Jump to content

Moto Zajednica

MotoSport vesti za sezonu 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

To  Jeremija  resava za 15 min. Samo da nadje malo vremena. Stonerovi mehanicari u Ducatiju cak ni tu sitnicu nisu resili. Po meni je trebalo da brusilicom umesto L od Drkatija   naprave  V4,  rotiraju masinu zbog prebacivanja tezista i od mene tolko, pa ako su pametni.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Meni se čini da će mali gnjidavac bolje proći u prvom delu sezone nego u drugom. Još ako uspe nekog od "velikih" da zajebe i "otme na kvarno" pobedu...eto sranja. Al onda će se ovi veliki (LOR,PED,ROS)opasuljiti i rasturiti ga bar u prvoj sezoni <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cekam kriticnu kolicinu onih koji ce pljuvati po MM, posto Stonera vise nema. Cim se dostigne (odokativno) taj broj, pocinjem da navijam za njega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Cim se dostigne (odokativno) taj broj, pocinjem da navijam za njega :)

 

Nemoj, majke ti!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa tako sam poceo da navijam i za Stonera :) Citao ovde plakanje rosijevaca 2006-te, sta ces lepse? Zelim da mali MM odere zabara sledece sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3319 postova
  • Lokacija: Debrc

Misliš da će da ima pobedu sledeće godine pored LOR, ROS i PED?

Ustinuce koju pobedu u prvoj sezoni pa i Rosi, Pedrosa i Lorenco su pobedjivali u prvoj sezoni, jedom-dvaput al pobeda.

E samo da Markez to ostavi za septembar.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Nije u opste vazno da li ce pobediti Rosija ili bilo kog drugog, MM je takav smrad da je to neverovatno. Jos je i Dorna pocela da ga gura ove godine u Moto 2, njemu se prasta ostali se kaznjavaju. Ne bi me zacudlo i da bude najmladji i debitant sampion u Moto GP. Sve se namesta da bude tako, cak su i onog mucenika Stonera oterali u penziju, da bi MM zauzeo buduce mesto sampiona. Inace za koga god Laljko navijao i nisu se nesto pokazali, uglavnom su bili papucari, placipicke i padavicari. Tako da se radujem sto ce Laki da navija za njega. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

I ja se radujem tome, samo se nadam da ce se javiti jos rosijevaca (da li si ti to jos uvek?) koji ne vole Markeza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa tako sam poceo da navijam i za Stonera :) Citao ovde plakanje rosijevaca 2006-te, sta ces lepse? Zelim da mali MM odere zabara sledece sezone.

 

 

Uff.. stavljaš me na muke. Tautologija ti je ispravna 100 % ali je mali ogavan ko Rossi... valjda će da mi se raščisti do proleća.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3319 postova
  • Lokacija: Debrc

Mi smo najbolji forum na svetu, opleli ste mi po Rosiju a ja se prvi put iskreno nasmejao ovih dana ( u nekim problemcicima sam )0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5273 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Da li se zna sta o sudbini jednog od najbrzih ludaka u cirkusu(randy de puniet)?

Sad kad je prestao da pada valjda ce ga neka fabrika uzeti..mislim da na pravoj masini on bi bio cetvrti od grupe aliens.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Sad bih vise voleo da me Dani obraduje i uzme ove godine titulu. MM sam zamrzeo jos od trke gde su prekinuli zbog kise, pa se zeznuli a cekali su da pretekne Espargara pa da prekinu. Posle toga kad ga je namerno gurnuo i to su mu oprostili, a za to isto prosle godine kaznise Zarka iako je bio u borbi za titulu sa Terolom. Ma muka mi je vise od tih zakalkulisanih teorija, i F1 sam zamrzeo zbog toga. Samo se gleda koliko ko ce para da zgrne, a za sport i nas ih bas zabole.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

I ja se radujem tome, samo se nadam da ce se javiti jos rosijevaca (da li si ti to jos uvek?) koji ne vole Markeza :)

 

E pa druze moj ti nemas pojma o navijanju,i bodrenju svog omiljenog vozaca! Vi ste samo jedna mala grupica kao velikih,ali ustvari ljubomornih motorista,kojima nije prihvatljivo da Rossi toliko traje i traje!! Jako se bojite sledece godine,i to se jako oseca po vasim objavama... Raduje me pomisao kada se setim da vas nece biti na godinu na ovom forumu,posto ce taj covek da vam svima zapusi usta,a i ako onda budete nesto kenjali definitivno ste za posmatranje!...

 

 

p.s. Raduje me sto ste vi jedna mala jadna skupina u svetu koja ne podrzava Rossija,a puno strucnih ljudi,a samim tim i svetskih prvaka jako postuju tog coveka!

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Znaci vec su pocele da "lete" ostre reci, iako do sledece sezone ima jos dosta.

 

Navijati za svog favorita je sasvim OK, ali omalovazavati one koje imaju drugacije misljenje, po meni je detinjasto.

 

Ne vidim da ce napad na necije misljenje i vredjanje njegovog omiljenog vozaca, bilo sta promeniti. Taj sigurno nece promeniti misljenje, a moze samo izazvati podizanje tenzije u komunikaciji. Iznositi argumente ZA i PROTIV je neophodno. Govoriti nekom da nema pojma ni o cemu je pokazatelj netolerancije. I ne verujem da se iko oseca bolje kada nastupi sa uvredama prema drugim clanovima koji drugacije misle.

 

P.S. Malo sale na racun nekih vozaca, malo "peckanja" je neophodno da bi bilo zanimljivo, sve preko toga podseca na svadje dece u vrticima.

 

I

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

E pa druze moj ti nemas pojma o navijanju,i bodrenju svog omiljenog vozaca!

 

U pravu si 100%! Ja vise nemam omiljenog vozaca, ostaje mi samo najneomiljeniji kao dovoljan motiv za pracenje MotoGP trka. Naravno, i delovanje u skladu sa tim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja