Jump to content

Moto Zajednica

Zalba na drzavu Srbiju

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: NBG 63 blok

Juce oko 15h krenem u Novi Sad da dovedem dete u Beograd za vikend.Zbog magle i mraka zamolim sefa da me pusti ranije, radim do 16:30.Krenem auto putem, stignem brzo do NS-a, a onda krece drama i agonija.Iskljucenje kod zrenjaninskog puta i dalje ne radi, pa moram do iskljucenja kod Rodica, a tamo red od 2 km za koji cekam 45 minuta da predjem.Krecem oko 18:30 nazad u Beograd, saceka me gusta magla za koju ne mogu da okrivim drzavu.I polako do Batajnice a tamo druga agonija, ceka se red kilometarski, jer ne ne radi prelaz preko starog puta, pa svi cekamo da se spustimo dole na stari i da se popnemo opet gore na novi.I to traje 45 minuta.Spoljasnja temperatura -3.Stizem konacno oko 20 h u Beograd. Osecam se kao da sam isao na reli Pariz Dakar, a ne manje od 200 km autoputem koji sam uredno platio da bih stigao iz tacke a do tacke b.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

O ovim radovima i guzvama na tom putu vec danima pricaju na jutarnjem programu. Trebao si ici preko Rume. Mozda ne pratis radio i TV, pa si se zeznuo u odlasku, al mi nije jasno - kad si vec video sta se tu desava - sto si se vratio istim putem ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1230 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Pa druze od svih sranja sto nam rade ti bas ovo postavi sto nije nista cudno ni za jednu zemlju a kamoli za Srbiju,na istu situaciju sam naisao pre mesec dana a sve se desavalo u okolini Kelna i sta sad Nemacka ne valja ? :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Mozes da se zalis upravi vodovoda :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ja se svaki dan probijam preko tog uranog nadvoznjaka kod Batajnice. Oni to tako zatvaraju barem jednom godisnje i tako po mesec dana. I niko ne radi nista, posao od jednog dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Pa druze od svih sranja sto nam rade ti bas ovo postavi sto nije nista cudno ni za jednu zemlju a kamoli za Srbiju,na istu situaciju sam naisao pre mesec dana a sve se desavalo u okolini Kelna i sta sad Nemacka ne valja ? :stabre:

 

Vidis, kad u Nemackoj ima negde guzve i redova to je zbog toga sto nesto rade na tom putu (mostu i sl.) a kod nas?

Pokretac teme neka ne brine, sad ce to Mrkonjic ocas posla da sredi!

Koliko dugo rade autoput do Horgosa do sad su mogli da su hteli keramickim plocicama da ga obloze...>:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Pa druze od svih sranja sto nam rade ti bas ovo postavi sto nije nista cudno ni za jednu zemlju a kamoli za Srbiju,na istu situaciju sam naisao pre mesec dana a sve se desavalo u okolini Kelna i sta sad Nemacka ne valja ? :stabre:

 

Vidis, kad u Nemackoj ima negde guzve i redova to je zbog toga sto nesto rade na tom putu (mostu i sl.) a kod nas?

Pokretac teme neka ne brine, sad ce to Mrkonjic ocas posla da sredi!

Koliko dugo rade autoput do Horgosa do sad su mogli da su hteli keramickim plocicama da ga obloze...>:(

 

Mislim da gresis u vezi keramickih plocica - do sada su mogli da ga obloze onim malim mozaickim plocicama . . .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Mozes da se zalis upravi vodovoda :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ja se svaki dan probijam preko tog uranog nadvoznjaka kod Batajnice. Oni to tako zatvaraju barem jednom godisnje i tako po mesec dana. I niko ne radi nista, posao od jednog dana.

 

N Pazova - Zemun = 1h minimum..od toga 30-45min kroz Batajnicu >:(>:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Mozes da se zalis upravi vodovoda :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ja se svaki dan probijam preko tog uranog nadvoznjaka kod Batajnice. Oni to tako zatvaraju barem jednom godisnje i tako po mesec dana. I niko ne radi nista, posao od jednog dana.

 

N Pazova - Zemun = 1h minimum..od toga 30-45min kroz Batajnicu >:(>:(>:(

 

Znam :lol: A to sto sam stavio smajlija to je zato sto sam vise odlepio i sada mi samo ostaje da se smejem kao budala.I ja prolazim tuda svaki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nx650

Ee da je to jedina stvar za zalbu gde bi nam bio kraj :)

Nego mene izludjuje kad stojim zaglavljen u saobracaju bez ikakve nade da cu se izvuci iz guzve u skorije vreme, ja i jos 1000 drugih, a vidis iza sebe rotaciju... Bahato maximalno, mrzi ih da stoje u redovima, da cekaju na crveno svetlo. Koliko sam samo puta video da upale rotaciju da prodju kroz crveno pa je iskljuce, a verujem da ste se i vi susretali sa ovim. E tad mi dodje da poludim, i tad treba da se ulazu zalbe na rad, ovaj bahatost panduracije. Ako hoce nas vozace da dovode u red, moraju prvo SEBE i ove mrtve institucije!!! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja