Jump to content

Moto Zajednica

Zamena

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Menjao bi moj Kawasaki ZZR 600 u extra stanju za neki auto, ZZr je reg. do Aprila i ja sam vlasnik, trenutno u zimovniku kod komsije u lokalu, moze se pogledati svaki dan, od auta prednost francuzi, mada ko sta ima neka ponudi ovde, na P.P. ili mob. 063/80-629-60 Sale... Moze auto u ceni motora, sa vasom doplatom ili sa mojom doplatom, sve je stvar dogovora, naravno samo realno i posteno, pozdrav svima...

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/65651-kawasaki-zzr-600/page__hl__zzr+600

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Koja je sada cena motora? Sobzirom da je oglas od 18.Maja prosle godine, da li se sta promenilo na gore/dole?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Koja je sada cena motora? Sobzirom da je oglas od 18.Maja prosle godine, da li se sta promenilo na gore/dole?

Sve je stvar dogovora, ko zeli da menja taj ce kontaktirati, a sto se tice cene, moze neka korekcija naspram trzizne vrednosti (u padu naravno)... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja