Jump to content

Moto Zajednica

Dečak kritično, hirurg u pritvoru

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

Dečak kritično, hirurg u pritvoru

Autor: A. Lalić | 01.10.2007 - 08:49

 

 

 

Vozač koji je u četvrtak uveče u Novom Sadu automobilom teško povredio četrnaestogodišnjeg Luku S., a zatim pobegao sa mesta nesreće je hirurg Dejan Đurić iz Instituta za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici. Đuriću je određen pritvor, a dečak je u teškom stanju i lekari se bore za njegov život.

 

- Lukino opšte stanje je teško. Za sada ne možemo da dajemo nikakve prognoze - rekli su „Blicu“ u Dečjoj bolnici, gde je dečak hitno operisan posle nesreće.

Vozeći automobil Ulicom heroja Pinkija, Đurić je oko 19.30 sati naleteo na Luku koji je krajem puta gurao motor. Umesto da se zaustavi i da pomogne dečaku, lekar je, tvrde očevici, zastao, a potom produžio dalje. Policija ga je pronašla nekoliko sati kasnije i uhapsila.

- Luka je išao sa drugom i gurao motor, jer je ulica na toj deonici bila blatnjava. Odjednom, na njega je naleteo „audi“ - tvrde očevici.

Prema njihovim rečima, „audi“ se na trenutak zaustavio, a zatim je produžio dalje, ostavljajući dečaka da leži na asfaltu. Svedoci kažu da je neko doviknuo vozaču da stane i da poveze dete u bolnicu, ali on je samo dodao gas i otišao.

- Priča se da je bio pijan, da je imao više od dva promila alkohola u krvi. Kažu i da se prilikom hapšenja opirao. Nije dao da mu vade krv za alko-test, pozivajući se na to da je hirurg - kažu roditelji i prijatelji Lukine porodice.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Znam hirurga posto je dolazio kod nas u firmu. Bio je mrtav pijan. Kada su dosli po njega navodno nije mogao ni da stoji.

 

Zao mi je decka, cuo sam da je u komi i u veoma teskom stanju. Nadam se da ce se izvuci. A za "doktora"... jednostavno nemam reci i ne mogu da smislim nista dovoljno strasno sto bih mu uradio da mi dodje saka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

Ne moze svako da bude hirurg. Isuvise je to stresan posao. Mozes da biras, ili ces da postanes hirurg i prestanes da budes covek, ili ces deo zivota da provodis kao hirurg, a ostatak kao pijanica ili narkoman. Ovo drugo je, izgleda, mnogo cesci slucaj.

 

Zao mi deteta, a zao mi i coveka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

  Nadam se da će mali brzo da se oporavi bez nekih posledica.A što se tiče pijanog hirurga( koji je još i pobegao ne pokušavajući da pomogne ),njemu želim dugu i tešku robiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Nije bitno da li je doktor ili nije, da li je bio pijan ili nije ali chovek sigurno nije.

Klincu brz oporavak zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: ITALIJA(Dragovac-Pozarevac)
  • Motocikl: VN 800

zasto beze sa lice mesta?a doktori su mi na vrh glave dali mogu ja da mu sudim ma... j..!!!!!!!!!!!!!!!!!.brzi oporavak malom zelim od svog srca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Nadam se da ce se decko brzo oporaviti a gospodinu doktoru zelim da mu oduzmu diplomu zbog nesavesti. Takav u medicini nema sta da trazi. Verujte da bi mu to bila najveca osuda,kakav zatvor!!!!!!  Takvi se identifikuju sa svojom titulom i ne zovu se "Petar Petrovic" nego HIRURG.  E, kada mu to uzmes on vise nije niko i nista (u svojim ocima pogotovu) . Nagledao sam se takvih u dosadasnjem radu u drzavnim ustanovama,muka mi je od takvih.

E,MOJ KOLEGA, CEO ZIVOT UCIS DA POMOGNES DRUGIMA I KADA TE NEKO NAJVISE TREBA TI MRTAV PIJAN  LADNO DAS GAS. UZMI KONOPAC I POSTEDI NAS TIPKANJA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Slažem se sa Dodom... Za takvo nešto jednostavno nema opravdanja. Da je samo stao, izašao i pomogao malom na licu mjesta, 100% da ne bi bio sad u komi i u tako kritičnom stanju...

 

A da treba da ostane bez prava na praksu - u svakom slučaju... Štrik mu ne treba, dovoljna kazna je to što neće imati šta da radi u životu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Daj Boze da decku bude bolje. Ne znam obim povreda ali se nadam da nije veliki.

Sto se tice mog nazovi "KOLEGE" obrukao nas je kao niko, zbog takvih debila i morona ljudi imaju pogresno misljenje o svima. Treba da zakonski odgovara, i da se zauvek izbaci iz lekarske komore a da mu se dozvola za rad oduzme dozivotno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Nezgodna situacija skroz!

Mislim da to sto je hirurg samo po sebi ne znaci da je i dobar covjek!

Duznost mu je bila da stane i pomogne unesrecenom cak i ako nije ucestvovaou nesreci!Tako su nas bar ucili na Predmetu Etika!

Jedan francuski ljekar je izgubio licencu za rad u slicnoj situaciji iako nije bio neposredni ucesnik nesrece ali su ga ocevici prepoznali i prijavili!

Mozda je i hirurg inace OK lik ali pitanje je koliko je popio i koliko je bio sposoban da procjenjuje i rasudjuje! Mozda bi prosao bolje da se utvrdilo da je bio komiran od alkohola!

U svakom slucaju ogromna tuga i nesreca po mladog vozaca i ne ponovilo se vise nigdje.....

Bice sreca za obojicu ako mali prezivi.......

Brz oporavak djecaku!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja