Jump to content

Moto Zajednica

farbanje kod farbacha

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

onaj ko jednog dana bude prodavao motocikl koji mu je farbao Farbac, bolje ce ga prodati, ne ako napise "replika, limited edition ovo ono", vec ako napise, taj i taj model itd....by Farbach!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Alstare nadam se necu skoro ponoviti. Previse linija koje gutaju vreme. Do sada sam mogao 3 motora zavrsiti. Ko hoce ovako da farba, neka se javi. Prekrsicu pravilo i primiti musteriju, post ovi stari ne bacaju varnicu. Meni je prelep i sa zadovoljstvom cu ga ofrbati, samo mi treba svez Suzuki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: vinkovci

Alstare nadam se necu skoro ponoviti. Previse linija koje gutaju vreme. Do sada sam mogao 3 motora zavrsiti. Ko hoce ovako da farba, neka se javi. Prekrsicu pravilo i primiti musteriju, post ovi stari ne bacaju varnicu. Meni je prelep i sa zadovoljstvom cu ga ofrbati, samo mi treba svez Suzuki.

ma mislio samo koliko si naplatio ako nije tajna...ja kad bi farbao motor,bilo bi nesto posebno i velika reklama za onoga tko bi farbao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

farbanje je hiljadu, a  sto se tice reklame, dzaba, kada ne radim musterijama. Cak sta vise, na motore se uglavnom  ne potpisujem i izricit sam u zahtevu musterijama da ne kazu gde su farbali. Mator sam ja za marketing i upoznavanje novih klijenata, jedva me trpe i oci sto me znaju. Svejedno Mladinov Suzuki bih uradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: vinkovci

farbanje je hiljadu, a  sto se tice reklame, dzaba, kada ne radim musterijama. Cak sta vise, na motore se uglavnom  ne potpisujem i izricit sam u zahtevu musterijama da ne kazu gde su farbali. Mator sam ja za marketing i upoznavanje novih klijenata, jedva me trpe i oci sto me znaju. Svejedno Mladinov Suzuki bih uradio.

ma sve ok...ja samo ovako kazem da bi bio atraktivan i reklama,nije se direktno odnosilo na tebe  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 455 postova
  • Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
  • Motocikl: KTM 640 Adventure

Vidio sam ovo jucer u zivo.Bit ce nesto posebno kad se sklopi. Puno presijavanja boja koje ce se otkrivati i na drugi i na treci pogled, a puno ljudi ih nece ni primjetiti. Bravo farbach!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Pratim Farbacheve radove josh od onog clanka u Motomagazinu...

Majstore, svaka cast ! Ja sam picazla za detalje, al ovakvi radovi jednostavno oduzimaju dah.

Pogotovu kad se zna koliko truda i znanja treba za svaki lejer. Cime lakirash ova remek dela? Mislim na pistolj!?

Veliki pozz iz Kikinde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Koristim iskljucivo kineske pistolje, i za lak i airbrush. Imam Iwatu custom micron c, Paasche turbo ab, Omni 5000 i jos desetinu mrtvih i polumrtvih,a poslednjih godina iskljucivo kinezi.Bila je prosle godine pljuvacina po kinezima na nekom forumu, kao ne valja ovo, ne valja ono, pa onda hvalospevi Iwati. Postavio sam par svojih slika i napisao: Ja sa kinezom ovo, a sada da vidim vas. Isto je i sa motorima, ljudi tupe o dyno jetovima, auspusima, a realno vladaju sa 20. Treba veliko znanje da se stekne da bi zafalio koji konj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Slazem se, ipak je do ruke.

Ja sam skoro narucio Satu decor 2000 za lak. Ali i to redje koristim( kao firmopisacki atelje), jer je danas digitalna tehnka vishe na ceni od ruke. A de su tek cetkice od jazavca :) Stoje i vataju prashinu.

Hvala na odgovru ,pa dok se ne upoznamo veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja