Jump to content

Moto Zajednica

Keeway ARN125 - izdrzljivost u jednom cugu ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Pozdrav svima,pre nekoliko dana sam postao vlasnik keeway-a i modela arn 125 kubika.Posto sam prerastao biciklu i tomos odlucio sam da kupim nesto

malo jace od 50 kubika samo iz razloga da ne vozim u krugu dvojke.Posto sam iz Beograda planiram pojedine rute na prolece kad polozim za A kategoriju.Zanima me sledece ? Rute ne bi bile krace od 160 -200 km u jednom pravcu,naravno sa kuntanjem negde , ne bih se istog dana vracao za BG, KOLIKO MOGU NAJDUZE OTICI U JEDNOM PRAVCU SA OVIM KINESKIM ZMAJEM ? pitanje postavljam zbog toga sto ne bih da ostanem negde na sred puta u kvaru ili nesto slicno, NA PROLECE PLANIRAM DA MI PRVA VOZNJA BUDE DO TARE I BAJINE BASTE PREKO CUVENOG DEBELOG BRDA? Koliko je dobra ideja ici na ovakav put sa Keewayom posto od valjeva ka Bajinoj BAsti krece uspon DUG preko 30 kilometara , Hvala svima izvinite ako sam se slucajno nesto izlupetao ? Srecno svima :) NE BRZE OD ZIVOTA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

kineskim skuterom od 125ccm sam 3 puta u roku od godinu dana prevalio deonicu od 150km u cugu, bez pauze, pun gas (80-100km/h), tako da opusteno :)

jedino sto si relativno spor u odnosu na saobracaj, pa to predstavalja komplikaciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Da, nisam napomenuo da je motor presao 15 000 km, mada nije u losem stanju za tu kilometrazu imajuci u vidu da je KINA. Mozda su te prve serije (2004 ,2005) kvalitetnije pravljene , ili ne ? ovo je sad podpitanje ali ima veze sa Temom. Hvala na brzim Odgovorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

Samo redovno menjaj ulje i proveravaj nivo, nije ti neka investicija i nemoj da stedis ide ti 1l. Sto se tice agregata ici ce on jos dosta km, ako ides na dalji put gledaj da ne drzis max gas. Posto si ga ti uzeo i ne znas kako je odrzavan, moj savet ti je da proveris stanje prenosa(kais,rolnice,varijatora,kvacila), uradis mali servis i to je to. 

 

sta te god interesuje, slobodno pitaj. Srecno :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Samo redovno menjaj ulje i proveravaj nivo, nije ti neka investicija i nemoj da stedis ide ti 1l. Sto se tice agregata ici ce on jos dosta km, ako ides na dalji put gledaj da ne drzis max gas. Posto si ga ti uzeo i ne znas kako je odrzavan, moj savet ti je da proveris stanje prenosa(kais,rolnice,varijatora,kvacila), uradis mali servis i to je to.

 

sta te god interesuje, slobodno pitaj. Srecno :takoje:

 

 

 

Thanxxx :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja