Jump to content

Moto Zajednica

Udes kod Sajma? 29-30 Sept 2007

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5345 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Cuo sam da je juce ili prekjuce poginuo neko kod Sajma. Zna li se nesto vise o tome??

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Ja procitah u novinama.

Srdjan Marjanovic 34 god., motor Suzuki. Vozeci velikom brzinom izgubio kontrolu nad motorom, udario u kombi GSP-ai odbivsi se udario u obliznji stub pored puta.

Neka mu je laka crna zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Laka mu zemlja.

 

BTW zna li neko nesto o udesu u 29-om preksinoc, negde oko ponoci sam prosao tuda, vracao se iz Panceva, i vidim jedan auto se zabio u drugi, a par metara iza njih oboren skuter i iza njega stoji kec razbijen napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

od velike brzine izgubio kontrolu, jebes mu amter dokle kurcenje, mene je zao njegove familije, njega nije iskreno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

od velike brzine izgubio kontrolu, jebes mu amter dokle kurcenje, mene je zao njegove familije, njega nije iskreno

 

Sokole svaka ti je na mestu....na žalost :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2887 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Laka mu zemlja.

 

Desilo se u subotu 29.09. uvece. Drugar mi je vozio taj kombi. Nisam prichao sa njim, josh je u shoku, ali oni koji jesu su mi isprichali sledece:

Kombi se kretao desnom - zzutom trakom ka mostarskoj petlji i naspram prve rampe sajma ga je sustigao motor. Udarac je bio veoma jak (shto ukazuje na veliku brzinu ) i po zadnem desnom cosku kombija, odakle se motor odbio ka trotoaru i opet udario u oblizznju banderu. Predpostavka je da je Bajker hteo da obidje kombi sa desne strane i ugledavshi rupu od shahta izmedju kombija i ivichnjaka pokushao da kochi, ali bezuspeshno.

Sta reci ? Jos jedan manje medju nama. Boli brate svaki put kad cujem za tragediju, a toga je bas previse.

Inace, vozac kombija je zavrsio u urgentnom. Onesvestio se kad je izasao i video prizor.

 

Razumem sta je Sparko hteo da kaze, medjutim, ipak boli. Evo molim (na kolenima) svu bracu bajkere: Brate kad god pomislis da "navrnes" bajk, Ti se seti nas ostalih i ne dozvoli da te se secamo i zalimo za tobom. Trebas nam ovde i sada i sutra i uvek!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

užas...  :(

Žuta traka je masna od autobusa i pogibeljna, i logično je da u njoj uvek neko može da stoji...

Taj pravac kod sajma je ubitačan, što govori statistika od više poginulih motorista, bar koliko ja znam za svog života...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

užas...  :(

Žuta traka je masna od autobusa i pogibeljna, i logično je da u njoj uvek neko može da stoji...

Taj pravac kod sajma je ubitačan, što govori statistika od više poginulih motorista, bar koliko ja znam za svog života...

 

ja tuda ni autom ne volim da prodjem. To mi je najodvratnija ulica u gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2426 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ajde ljudi, ispoštujmo čoveka koji više nije sa nama... Štagod da je uradio uradio je sebi. Na žalost, kao što vidimo to što je uradio sebi utiče i na druge. U manjoj i većoj meri. Emocije su proradile i znam da ljudi koji su ovde svašta napisali to pišu iz tuge i nabijenih emocija. Ni meni nije lako da trezveno pišem nakon što sam pročitao tragičnu vest.

 

Uradio je što je uradio, više ga nema.

 

Nama što smo ostali ostaje da izvučemo pouku...

 

Laka mu zemlja, a porodici saučešće :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ajde ljudi, ispoštujmo čoveka koji više nije sa nama... Štagod da je uradio uradio je sebi. Na žalost, kao što vidimo to što je uradio sebi utiče i na druge. U manjoj i većoj meri. Emocije su proradile i znam da ljudi koji su ovde svašta napisali to pišu iz tuge i nabijenih emocija. Ni meni nije lako da trezveno pišem nakon što sam pročitao tragičnu vest.

 

Uradio je što je uradio, više ga nema.

 

Nama što smo ostali ostaje da izvučemo pouku...

 

Laka mu zemlja, a porodici saučešće :(

 

Treba ga ispostovati, to stoji ali trebalo bi i diskutovati sta je dovelo do ovoga. Od pukog "RIP-ovanja" ima koristi koliko i od besomucnog pozdravljanja novih clanova.

Ako je vozio prebrzo, onda to treba i reci, a ne kriti. Znaci sam je sebe doveo do situacije. Svojom krivicom.

 

Kada sam opizdio u auto ispred mene, nisam trazio da me ljudi zale. Ko me je*e kada nisam pazio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

Saucesce porodici  i prijateljima , neponovilo se nikad vise .............

 

Zao mi je svake nezgode , svakog bajkera koji je ucestovao u njoj , kriv ili ne to sada i nije toliko bitno kada ga nema medju nama...........niko drugi sem njega nije stradao tako da su  pojedini kometari  po meni suvisni !

Dekibgd delim tvoje misljenje !

Da bi diskutovali potrebne su nam cinjenice koje mozda ne zna niko sem nastradalog , okej brzina ,los put, sta jos ? Sigurno postoje jos neki uzrocnici tih nesreca koje ponekad ne zna ni policija ........... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovde smo svi malo u pravu. Odavno sam rekao ovo sto je Ernesto napisao gore - dzaba mi tu ripujemo, kada se ovakve stvari ponavljaju. Ako je covek vozio brzo, prebrzo, to treba i reci. Normalno da je da zalim svakog kome se ovo desi i normalno je da mi je njegove porodice i prijatelja zao jos vise.

Za sebe mislim da sam oprezan i odgovoran ali i sam umem ponekad da se ponasam tako da pomislim "koji mi ku*ac bi malopre??!". Sto bi rekao jedan moj vozac (ima preko 60god i nema veze sa motorima): Sta cu, ziva mi dusa...  :)

Jebes ga, svi smo ljudi...ponese nas...samo treba da se trudimo da nas to sto manje ponese na mestima na kojima nikako ne treba. Dok nam ne naprave stazu (a valjda ce neki, najmladji clanovi foruma i to da dozive), postoje autoputevi, delovi magistralnih puteva, Miseluk....

Bul. Vojvode Misica, bulevar iza SIV-a, Omladinskih brigada-a i slicna mesta treba izbegavati. Preopasno je, jebiga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3166 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

saucesce porodici i prijateljima

 

sto se tice sajma, jeste veoma zajebana deonica, zna kolona svi na repu jedni drugima da ide i po 100km/h. U zutoj traci ali od mostara ka adi odmah posle prvog semafora postoji toliko ulegnuce da moze i neka felna da pukne. Kada sam kretao sa semafora, obidjem neke preko zute trake i BAM, zanesem se levo desno, ali na srecu sve OK...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Laka mu crna zemlja.

 

 

 

 

Ajde vise da se ne foliramo.

Svi mi vozimo brze nego sto je to dozvoljeno.

Svi mi koristimo zutu traku koja nije dozvoljena.

Provlacimo se kroz kolone,obilazimo preko pune i td.

 

LJude koje poznajem sa foruma,ovde pricaju o nekoj bezbednoj voznji.Ali zato kada sednemo negde na pice,prica se o extremnim brzinama.

Zao mi je svakoga ko pogine,umre mlad.Na ovaj ili onaj nacin.

 

Ne folirajte se vise "savesni vozaci". ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

"Crna Hronika

Diskusija o nesrećama koje su se desile motoristima, o razlozima zbog kojih se to desilo i o tome gde je motorista pogrešio..."

 

Malo pipava tema moram priznati.

Znaci diskusuja, ne rip-ovanje. Gde je pogresio? Sta ga je dovelo do toga? Sta je mogao da ucini da izbegne ovo?

 

Ako neko vozi sumanutom brzinom kroz grad (ne kazem da ja to ne cinim) onda je svestan sta cini i kakve su posledice moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest mevdza

Laka mu crna zemlja.

 

 

 

 

Ajde vise da se ne foliramo.

Svi mi vozimo brze nego sto je to dozvoljeno.

Svi mi koristimo zutu traku koja nije dozvoljena.

Provlacimo se kroz kolone,obilazimo preko pune i td.

 

LJude koje poznajem sa foruma,ovde pricaju o nekoj bezbednoj voznji.Ali zato kada sednemo negde na pice,prica se o extremnim brzinama.

Zao mi je svakoga ko pogine,umre mlad.Na ovaj ili onaj nacin.

 

Ne folirajte se vise "savesni vozaci". ;)

 

 

100% si upravu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja