Jump to content

Moto Zajednica

.i.i.i.i.i.i..ii.i..i.i.i.i.i

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

To je KINESKA kopija minareli masine(tu masinu nosi yamaha aerox),ali je to veoma losa KOPIJA,i po perfomansama i kvalitetu je daleeeeeeko iza yamahe.Pratim vec dugo skuter forume,tako da znam sta pricam.

 

Srecno sa prodajom,ali i ja mislim da je ovo nerealna cena...

 

Ja se bavim iskljucivo skuterima vec 8god, mada to nisam hteo ni da spominjem, al eto da se nadovezem na tebe..

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Niko to ne porice,ali jednostavno ne vredi toliko.A za ovo klinjo...kad budes odradio motora koliko ja,kad ih rasturis koliko ja,kad ih natuniras koliko ja,kad budes imao zaribanih klipova,cilindra(50cc,70cc),prolupalih radilica,lezajeva koliko ja za mojih 15god javi se :)

 

Nista lose nisam mislio,ali me jednostavno zaboli glava kad neko tako navali da je unutra masina od yamahe i svi su ostali glupi,bolesni,samo njegov cistokrvni kinez sa "yamahinom" masinom ostavlja hayabuse za sobom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

slikacu pa postaviti kad i ako se nakanim da odem . racun i servisna knjiga kao i motor su kod babe u garazi

 

baron_021-ne moze da segleda po nekom drugom modelu nego po mom, a on vise nema u prodaji kao nov vec se gleda po stanju racunu servisnoj dokumentaciji itd. :stabre:

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Nema mozda konkretno taj, ali ima verovatno (SIGURNO) slican od istog prozivodjaca ili konkurentskog, hocu da kazem sigurno ima paritet tom motoru i trenutno na trzistu novih, ili hoces da kazes da je i po tom pitanju unikatan i da je bio limitirana serija 0namigivanje.gif ili mozda jedina serija proizvedena u Austriji, a ovi novi sto se prodaju su nizeg reda posto su sa Tajvana? 1oda.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Aman covece,el ti razumes srpski,to su sve ISTE masine,kopija minareli masine,zato i odgovaraju neki delovi,ali ni po perfomansama ni po kvalitetu nije ni blizu pravoj yamahi,a za te pare imas da kupis sad pravu yamahu.I kakva god da joj je masina za nekih 150-200e moze da se odradi FULL generalna,i onda vozis ORIGINAL yamahu sa NOVIM delovima u ORIGINALNOJ YAMAHA MASINI.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

slikacu pa postaviti kad i ako se nakanim da odem . racun i servisna knjiga kao i motor su kod babe u garazi

 

 

 

 

Kolega Veljkobajker-u sada dovodite u sumnju ceo oglas i pitanje legalnosti motora izgovorom da vam je dokumentacija i racun od Skutera kod babe u garazi. To je decacka fraza za izgovor iz osnovne skole imam ribu ( devojku ) kod babe u selu .

 

Samo mi nije jasno zasto baba ima garazu,a Vi Kolega Veljkobajkeru-u nemate i koji to Motocikl ili Automobil vozi baba kada je njoj garaza dodeljena i zasto je baba u povlascenijem polozaju u odnosu na Vas?

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

klinjo hvalis se polupanim klipovima radilicama cilindrima :stabre:

Da,hvalim se,jer sam unistio klipova,cilindra,radilica,lezajeva vise nego sto si ti u zivotu video(daj boze da uopste znas kako izgleda klip).Sa 13god sam rasturio do zadnjeg srafa skuter piaggio free,ofarbao ga,sredio do zadnjeg detalja,ugradio tuning delove od oko 800e(prebacen na 70cc,alu cilindar,racing radilica sa punim polutkama,karb 19mm racing verzija itd,ako te interesuje ceo potpis dobices ga),pa je to crkavalo svaki cas,stizao je za oko 8sec do 100kmh,na kraju su samo delovi kostali oko 1000e,njega sam platio 450e,i prodao ga,nakon sto sam poskidao tuning delove i vratio ga na serijalu,za 300e,iako je znaci bio ofarban lepo,nove gume,bravice,alarm,daljinsko paljenje,u perfektnom stanju,sredjen do detalja.

 

Milos96-moyes al 1990g :nanana:

 

ja bi svakako pre vozio original yamahu aerox nego LOSU KINESKU KOPIJU YAMAHE AEROX :nanana:

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja