Jump to content

Moto Zajednica

v strom 650

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sve je to uzrocno-posledicna veza, i zove se TRZISTE. Prodavac naumio da proda po nekoj ceni, niko nece da kupi, on spusta cenu. Kupac nije ponudio dovoljno para, niko nece da mu proda po toj ceni, on podize ponudu. Prosto.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

druze, a koliko si ti spreman da das za strom-a koji je recimo 2009 godiste? I koliko je to "malo kilometara" po tvom misljenju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1570 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

druze, a koliko si ti spreman da das za strom-a koji je recimo 2009 godiste? I koliko je to "malo kilometara" po tvom misljenju?

 

Bio sam spreman da platim max.5000 eura,a kilometraza do 15 000km.Za sada odustajem od kupovine polovnjaka i razmisljam o drugoj opciji.Ako ga platim 5000 eura na to imam i sledece troskove(prenos,servis,mozda gume itd).Tako ce me taj motor izaci min 5500-5800.Novi versys trenutno kosta 6500 eura,a oko 15 januara mozda bude neki popust jos.Tako da za razliku od 1000 eura nemam racun da uzima polovnjak i da razmisljam sta je preziveo pre mene.Hocu jos da se zahvalim svima na ponudama,pametovanju i kvarenju oglasa.Gledacemo da vratimo istom merom.Pozdrav i srecna prodaja vasih ljubimaca!:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

bravo Milane1981 za ovaj poslednji komentar.Svi pametni,napuse i tebe i motor i na kraju ti kazu srecno sa prodajom???Genijalci, nego nemoj da im vracas istom merom kada oni budu nesto prodavali,kupovali i sl, nego budi bolji pa im pomozi koliko god budes mogao.Pozdrav

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1570 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

bravo Milane1981 za ovaj poslednji komentar.Svi pametni,napuse i tebe i motor i na kraju ti kazu srecno sa prodajom???Genijalci, nego nemoj da im vracas istom merom kada oni budu nesto prodavali,kupovali i sl, nego budi bolji pa im pomozi koliko god budes mogao.Pozdrav

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom

2008. godine polovinom juna meseca 6400 € bez ABS-a (Euro Sumar).

Srednji kurs Evra je bio 79 dinara.

Tada sam ja iskoristio taj najpovoljniji momenat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja