Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Kawasaki Z1000!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Motocikl: TDM 900

Jel ima nekoga da prodaje ovakav motocikl???Moze kes,a moze i u zamenu da dam auto peugeot 307 2.0hdi 2003 god,sive boje 5-oro vrata registrovan,odlican,i doplata....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Motocikl: TDM 900

Cena novog kod Cule Novi sad je 9300,mislim da je ovo malo preskupo,ako ne naidje nesto polovno,i sa razumnijom cenom onda cu se sigurno odluciti za kupovinu novog...,u svakom slucaju hvala druze.poozzz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Motocikl: TDM 900

Prodat peugeot stigla golf 4 2002 god 1.9 tdi crne boje5 vrata registrovan zeder 2 kljuca extra Edition oprema full!!!I naravno doplata ili ima nekog ko bi dovezao pomenuti motor iz inostranstva i slicno????Dogovor.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Prodat peugeot stigla golf 4 2002 god 1.9 tdi crne boje5 vrata registrovan zeder 2 kljuca extra Edition oprema full!!!I naravno doplata ili ima nekog ko bi dovezao pomenuti motor iz inostranstva i slicno????Dogovor.......

 

na sta si mislio kada si napisao da ti neko doveze motor od preko,da das golfa i pare za kawasaki ili samo kes0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Motocikl: TDM 900

mogu da ti doteram od preko ali za povoljan kes,zamena me ne interesuje :zdravo:

 

Pa hajde vidi pa mi reci koja bi to povoljna cena bila za kes pa mi javi!!!!!:zdravo:I vidi ako moze da bude crno-zeleni!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja