Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki freewind 650

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Prinudjen sam da prodam svoj motor jer sam nedavnu slupao auto bez kojeg zbog prirode posla kojim se bavimo ne mozemo. U pitanju je suzuki freewind 1999 god. sa predjenih 53 000km (nisam 100% siguran ali mislim da je priblozno toliko presao). Kupio sam ga leta 2010 god. od coveka koji ga je uvezao za sebe iz CH ali je nazalost par dana nakon sto ga je registrovao imao pad pri kojem je na njegovu nesrecu motor bolje prosao. Steta na motoru je bila minimalna, ostalo je da se zafarba desna bocna plastika (videcete na slici).

Prosle godine sam uradio generalnu i zamenio bregastu, karike, klackalice, gumice i dihtunge. Klip, ventili i lanac su bili u standardu i nije bilo potrebe da se menjaju. Trenutno je bez plastika jer sam planirao da ga farbam kad otopli. Od opreme ima Givi kofer sa naslonom i Race exhaust auspuh koji nije montiran. Moguca je zamena za auto, pozeljno karavan. Verujte da nisam planirao da prodajem motor jos bar dve godine i ulozio sam zaista dosta novca i truda u njega. Dajem i 3L Motul 5100 ulja i filter za ulje. Necu ga oglasavati na drugim sajtovima neko vreme jer bih voleo da ga kupi neko sa foruma jer je motor zaista dobar.

Cenim ga 1900e.

Ako nekog jos nesto zanima nek se javi na pp, mail ili tel: 069/17-18-696 Nemanja

post-10052-0-43969500-1327227406_thumb.jpg

post-10052-0-13017700-1327227436_thumb.jpg

post-10052-0-18535500-1327227453_thumb.jpg

post-10052-0-75395700-1327227469_thumb.jpg

post-10052-0-34943800-1327227515_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

I dalje u potrazi za autom, ako neko ima dobar auto na prodaju koji bi menjao za freewind-a uz moju doplatu do 3000e neka javi. Moj mail je nemanja11080@yahoo.com. Od placeva sam odustao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ponovo na prodaju ali ovog puta radi prelaska na noviju Suzanu :-) Nova cena 1700 evra, u medjuvremenu registrovan, promenjeno ulje, zadnje plocice i ugradjen Race auspuh

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Nova cena 1500e, prodaje se bez auspuha i kofera. Hitno!

Gde gori? :D iliti sta je u planu?

ps odlican motor,a ipak je to freewind...sedi i vozaj se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Zurim da mi ne pobegne ovaj na koji sam bacio oko, ali cenim da ce uskoro otici jer coveku hitno trebaju pare. Freewind je zaista dobar, svako moze da dodje i pogleda/proba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Neje covek u mogucnosti da me ceka, hitno mu trebaju pare. Skroz sam se razocarao u trziste, bio sam spreman na svaki dogovor cak i da dam ispod svake cene ali uzalud.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Hteo sam da uzmem gsx 600f, bas mi se svideo ali pobeze... Ostajem na freewind-u ove sezone, danas menjam ulje a krajem meseca krecem na turneju od cirka 3 000km :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Hteo sam da uzmem gsx 600f, bas mi se svideo ali pobeze... Ostajem na freewind-u ove sezone, danas menjam ulje a krajem meseca krecem na turneju od cirka 3 000km :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja