Jump to content

Moto Zajednica

Reakcije motociklista na greske vozaca automobila...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Sarajevo,BiH
  • Motocikl: VFR 750 RC36

Izlomim par svjecica i natrpam u dzepove :lol:. A jednom sam pratio kretena bar pola sata po gradskim ulicama :lol: kako se samo bio usrao :lol:. Ma bilo je tu svega pa i polomljenih retrovizora :neznam:. Jbg nije za pohvalu ali kad te neko jos popljuva nakon sto te zivotno ugrozi svojom greskom a nerijetko i bahatoscu onda covjek nema kontrole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Mislim da sam ovde na bjb citao kako je nekog isekla neka napucana riba zamalo da padne dok je izbegavao, stigne je na sledecem semaforu a dve silikonke u kolima plus ova sto vozi pocela da ga napada, lik kaze izvadio iz pete onu bajkersku zelembaru i pljunuo je kroz prozor :lol: nikad se toga ne bih setio a ona ce to verovatno pamtiti jako dugo, genijalno :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

,,Frend" :gaa:

 

 

Frend ima 5 slova a Prijatelj ima 9 slova, sto znaci povecanje obima kucanja za 80%

 

Slozices se da usteda nije zanemarljiva... :moto3:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Nisam živčan i u većini slučajeva samo gestikuliram rukama u fazonu da li si normalan.Nisam za pravljenje materijalne štete ali kada je jako kritična situacija a taj što je sve to prouzrokovao ne ume da kaže ni izvini,a još pri tome bude bezobrazan.Onda ga samo sačekam na pravcu priđem mu odnazad otkinem nogom retrovizor...gas i nestanem.....radio par puta huhu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

najjači mi je lik koji pošto ga je plaviša skoro ubila..nabo kroz prozor u vugla, izvuko ključeve od vozila bacio u šaht i produžio dalje :lol:

 

Mozda nije najjaci, ali je svakako najveci......moron. Nekako mi se cini da to ne bi smeo da uradi da je bilo koji muskarac bio u kolima, znaci bilo koji, pa makar neki coravi, grbavi.... Ukoliko je to uopste istina. Ne kazem da ti lazes, nego cista logika: tip je ocigledno dosta iskompleksiran, a takvi su skloni da izmisljaju dogadjaje u kojima su ispali "opasni", a da izmisli da je udario nekog muskarca, jasno je i njemu da mu niko ne bi verovao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Meni je najjace kad agresivac "nanidje" (sto bi rekli bosanci)... tj. krene da odgaja, pa popije batine. Sweet. :)

 

Ja sam sa 16 godina bio isjecen i udario sam u auto, ali sam ostao nekako na motoru (MZ). Auto je bio 101% kriv, tj, vozac je bas kreten.

I stanem ja, okrenem se prema njemu i pocnem da rezim, kao.."sta radis majmune" i to...kad iz auta izadje brkata neman sa pjenom niz bradu...:staa:

Jedva sam zivu glavu izvukao...:lol:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

,,Frend" :gaa:

 

 

Frend ima 5 slova a Prijatelj ima 9 slova, sto znaci povecanje obima kucanja za 80%

 

Slozices se da usteda nije zanemarljiva... :moto3:

 

Hehe, cela tvoja ušteda iz prethodnog posta sada pade u vodu :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Sarajevo,BiH
  • Motocikl: VFR 750 RC36

Meni je najjace kad agresivac "nanidje" (sto bi rekli bosanci)... tj. krene da odgaja, pa popije batine. Sweet. :)

 

Ja sam sa 16 godina bio isjecen i udario sam u auto, ali sam ostao nekako na motoru (MZ). Auto je bio 101% kriv, tj, vozac je bas kreten.

I stanem ja, okrenem se prema njemu i pocnem da rezim, kao.."sta radis majmune" i to...kad iz auta izadje brkata neman sa pjenom niz bradu...:staa:

Jedva sam zivu glavu izvukao...:lol:

:lol::lol::lol::care::care::care: pogidoh od smijeha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

ahahahaha "brkata neman" :lol3: ruka me boli kolko sam lupio po stolu od smeha

 

ma agresija je pogresna, tu se vecina slaze. jbg jos samo da provalim kako da se iskuliram u trenutku??

sva sreca pa po prirodi nisam zlopamtilo, i prodje me za 5 min.

 

al ovo je dobra fora sto kaze Ceh, kad je neko moron samo mu pokazes :takoje: u stilu 'bravo majstore ti si moj idol..."

 

kako god da okrenemo, lekcija za nas je jesna. cetvoro ociju otvori, i ne mangupiraj se brzom voznjom po gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ja sam ranije lomila retrovizore, psovala, urlala itd....

 

A sada, ili totalno ali bukvalno totalno iskuliram, i samo nastavim kuda sam vec krenula, ili ako mi je ceo dan bio "na pogreshnoj nozi" onda opsujem familiju tom vozachu i to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Čitam i slažem se sa svim kako je bolje iskulirati, skloniti se od budale itd., ... važi al u nekom drugom životu >:(

 

Malo pre , još mi adrenalin radi dok ovo pišem, imao sam situaciju da me magarac gura iz leve trake preko duple pune :lud: i onda na ablend i kratak bip odgovara sa nabadanjem kočnice neposredno ispred mene i pokazivanjem srednjeg prsta, izbegavam ga za milimetar ... i tad vatromet :rat2:

 

grlo mi je otišlo od dranja, mislim da je stao da bi ga zabio do pola u beton

 

Kakvih kretena ima nemogu da verujem , moram popiti tabletu za glavu <_<

 

I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2537 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Ja pamtim jedan biser od mnogih i ne mogu da verujem da takvih likova postoji za volanom.

izlazim iz moje ulice,imam prednost - ja mu dolazim sa desne , lik ne koči a ni ja on pobeže u drugu traku i zaustavise stanem i ja i pitam ga jel čuo za pravilo desne strane i da je mogao da me pokupi,on mi sav pametan kaže gde ti vidiš taj znak.

Kad mi je to rekao bilo mi je sve jasno s kim ili ti sa čim imam posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Moramo se paziti,oni u autima obično imaju neko sredstvo zaštite(palicu,nož...)a mi u odelu sa kacigom,dok se pomeriš tako okovan on već uradio posao.Pre par godina sam kamionom naišao na putu mislim da je kod B.Bašte,zastoj.Auto je isekao put motoru,motorista ga besan zaustavi i krene da ga izvlači kroz prozor a vozač auta se uplašio i u strahu za sebe zgrabi nož iz kasete i izbode motoristu.To su mi ispričali dok smo u koloni čekali da panduri završe uvidjaj.Pitam za motoristu kažu živ je ali u teškom stanju.Ljudi ne treba nam to,izbrojmo do 10,zapevušimo nešto :zvizduk: nadjimo način da se smirimo u trenutku(proćiće nas), i pustimo ludake svojim putem,jer on da živi još 100 života neće doživeti taj osećaj koji mi imamo kada smo na motoru.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Jeste , slažem se da je u redu iskulirati u situaciji kad vozač pogreši, a mi to predvidimo i izvučemo se iz situacije , ali na bahato ponašanje, koje možemo okaraketisati kao atak na bezbednost, da ne kažem život... izvinite, ali tu sam ekstremno ne tolerantan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2537 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Danas je došlo vreme da ima svakakvih budala koje iz straha mogu da urade i najgoru stvar.Možeš ti njega da naduvaš i sve ostalo ali kad mu okreneš leđa i kreneš ka motoru može budala svašta da ti uradi.Ima raznih bolesnika i psihopata koji u strahu mogu svašta da ti naprave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Probudi se nekad onaj zivotinjski instikt...samo ga treba znati ukrotiti.

Ja se neki dan provlacim na autoputu, i vidim auto ispred polako gazi liniju, zatvara rupu...onda trzne nazad u svoju traku.

Ja pored njega, a njemu puno krilo i obe ruke nekih papirica, priznanica, racuna...boga pitaj..

Sve to ok, ali kad sam ja okrenuo glavu da to sve vidim, okrenuo je i on i onda se izbeljio kao "sta osh koji q majmune'....

E, onda osjetis onu lavu kako krene iz peta ka gore pa brojis od 10 ka nuli... >:(:dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja sam nekako uspeo da naučim sebe da ne reagujem na loše poteze drugih učesnika u saobraćaju,valjda dodje samo posle 14 godina na putu i preko 1.500.000km(kamiondžija).Volim što je to tako,jer sad kada krenem da vozim motor i uživam u vožnji,ne može da mi to pokvari neki ne savesni vozač.Do pre par godina krenem neko mi preseče put i još kada mi on dobaci,najčešće "kud bre letiš?".Ja se iznerviram odgovorim,ali više nema opuštene vožnje(sve u meni igra),a sad prestupnika i ne pogledam već nastavim svoju opuštenu vožnju.Volim to! :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6947 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Prosle sezone, vozim jednosmernom, u susret mi dolazi crveni ''Kadett'' Kocimo oboje, on blica i svira, dize ruke sa volana, ''Alloooo @#$@#$@!^^%@$%@$#''. Kazem mu, jel znas da vozis pogresnim smerom, ovo je jednosmerna... Mislim, mozda covek pogresio pa ajd', izvinuce se. Vraga, kaze, znam-boli me kurac i sta sad? Setim se ona basne sa dva jarca na mostu, nekako bih se osecao kao glupak da sam nesto uradio, a posto je takav jel, to moze samo batinjanje da bude. Bio je i jedan taksista, hteo da me smlati polukruznim i pitam ga, jel ti gledas sta radis? Kaze, ma ja se okrecem a ti ne pratis saobracaj. Nekada sretnem tako glupe ljude da ne znam kako da se ophodim prema takvima, jednostavno me ukopa glupocom da ne znam sta da kazem. Mada sam zivcan, trudim se da budek chill out, najvise me iznervira kada se ponasaju kao divljaci, bez neke kulture. Nevaspitnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2537 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Ovo za jednosmernu i meni se to desilo ista prića neće da se skloni a ja bio nešto nervozan znam ako izađem biće haosa, ja mu pokažem OK rukom uslikam ga telefonom i počnem kao da okrećem neki broj a njemu pokažem da zovem murju normalno fora je bila i da vidiš kako je ubacio u rikverc i udario po gasu jedno 100m da se vrati odakle je ušao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Iskreno, mnogo sam hrabriji a i zivcaniji u autu, tad milion puta dodjem u situaciju da idiote zakacim, cuknem, ocesem, jer bas popizdim na poteze idiota u saobracaju, ali se srecom uvek iskuliram, obzirom da moje streetfight znanje, kao i konstitucija (178cm)dobar garant da bih verovatno popasao batine da dodje do kontakta van auta :lol: . A i ne volim konfliktne situacije i tuce.

 

Na motoru sam daleko povuceniji, jer sam svestan koliko sam ranjiv i da mi ne treba da naletim na jednog mene u autu koji bilo kakvim cesanjem moze da me posalje pod tockove. A i konflikti na semaforu mi ne trebaju. Iznerviram se, potrudim se da ne pljunem sebi u kacigu :), pokazem mu rukom da nije normalan dok ga preticem i produzim svojim putem.

 

Ali napad je definitivno najbolja odbrana :). Prosle sezone krenem na posao, i kao svako jutro, preticem kolonu na semaforu, da bi mi na 5 metara jedan taksista bez gledanja na retrovizor poceo da sece put, jer je resio da se izvuce iz kolone skretanjem u sporednu ulicu. Nabadam obe kocnice, ali vidim da letim preko haube. Srecom, nije se mnogo iskosio u odnosu na mene i samo se snazno naslanjam na njegova vrata i ostajem na motoru, pri cemu mu retrovizor otpada i pocinje da se koprca po asfaltu :). I ja, svestan da sam barem 50% kriv, ljutito otvaram vizir i pitam ga, "pa gde gledas koji djavo jebote!!!". Stajemo pored, on se izvinjava sve vreme, gledamo obojica da li sam dobro, uzima retrovizor koji je ostao u komadu, konsatujemo da ja nemam ogrebotina, da on ima samo urezano na vratima od viljuske i ja na motor i paljba :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Prosle sezone isece me neka teta onako, nepristojno. Stao ja pored nje, otvoren prozor, podignem vizir i pitam "gospodjo, pa pobogu... pripazite malo ubicete nekoga". Znate sta mi kaze zena? Prvo me opsovala nesto pa mi doslovce rekla "ovo je gradska saobracajnica i motorima nije dozvoljeno da se voze po njoj, trebalo bi da te kazne" :) I ja ostao zatecen, ode zena, ja osta` u neveri :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Eto, lepo ti je sve objasnila :D :D :D :D Šta bre vi motoristi ovo - ono po tim gradskim saobraćajnicama :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja