imao diplomatski pasos sa upisanim zanimanjem expert,na sta se on salio da je expert za posno :takoje:

Sve se kanim sa odem dole i nikako ,sve mi nesto prece.Nadam se da cu sa sinom koji stasava sesti na motor i otici na Atos a ovo sto si ti uradio mi uliva nadu da je izvodljivo. Bravo

 

Hristos i dalje leti izdaje jet-ski u Haniotiju i usput radi za jednu veliku "Bet" kompaniju .............a zema nam je (zena mu je zemunka).......

 

Sto se tice Hilandara...........Bucko, brate.........samo sedi na motor i kreni .....laganica, i sve, ali sve ce sigurno biti u redu.......pa to ti je kao da odes nekoj drugoj svojoj kuci. Cudno, ali je tako.........

Znaci ne filozofiraj, izvodljivo je 100% i za tebe kao sto je i za ostale.........samo kreni.........i sticices.

Javi se kad se vratis sa puta......

 

Ciao.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Bravo za jos jedan sjajan putopis :moto3:

 

Gde si ostavio motor u Ouranopolisu? :stabre:

 

Ja planiram ove godine do Hilandara (nisam jos bio) i ako krenem motorom to mi je jedino nereseno pitanje (automobil mi nije problem da ostavim bilo gde, ali motor je druga prica...) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Bravo za jos jedan sjajan putopis :moto3:

 

Gde si ostavio motor u Ouranopolisu? :stabre:

 

Ja planiram ove godine do Hilandara (nisam jos bio) i ako krenem motorom to mi je jedino nereseno pitanje (automobil mi nije problem da ostavim bilo gde, ali motor je druga prica...) ::)

 

Motor sam ostavio na cuvanom parkingu koji se nalazi nasuprot kancelarije koja ce ti izdati "pasos" tojest dozvolu za posetu Svetoj Gori.

Parkirao sam ga pored kucice gde sedi sluzbenik koji naplacuje parking, njemu sam ostavio i kacigu, parking je kostao 4,50 evra za dva dana.

Pored parkinga se nalazi policijska stanica.

 

Znaci problema nema.........

 

Sretan ti put prijatelju..........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Kao i uvek Marokanac ne pravi kompromis kada su putopisi u pitanju, uvek na visokom nivou, svaka cast. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ја сам јако одушевљен овим Вашим путописом ...посебно у односу на друге које сам читао...Изузетно ми је драго какда стара гарда да Вас тако назовем има још увек толико ентузијазма!!! 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

Овог пролећа ако да драги бог,део чланова Макси Скутер Клуба ће ићи вашим стазама и ово све што сам прочитао улива ми још више самопоуздања да све ово што планирамо и остваримо,не осврћући се на било какве негативне коментаре!!!

 

МАКСИ ПОЗДРАВ и свако добро!!! 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Uporedio sam kako je bilo prvi put.............u Hilandaru.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja