Jump to content

Moto Zajednica

MINI maxi scoot voznjice

Recommended Posts

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Ako je neko maler onda sam to ja :zbunjen::stabre:<_< prošle godine mi VTR stane par stotina metara posle Genexa u pravcu ka Zemunu... Stanem na toj autobuskoj stanici da zapalim pljugu, završim, sedam na Žuću i čas ima kontakt čas nema...Kako pomeram korman tako ima pa nema kontakt. Malo mozganja i ok provalim šta je...Problem strujne prirode...kontakt na bravi se olabavio >:( ! Večeras izađem sa Atlanticom malo da se provozam pošto sam ga danas registrovao...vozio se po gradu, sve ok...uživancija. Sedim kao direktor :lol: itd... Izađem na autoput i opet na istom mestu stanem da zapalim pljugu...skroz zaboravio na incident od prošle godine. Završio pljugu, da upalim motor ono ima struje ali ne anlasuje...Ja u neverici! :staa: Zovnem drugara, dođe on...malo gledamo...čačkamo...molimo Boga da nas ne uhvati kiša pošto se opasno namrčilo...malo pršte varnice oko i kod akumulatora (čačkamo mi i dalje...) i ništa...Dobro...šta ćemo sad...spremam se već da pljusnem koju hiljadu na prevoz, kad u tom trenutku nailazi moj odličan drugar koji je nažalost prošle godine imao udes kod Sava centra, nije se povredio skoro ništa na svu sreću, ali više ne vozi motor (za sada...). Gleda me on i kao da li je moguće :lol: a jaaa malo ovako :ups: pa malo ovako ::) pa na kraju u fazonu :stabre2: jel mene neko ovde zajebava!? ...Doveze on auto, pošto živi 2 zgrade odatle, upalimo Atlantica na kablove i oteram ga kod majstora...znamo da ne puni akumulator, ali konkretno dok majstor ne vidi... :stabre: pucamo na regler, nadamo se da nisu namotaji.

Zašto sve ovo pričam...postoji mogućnost da ne mogu za vikend da se vozim, u zavisnosti od kvara. Pre koju nedelju isto ja potegnem temu za neku vožnju i taj vikend naleti kupac i prodam VTRa... :neznam: sad ovo... :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Verujem da ce majstor naci neki smesan kvar i da se vidimo u subotu na voznji 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

@sharky86 - to ti je pouka da batalis pljuge i samo se vozis.. 1nanana.gif

Salu na stranu.. nadam se da nije nista strasno..

 

Maxi pozdrav 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Hvala ljudi...i ja se nadam da nije ništa strašno, da je samo regler...a što se tiče pljuga :hej: pomažu mi da smirim vatru u plućima. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Daj bože da je regler...to će biti najjeftinije...ukoliko su namotaji tu već treba zavući ruku u džep...

Ne mogu da verujem kakav je to baksuzluk...na istom mestu...eej?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Ja sam ono od prošle godine i ovo od sinoć skapirao na sledeći način: Motori mene vole jer uvek želim da im pomognem i zato mi u najkraćem mogućem roku otkrivaju svoje nedostatke kako bi im, ja jelte, pomogao na vreme. :lol:<_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Vreme gore nego sto se cinilo... Opet je subota bolja...

 

Sad slusam prognozu za april, relativno suv april ali ipak vise kise nego u martu ove godine a temperatura umesto prosecnih (za april) 12 stepeni, dva stepena vise, tj 14 prosecnih stepeni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Predlazem da se sutra nadjemo na autokomandi u 11:00 na JP pumpi na autokomandi

 

1.culle

2.tommyn + saputnica :)

3.satelis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Ja neznam, nikad' se nisam vozao u grupi al' posto sam ja (nazalost) najstariji, bice kako ja kazem... :) Salim se, stvarno nemam pojma, bice kako se dogovorimo, ako se skupimo oko 10 u Bgdu negde, do Topole koliko treba, sat i po, tako ? I toliko nazad i stajanje, kafenisanje itd toliko, znaci ja mislim sve ukupno pet, sest sati, od deset do tri, cetiri, pet... Ako neko mora da krene ranije ili da ide srugim putem, sve je u redu...

 

Posle po zelji mozemo na Rad - Partizan ili C.Zvezda Hajduk ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Jbga...ja definitivno ne mogu da idem <_< regler zajebava i mora da se menja a to neće biti pre utorka kako kaže majstor...aj ako odete lepo se provedite :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ja sam za voznju ali po svemu sudeci ce kisa.Sto tommyn kaze celo leto je pred nama.Kako kaze vecina ja sam Za.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

I?Sta cemo vozaci moji :) ?Danas je bilo losije vreme nego sto ce biti sutra a kisa je samo prskala,sto se kaze pokupila je samo prasinu.Jel cemo ici ili ne?Ja sam za.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Svi su nesto njanjavi, ukljucujuci i mene... :) Da se nadjemo na forumu sutra ujutro oko devet pa da vidimo kakvo je vreme, bar do Avale na kafu da odemo, uzbrdo, nizbrdo i gotovo... Ok je voznja ali kad nemozemo noge da opruzimo i legnemo na travicu malo... Bice vremena jos ove godine... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Ako necemo da idemo sutra ja idem da tjuniram Simu :) (kvacilo,rolnice) ,ne moze ni da mi se zagreje ulje u turbini do Avale :) :) ,ako se sutra skupimo idemo,ako ne next time :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

ja sad gledam prognozu, kisa od 16h....mene vise brine vetar od 7m/s...to je prilicno jako....

a za kishu imam kishni komplet(samo mozes da se uparis u njemu)....a na Oplenac mi se bas ide,....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Satelis ne moze ipak radi danas.Ja imam pun rezervoar i zelju.Sad cu da cimnem tommyn-a na mob da vidimo da li hoce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja