Jump to content

Moto Zajednica

POZIV NA MOTO SUSRET U BANJI KOVILJAČI

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

e bobane,sta se desava dok se  mi mucimo u ispijanju  piva ;) i cekamo taj fotoaparat,da neko donese iz koli ::)

a mogao sam i da pretpostavim gde se nalazio,izgubi se coveku svaki trag ;D

sto se tice zimske zurke,podrzavam svakako, ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat Damir 09 Октобар 2007, 21:24:17

Skup je bio extra od organizacije , hrane,pica i svega ostalog.Domacini su bili na visini svog zadatka i za njih sve pohvale

samo tako nastavite . Sledece godine opet obavezno dolazim.Evo i neka slika da malo docaram celu atmosferu.

Jos jednom veliki pozdrav za domacine i sve ljude koji su bili na skupu.

 

Damire, drago mi je što si zadovoljan i što si se lepo proveo. Već smo počeli da pravimo planove za sledeću godinu kada ćemo, naravno, praviti moto susret ali u daleko povoljnijim vremenskim uslovima. Slike su extra, videću i ja da ubacim još po koju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat: arvena 10 Октобар 2007, 16:09:28

Dodjoh, videh, odusevih se. Iskreno momci su se potrudili i trud se isplatio

 

Gospodjice Arvena, hvala na lepim rečima. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Pre svega da se izvinim mom prijatelju Cedi sto,iz tehnickih razloga,nisam ranije postovao u ovoj temi.

  Skup koji je organizovao Ceda sa svojim Titansima je VRH!!!Mislim da realno jedino Obelix i ekipa su uradili nesto slicno(ovo se odnosi na skupove koje sam posetio ove godine).Sve je bilo organizovano do u detalje,osim kise koju ni ovako dobra ekipa nije mogla spreciti.O tome dovoljno govori i veliki broj prisutnih bajkera kao i sve pohvale koje su se mogle procitati u prethodnim postovima.

  Jedini je problem sto su Banja Koviljaca i Bijeljina postavili takve domace zadatke za sve koji planiraju organizaciju slicnih desavanja naredne godine.

  Jos jednom bravo za Cedu i Titanse!!!

 

  Moze i bez skupo placenih bina!!!

  7M0YT_93521585nv7.th.jpg

  Sa pravom interesantan za medije.

  TstpE_58736558ph3.th.jpg

  Ni kisa mu ne moze nista-Malisa iz Bijeljine.

  i1WVn_55609049zh0.th.jpg

  Sta reci?

  YfxkP_26904066fy5.th.jpg

  Deo clanova novoformiranog MK Valjevo pojacani Ilijom Iz Banje koviljace.

  ASwew_13sv9.th.jpg

  Raca i moja malenkost(MK Valjevo) u drustvu prijatelja forumasa Dexter 84,Asphalt Cutter i Dav 8386.Vidi opet Ilija!!!

  y3tWs_14sy6.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Pre svega da se izvinim mom prijatelju Cedi sto,iz tehnickih razloga,nisam ranije postovao u ovoj temi.

   Skup koji je organizovao Ceda sa svojim Titansima je VRH!!!Mislim da realno jedino Obelix i ekipa su uradili nesto slicno(ovo se odnosi na skupove koje sam posetio ove godine).Sve je bilo organizovano do u detalje,osim kise koju ni ovako dobra ekipa nije mogla spreciti.O tome dovoljno govori i veliki broj prisutnih bajkera kao i sve pohvale koje su se mogle procitati u prethodnim postovima.

  Jedini je problem sto su Banja Koviljaca i Bijeljina postavili takve domace zadatke za sve koji planiraju organizaciju slicnih desavanja naredne godine.

  Jos jednom bravo za Cedu i Titanse!!!

 

  Moze i bez skupo placenih bina!!!

 

Sale, prijatelju stari! Ti kad postuješ, uradiš to domaćinski. Hvala na lepim rečima, i stvarno mi je drago sto su komentari na ovo što smo uradili krajnje pozitivni. U vezi bine računica je bila jednostavna: nema bine, ali zato nema ni naplaćivanja ulaza! Moj stav je da muzika nije centralni događaj, nego više dođe kao potpora moto skupu. Možda je prerano govoriti o tome, ali sličan scenario će verovatno biti i sledeće godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Mislim da ovolika koncentracija cojstva i junastva, na slikama,zasluzuje centralno mjesto  na zidu vasih prostorija,kod Flajka. :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Mislim da ovolika koncentracija cojstva i junastva, na slikama,zasluzuje centralno mjesto  na zidu vasih prostorija,kod Flajka. 

 

Primećujem da nam od junaka još jedino ti i Žuna nedostajete (Bandžo takođe). Kod Flajka smo, zasad, jedino odneli šipku od striptiza... Možda je aktiviramo preko zime ;D ;D ;D , a trebaće i za dogodine...

 

U to ime evo još jedna sličica...

 

 

post-1594-1287899157002_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

mkMuzika je cak po meni nuzno zlo na skupovima, pogotovo kada je preglasna. Em se dovezem  par stotina km,em ne mogu da se izrazgovaram sa prijateljima koje nisam odavno video ko covek, em promuknem, em ne mogu da spavam od buke i sutradan se vracam mrtav umoran, sto moze biti opasno. Mnogi su bas zbog muzike odustali od skupova ???! Najbitnija je voznja i drustvo, a ne muzika!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Na osnovu slike,zakljucujem da je sipka odnijeta odmah nakon prvih dodira doticne dame,pa ja jadna naslanjala se i nju na "zvucnjak"!Nije mi jasno da niste mogli sacekati kraj nastupa ,nego mi, jadni ispastamo gledajuci je u ovoj pozi! ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Muzika je cak po meni nuzno zlo na skupovima, pogotovo kada je preglasna. Em se dovezem  par stotina km,em ne mogu da se izrazgovaram sa prijateljima koje nisam odavno video ko covek, em promuknem, em ne mogu da spavam od buke i sutradan se vracam mrtav umoran, sto moze biti opasno. Mnogi su bas zbog muzike odustali od skupova ! Najbitnija je voznja i drustvo, a ne muzika!

 

Slažem se 100%. Kao što rekoh, muzika treba da služi kao podrška moto susretu, a ne da bude centralni događaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Ubice me supruga....Malo,malo navrati do mene dok BJB-isem,,a ono kao u inat,desi se da gledam sliku one tvoje na zvucniku. :' :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ubice me supruga....Malo,malo navrati do mene dok BJB-isem,,a ono kao u inat,desi se da gledam sliku one tvoje na zvucniku. :' :-[

 

Jacina zvuka opada s'kvadratom rastojanja! Dakle odmakni se Boro od ekrana da ne ogluvis)kad te zena lupi po usima)!!! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Ubice me supruga....Malo,malo navrati do mene dok BJB-isem,,a ono kao u inat,desi se da gledam sliku one tvoje na zvucniku. :' :-[

 

Jacina zvuka opada s'kvadratom rastojanja! Dakle odmakni se Boro od ekrana da ne ogluvis)kad te zena lupi po usima)!!! :) :) :)

Pazi,doc,odavno sam ogluveo-znaci da njeni udarci ne daju njoj zeljeni rezultat.Sto opet ne znaci,da ne boli.

Steta sto nisi bio da gledas uzivo ovu djevojku.Zlo je cinila... ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Na osnovu slike,zakljucujem da je sipka odnijeta odmah nakon prvih dodira doticne dame,pa ja jadna naslanjala se i nju na "zvucnjak"!Nije mi jasno da niste mogli sacekati kraj nastupa ,nego mi, jadni ispastamo gledajuci je u ovoj pozi! 

 

Kao i uvek, u pravu si. Čim je dotična dama "celivala" šipku svojim nežnim dodirima ;D , istu smo proglasili za relikviju i preneli na sigurnije mesto gde je u potaji obožavamo... ;D. Bilo je predloga da i "zvučnjak" doživi istu sudbinu, ali od toga se odustalo iz praktičnih razloga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Ubice me supruga....Malo,malo navrati do mene dok BJB-isem,,a ono kao u inat,desi se da gledam sliku one tvoje na zvucniku. :'

 

Bez brige. Čim bude prikupljen video materijal koji je snimljen na skupu, izmontiraću ti jednu"for your eyes only" kompilaciju u kojoj će dominirati eksplicitni sadržaji  :o ;D :o ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Ubice me supruga....Malo,malo navrati do mene dok BJB-isem,,a ono kao u inat,desi se da gledam sliku one tvoje na zvucniku. :'

 

Bez brige. Čim bude prikupljen video materijal koji je snimljen na skupu, izmontiraću ti jednu"for your eyes only" kompilaciju u kojoj će dominirati eksplicitni sadržaji  :o ;D :o ;D

Znao sam da mi ne zelis dobro.To sam pomislio "onomad" u Trebinju kad smo uzurpirali mir i slastan zalogaj organa reda i gonjenja!Ali,naivan i mlad,pomislih:

"Valjda ovaj ciko zna sta radi!?" I SAD SE POTVRDILO DA ZNAS! Kad mi saljes kompilaciju? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Znao sam da mi ne zelis dobro.To sam pomislio "onomad" u Trebinju kad smo uzurpirali mir i slastan zalogaj organa reda i gonjenja!Ali,naivan i mlad,pomislih:

"Valjda ovaj ciko zna sta radi!?"

 

Da smo bili pametniji verovatno bi smo drugovima organima "konfiskovali" ćevape i vešalice ;D, a ne šapke! >:( Evo i dokazni materijal:

P.S. Kompilacija na prethodno pomenutu temu stiže čim bude kompletna, trenutno ne mogu da preciziram kad.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Zao mi je sto sam malo kasnije dosao iz Kos.Mitrovice,te nisam propratio sva desavanja.Delimican uspeh pokusaja sedeti na dve stolice ali ipak sam uspeo da se vidim sa mnogo dragih"pilota".Uostalom to je i bitno.Vidim da su pozitivna misljenja tako da nisam pogresio sto sam preporucivao ovo motocasce.Cedo i ostali pozz.            P.S. Cedo,  ima li slika iz Sutomora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Zao mi je sto sam malo kasnije dosao iz Kos.Mitrovice,te nisam propratio sva desavanja.Delimican uspeh pokusaja sedeti na dve stolice ali ipak sam uspeo da se vidim sa mnogo dragih"pilota".Uostalom to je i bitno.Vidim da su pozitivna misljenja tako da nisam pogresio sto sam preporucivao ovo motocasce.Cedo i ostali pozz.            P.S. Cedo,  ima li slika iz Sutomora?

 

Dobri moj profesore! Baš sam se pitao šta se sa tobom dešava i što od tebe nema ni traga ni glasa... Svak čast tebi i svima koji su iz K.Mitrovice zapucali kod nas, bez obzira na vreme i kilometražu... cenićemo to u vremenima koja dolaze. Slike iz Sutomora imam u digitalnom formatu, pa kaži kako hoćeš da ti dostavim CD sa tim materijalom. Ortak iz Valjeva sa kojim smo se slikali dole doneo je urađene slike (ne zna se ko je ružniji od nas trojice), ali sam u onoj celoj gužvi zaboravio da ti ih predam. Eventualno ih možeš uzeti kad budemo pravili zimsku moto-žurku, ali za sada još nismo detreminisali datum, ili ću ti ih isporučiti ako budem uskoro prolazio tvojim krajevima.

P.S. Je li u životu Cedilkova kornjača "Made in Sutomore"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Tesko mi je.. :'(kad vidim... :'(ikad se sjetim... :'(koliko malo su nam ostavili.Ali ipak dovoljno,tek da se prijatelj u nevolji prepozna.Kad se samo sjetim s kakvom si predanoscu pravio onaj sendvic,pa ga milimetarskom preciznoscu sjekao...znaci to, druze!!! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Tesko mi je.. :'(kad vidim... :'(ikad se sjetim... :'(koliko malo su nam ostavili.Ali ipak dovoljno,tek da se prijatelj u nevolji prepozna.Kad se samo sjetim s kakvom si predanoscu pravio onaj sendvic,pa ga milimetarskom preciznoscu sjekao...znaci to, druze!!!

 

Boro, Boro... uvek me nasmeješ sa svojim prostodušnim oduševljenjem  :D :D :D Najvažnije je da je roštilja bilo dovoljno i za nih i za nas. Nego, pade mi na pamet, kad ćemo da probamo taj burek ispod sača?

P.S. Ako se Žuni matičaru štucalo pre neko veče, to je zato što smo ga grozno ogovarali (ja sam se istakao u akciji). Ne mogu mu oprostiti što je kod nas na moto susretu sve živo venčavao (neke čak i po više puta, i protiv njihove volje). Ispade da nam je došao u radnu posetu... Neki od tih fiktivnih brakova su čak i urodili plodom...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Sto se tice Zune i radne posjete,nemoj mu zamjeriti-morao je na neki nacin odraditi popijeno.A glede bureka ispod saca-ne znam da li si planirao mopedom( ;D) ili autom( :-[).Ako je u opciji prva solucija,onda prva subota ili nedjelja bez kise.Druga opcija-kad god ogladnis.Razmisli i javi.

Mogao bi planirati jedan vikend u prijateljsku i radnu posjetu nama.Da uspostavimo bilateralne odnose.Izborili smo se za klupske prostrije i trenutno sredjujemo.Prostr je fantastican,ambijent ce tek biti.Potreban nam je NKV radnik sa iskustvom(bilo kakvim) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja