Jump to content

Moto Zajednica

Zagreb 11.03.2006

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

ima zvanicna info na motori.hr stranici al nisam gledao sve stranice pa ne znam jeli se ko od vas prijavio i zainteresovao uopste za taj susret(bar od vas sto ste registrovani na tom sajtu). znaci to je susret forumasa i do sad se prijavilo oko 115 ljudi cini mi se. trebalo bi Gasho i ja da idemo, ako je neko od vas registrovan, Dirty i Djuro cini mi se vi da jeste, biste li isli?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa isao bih bih kada bi bilo lepo vreme a posto pogled kroz prozor 'obecava', verovatno ne. U Zagrebu sam bio 5 ili 6 puta za poslednjih 7,9 meseci i pravo da ti kazem, voleo bih da odem tamo motorom i provozam se sa par ljudi koje znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Odlozeno za 25.03. kada ce sigurno biti ljepse vrijeme, a za sada prijavljeno oko 140 forumasa...

Mislim da bi se trebalo nesto slicno organizovati i u tom vasem kaficu u bloku. Bio sam na prvom susretu u Zagrebu i treba samo parking, rostilj i dobra volja...

Jos kada bi se organizovalo dobrovoljno davanje krvi ili neka slicna humanitarna akcija, eto TV-a i novinara, a onda eto i novih motociklista i na skupu i na forumu, garant...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Odlozeno za 25.03. kada ce sigurno biti ljepse vrijeme' date=' a za sada prijavljeno oko 140 forumasa...

Mislim da bi se trebalo nesto slicno organizovati i u tom vasem kaficu u bloku. Bio sam na prvom susretu u Zagrebu i treba samo parking, rostilj i dobra volja...

Jos kada bi se organizovalo dobrovoljno davanje krvi ili neka slicna humanitarna akcija, eto TV-a i novinara, a onda eto i novih motociklista i na skupu i na forumu, garant...[/quote']

 

Odlicna ideja, smislicemo nesto... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

kad budete nesto htjeli organizovat stavite vijest i na motomagazin.co.yu jer i tamo ima dosta clanova.

neka se ova kisa ispada oganj u nju do nedje 20.3. a onda dako ugrije sunce pa da uvatimo straftu do ZG-a. imam osjecaj bice ludnica ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja