Jump to content

Moto Zajednica

NISSAN ALMERA TINO 1.8i

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Drugari stigao mi je jedan zanimljiv auto danas i pre nego što ga stavim u komercijalne oglase ponudiću ga ovde na forumu po nižoj ceni.

Pa da počnemo :

 

- NISSAN Almera Tino 1800ccm benzinac 2001god.u veoma dobrom stanju ,od prvog vlasnika sa pređenih 127000km .

 

-Od opreme ima : 4x el.podizači , 6 x air bag , alu. felne , dalj.zaključavanje , klimu(ispravnu) , fabrički CD sa komandama na volanu , ...

-Unutrašnjost kao i spoljašnost je veoma očuvana i ide u prilog kilometraži(sedišta,volan,komande NISU izlizane ili pocepane).Jedino otećenje ima na zadnjem desnom uglu (vidi slike) blago ogreban i spao branik sa nosača(naravno ja ću to sanirati).

 

-Motor radi lepo, tiho i meko i bez ikakvih zvukova i dimova. Lepo prima gas i pali bez poteškoća. Trap je utegnut i nema nikakvih zvukova i lupanja. Na felnama su zimske gume koje su sasvim korektne .

 

-Cena je 2700€ (plaćene carina i porez) i to je FIKSNA za keš što se zamena tiče i svih ostalih informacija pozovite me na 062/55-40-56 Dragan

 

p.s. Iza svega navedenog stojim i dozvoljena je svaka provera od strane vašeg majstora.

 

post-7992-0-65498600-1324483838_thumb.jpg post-7992-0-57531200-1324483847_thumb.jpg post-7992-0-92252100-1324483826_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Lep!

Hvala :takoje:

Stvarno je lep i očuvan , nisam nikada okačio ni jedan svoj automobil ovde jer mislim da ima dovoljno mesta na internetu gde može da se okači oglas za auto , ali jednostavno ovo je auto koji bih ja ostavio za sebe (trenutno nisam u mogućnosti) i zato sam ga i preporučio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Prisotjan porodicni auto. Puno sam vozio 2.2D, ima ga moj kompanjon sa posla, odlican je, udoban, pouzdan, kvaliteno izradjen. Ovaj 1,8 je bolji sto se troskova registracije tice. Skupim li pare na brzaka, javicu ti se... Imam nekog potencijalnog kupca sto se mota oko mog Chryslera, vadlja bude nesto:

 

http://polovniautomobili.com/oglas1104050/chrysler_sebring_cabrio_hitno/

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja