Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Ovo je Tanjugov materijal koji je koliko sam video koristio Studio B (Dakija :zdravo:), pa da time kompleram ono sto sam ja uspeo da pohvatam od TV priloga odnosno video materijala.

 

@Usamljeni

Hvala na Clipping-u iz stampanih medija :care:

 

Sto se tice ove nase akcije i utisaka... Ne znam stvarno sta da kazem, a da se ne ponavljam. Nisam bas neka poetska dusa, ali cu to pokusati da docaram u jednoj recenici: Ispunjeni mi i srce i dusa...

Zelim jos jednom da se zahvalim svima koji su ucestvovali, posebno tzv. "Backstage"-u na bezgranicnom zalaganju :care::care::care:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Svima koji su ucestvovali u ovoj akciji zahvaljujemo se mi iz unutrasnjosti koji nisu mogli prisustvovati i ponosimo se ovim udruzenjem.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Uz nesto malo vise truda evo i moj doprinos vasem dogadjaju.

 

Miha

 

Miha, fotografije su ti prelepe. Hvala ti na njima.

Sada, kada si ovde sa nama, to je i tvoj dogadjaj. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3521 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ponosim se što poznajem neke od učesnika ove akcije! I "zavidim" svima koji su učestvovali. Razmišljao sam da se priključim ali ...., ipak je skoro 500km (odlazak i povratak) previše riskantno po ovakvom vremenu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Uhhhh bese gusto, al' izborih se sa suzama.... nije ih bilo ove koliko prosle godine, ali je opet bilo sa knedlom u grlu.......SVAKA NAM CAST :care: nema se sta vise dodati osim te tri reci !!!!! Vidimo se na sledecem akcijanju :moto3::takoje::zdravo:

P.S. Miha, hvala za slike koju aparaturu koristis, koji objektiv? odlicne su :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova

Uz nesto malo vise truda evo i moj doprinos vasem dogadjaju.

 

Miha

 

Miha, fotografije su ti prelepe. Hvala ti na njima.

Sada, kada si ovde sa nama, to je i tvoj dogadjaj. :zdravo:

 

Hvala Vama na odlicnom i plemenitom razlogu.

A kazem Vama jer nisam bajker.

 

Miha

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Uz nesto malo vise truda evo i moj doprinos vasem dogadjaju.

 

Miha

 

Miha, fotografije su ti prelepe. Hvala ti na njima.

Sada, kada si ovde sa nama, to je i tvoj dogadjaj. :zdravo:

 

Hvala Vama na odlicnom i plemenitom razlogu.

A kazem Vama jer nisam bajker.

 

Miha

 

To se srecom da lako ispraviti :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima >:(:lud:<_<.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova

Hahahaha,ovo je dobro

Evo novog clana foruma,malo ga je bilo tesko nagovoriti da pozira jer ne voli javnost ali sam ga nekako ubedio sa granulicama iz Dakijevog Pet Shopa. :ooo:

Zove se Meda Capo.

 

Jel ovo Meda ?

 

1gNVn_mg3864.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima >:(:lud:<_<.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima >:(:lud:<_<.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

 

 

Unas... oni koji su banovani sa ovog foruma su sigurno i napisali te komentare, ali na njih se ne moras obazirati...nebitni su pored svih oni reci pohvale ;)

 

Kocho... ovo tek sad videh.... vrh je .... tj Bandolero svaka cast :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650 CS

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima >:(:lud:<_<.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

 

hmmm... :stabre: po stilu, rekao bih da je ovo maslo ekstremističkog krila biciklista pod nazivom "25.brzina", ili onog udruženja roleraša "Sluške na uške"...

 

Ne verujem da je u pitanju geng "pešaci van pešačkog", to ne liči na njih

 

:P

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

ma ne obraćajte pažnju na tih par napisa, nije to vredno ni trenutka pažnje.

prvo napisano je očigledni retard a ono drugo je jako prepoznatljiva forma par bezvrednih likova.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Unase, nemoj da se sekiraš. Ne može da prođe bez takvih komentara. Nismo bitni mi, za svaku vest, ma kakava bila, naći će se hejter.

Samo sam čekao prvi takav komentar. I pretpostavio sam da će ovakav da bude. Ebiga, ne smeta njemu 200 km/h, nego ne može da nam oprosti što radimo sve ono što on nije u stanju da iznese.

 

Btw, uz čestitke svima, želeo bih da poručim da se kod mene nalazi crvena marama sa natpisom ''Yamaha'' izgubljena u restoranu. Pa vlasnik može da me kontaktira na PP radi vraćanja iste.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp

Nisam izdrzao a da mu ne odgovorim ovako

 

Ja bih se stideo toga sto govoris. Ja sam svoj motorcikl zaradio, sa njime proputovao mnogo divnih kilometara, drzava, gradova... Zao mi je ljudi poput tebe. Ludi tebi slicni, voze kroz grad tako kako si naveo, jer iz istog nisu mrdnuli.Otvori svoje oci, i nemoj da te sputava mrznja da ucinis nesto dobro. Ja te pozivam da se nekada provozas sa nama, da upoznas nesto vise od svog grada u kome se osecas nebezbedno zbog NAS.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pa da odgovorimo tim znatizeljnicima, jedan tv, naravno LED tehnologije od 42 inca je kod mene ali posto je kako rekoste star vec dve godine red bi bio da ga zamenim novim. Naravno, iz ovogodisnje akcije a ovaj "stari" cu pokloniti autoru komentara. :nanana: Daki je uzeo nesto kesha jer je sredjivao gajbu, mislim oko 17 soma evritja a ostatak smo se dogovorili da doniramo Ssnupiju da kupi Kawasaki i najzad bude faca na forumu. Arakis je pokupio onih 11 kamera i 23 DVD plejera jer u njima ima puno elektronike koje su mu neophodne u Labosu,pa kad dodjemo da nam popravi nesto da opet ispadne humanitarac i to nam ne naplati! Dragi moji anonimni autori ovih komentara, neodoljivo me podsecate na malog Pericu koji je pisao pismo deda mrazu ali mu se, nazalost, zelje nisu ispunile. Ali ako kojim slucajem niste culi za to pismo evo Vam link i probajte da sastavite nesto slicno osim naravno sto Vi,"pravi humanitarci" necete zeleti bicikl, vec pozelite da Vas mi, kao deda mrazevi vratimo na forum... :lol: :lol: :lol:

 

http://www.youtube.com/results?search_query=perica+pise+pismo+deda+mrazu&oq=perica+pise+&aq=0&aqi=g1&aql=&gs_sm=c&gs_upl=1169l2479l0l5346l5l5l0l3l3l0l305l576l2-1.1l2l0

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Mi smo navikli na ovakve hejterske komentare. Pobogu pa mi smo motociklisti koji nosimo opremu, ne divljamo po gradu, vozimo uredno u koloni i činimo tri stotine dece srećnim. Ne dajte da ovakvi komentari bace senku na ono što ste učinili juče! Takvi ljudi koji su sposobni a ostave takve komentare, jednostavno su nesposobni da bilo šta učine za druge.Njima i 5 km bi predstavljao problem da dođu i pridruže se akciji. A mi imamo dokaze da daljina ne sprečava ljude da učine dobro delo!Imali smo deda mrazeve (sami će se prepoznati :) ) iz Subotice, Kragujevca, Mladenovca, Smedereva,Lazarevca... Njih ni loše vremenske prognoze, ni kilometraža nije sprečila da jučerašnji dan učine posebnim za decu iz Sremčice!

Naša nagrada je iskreni zagrljaj dece iz Doma i osmeh koji im nije silazio sa lica!!

 

Još jednom hvala svim dobrim ljudima, svim motociklistima velikog i čistog srca na predivnom provedenom danu!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Heeeej drugari DedaMrazovi i Babe Mrazice budite ponosni na sebe ovi komentari su potpuno ne bitni i zato dajte da vam ja opišem današnji događaj u Delti! :takoje:

 

Dolazi gospođa, staje kod vitrine Sremčice, ja prilazim sa pitanjem da li želi da pogleda samo ili da nešto i kupi pošto su to radovi dece ometene u razvoju iz Doma Sremčica i tom kupovinom ona čini humano delo! Osim toga što su prelepi i zaista jeftini radovi njima taj novac pomaže da kupe materijal da bi ih dalje pravili u okviru svojih dnevnih terapija! Ona meni na sve to moje izlaganje odgovara ovako!

 

Znam sine, znam gledala sam na televiziji sinoć ih doveli motociklisti u centar grada da se i oni raduju Novoj Godini! :takoje:

 

Jeste gospodjo i ja sam deo njih....da doveli smo ih prvi put ove godine, toliko su se radovali..... :ljubav:

 

E svaka vam čast! Neka ste! Sevap je! :)

 

.......i nastavile smo da pričamo o jučerašnjim dešavanjima a ujedno gospođa izabra jedno 10-tak čestitki, tri, četiri miljea za poklone.... :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

XAXAXA GORANE Brate moj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ovo jos nisam ocekivao... :care:

ako vec donirate onda mi donirajte pravi motor YAMAHU a ne Kantasaki djubre(DA me ne cuje Caruga) :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ti losi komentari su normalni i svako ko je malko duze na forumu zna odakle to dolazi. Jednostavno treba ih ignorisati i ne pridavati im nikakvu paznju.

 

 

Vladimirtika@ odgovaranjem i polemisanjem na tu temu dolazite do onoga sto oni i zele a to je bacanje senke na vise nego uspelu akciju. Jos jednom svaka cast svim ucesnicima, po slikama i klipovima vidim da je bilo fenomenalno. Ostaje zal sto i ove godine nisam prisustvovao sa nadom da cu bar za Uskrs biti tamo gde treba.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Tako je Natasa, puno mi je srce bilo i jos uvek je. Pevao sam i cihu,cihu i zum,zum zajedno sa tom decom i osecaj je bio velicanstven kad znate da ste deo ovakve akcije. Neka oni pricaju sta god hoce, mi znamo ko smo i kakvi smo a znaju i oni i bas sbog toga i pisu te gluposti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

XAXAXA GORANE Brate moj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ovo jos nisam ocekivao... :care:

ako vec donirate onda mi donirajte pravi motor YAMAHU a ne Kantasaki djubre(DA me ne cuje Caruga) :P

 

Znam brate moj, ali ti vec imas tu kako se kaze javahu ili tako nesto i opet moras u teretanu da se pumpas da bi bio primecen, a mene juce startuje babac od 70 godina, kad je videla sta vozim i pita "ti deda sa Kawasakijem, jel' ima nesto bre za babu?" a zamisli jos da sam skinuo bradu, pa da vide da nisam deda??? Ja ne bih mogao da se odbranim od riba juce. :zvizduk: Kaze ti tvoj brat, ugledaj se bre na starije, kupi Kawali i odmah si glavna faca, ne treba da drzis otvorena vrata na svlacionici u teretani da te smekaju ribe, same ti prilaze! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja