Jump to content

Moto Zajednica

MotoSport vesti za sezonu 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Igleda da ćemo imati interesantan razvoj događaja... Konkurentnog Rosija do kraja sezone i konkurentnog Dukatija u borbi za titulu naredne sezone, upravo zahvaljujući Rosiju (Džeremiju i ostatku Rosijeve svite) koji je razvio konkurentniji Dukati i ostavio u amanet Janoneu (ili kome već)... Drugim rečima: "Rossi je apsolutni kralj univerzuma" (ili tako nešto, mrzi me da se vraćam par strana unazad)...

 

P.S.

Nadam se da me nećete shvatiti potpuno ozbiljno, samo raspaljujem vatru između rosijevaca i antirosijevaca :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne mogu da dočekam skledeći GP!! Ako ono VR-ovo vreme s testa nije JB merio džepnim satom trka bi mogla da bude ZANIMLJIVA. Da vidimo mučeni Ducati da se bori za podijum po suvom posle mnogo godina.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Vise bik voleo da je Reding..

 

Nije on mnogo normalniji od Spies-a. Deluje mi da mu odgovara isključivo seting koji ne može da potraje do kraja trke. Da li je zadnje vešanje u pitanju ili geometrija bog će ga znati... Čim je problematičan u Moto2 ne bi bolje prošao ni u MotoGP-u. Pogotovu na Ducati-u. Ne kažem da ne treba da pređe u MotoGP ali mislim da bi nas mnogo bolje zabavio u SBK.

 

 

p.s. opet... tona elektronike u MotoGP-u bi mogla da mu pomogne oko trošenja guma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Siroti Stoner, u 2013. ce samo na Adrijani da postavlja brzinske rekorde :nanana::lol:

 

Brate, sad kad više nema treninga, trka, konferencija za štampu i ostalih koorporativnih obaveza dojadiće mu snajka do proleća. Ima za Mahindru da potpiše samo da utekne od kuće.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Vise bik voleo da je Reding..

 

Nije on mnogo normalniji od Spies-a. Deluje mi da mu odgovara isključivo seting koji ne može da potraje do kraja trke. Da li je zadnje vešanje u pitanju ili geometrija bog će ga znati... Čim je problematičan u Moto2 ne bi bolje prošao ni u MotoGP-u. Pogotovu na Ducati-u. Ne kažem da ne treba da pređe u MotoGP ali mislim da bi nas mnogo bolje zabavio u SBK.

 

 

p.s. opet... tona elektronike u MotoGP-u bi mogla da mu pomogne oko trošenja guma.

 

On se žalio da ne može da pobedi u moto2 zbog svojih gabarita. Navodno je izjavio da će sačekati da vidi da li će se pravila promeniti (u tom smislu da bude određena jedna kilaža za vozača sa motorom) i ukoliko ostanu ista onda će ići u Gp. Mada, sad kad si već spomenuo... I ja bik voleo da ga vidim na 1199 sledeće godine. Kolko god da mi je xtra trkanje u SBK, malo mi je žao što nema nešto mnogo mladih vozača koji pokazuju potencijal.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Fredi, odakle ti ova statistika? Jesil' ti:lud:

Nije bre dobra, ovde, na ovom forumu, jedino je merodavna lalajkova statistika, i gotovo!

Znaci, ZAPAMTI, Stoner je najuspesniji vozac svih vremena i to je jedina istina. Sve ostalo su klevete i lazi :aha:

I jos nesto, Rossi nikad nije postojao! To ti je kolektivna hipnoza. To ime je izmislila DORNA, i sluzi samo da zgrce pare i pobolsava gledanost. (Kapitalizam).

Eto to ti je jedina istina, druge nema! :lol::zdravo:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

 

Ovo sa Spiesom im je veca greska nego ona koju su napravili kad su doveli Rossija. Nije zasluzio ni Edwardsow Suter a ne fabricki Ducati pod oklopima Pramac ekipe. Bolje da su nasli jos jednog mladog momka koji je zeljan da se dokaze, koji bi mozda mogao da vozi taj Ducati a ovaj gore pomenuti ni Yamahu nije mogao da vozi kako treba.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6370 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kako ono rece jedan nas stari sportski komentator..."Statistika je kao bikini, sve otkriva ali nista ne pokazuje"...pa eto isti taj Dani, po broju pobeda se priblizava sampionima, a da to sam nikada nije uspeo da bude (nisu ni jos neki tu, al' to nije bitno :zvizduk: .). Vrlo su cesti komentari vezani za njegovu (ne) borbenost, ali kao sto mozete da vidite sve je blize, prakticno rame u rame (ako je to moguce reci zbog njegove visine :lol: ) velikim imenima moto sporta. Krajnje je vreme da svoje napore, sve padove, polomljene kosti i provedenu veliku vecinu svog zivota na dva tocka...krunise titulom u najjacoj klasi. To mu od srca pozeleh i prosle godine, a sad bih da se ponovim za ovu i dolazece sezone i da dodam da bih to jako voleo da vidim. Nadam se da nece Barrosovim i Lorisovim stopama (takodje dragi mi likovi)...uvek protagonista,ali'...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3348 postova
  • Lokacija: Debrc

Fredi, odakle ti ova statistika? Jesil' ti:lud:

Nije bre dobra, ovde, na ovom forumu, jedino je merodavna lalajkova statistika, i gotovo!

Znaci, ZAPAMTI, Stoner je najuspesniji vozac svih vremena i to je jedina istina. Sve ostalo su klevete i lazi :aha:

I jos nesto, Rossi nikad nije postojao! To ti je kolektivna hipnoza. To ime je izmislila DORNA, i sluzi samo da zgrce pare i pobolsava gledanost. (Kapitalizam).

Eto to ti je jedina istina, druge nema! :lol::zdravo:

 

Sa GPone, talijanska posla ko zna dal je tacna.1neznam.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ben je bio super u sbk, cak sam i navijao za njega jedno vreme. Mislim da je dobar vozac, ali da mu fali neko ko zna da podesi motor za njega. Mozda nas iznenadi u Dukatiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja