Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc pri kupovini motora

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Steta sto imas takve roditelje, moji kad sam im spomenuo motor su pitali da li cu dati i njima jedan krug ako ga kupim..... :P

Kad sam ga dobio odma sam kevi kupio koznu jaknu, a cale ima svoju staru iz mladalackih dana, tako da kod mene nije bilo problem

mali off  :-[

 

Sretno sa skupljanjem para i ubedjivanju roditelja!

Pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kikinda

    ::)Miki, nisam mislio na sve momke tvojih godina, procitaj malo pazljivije. Lepo pise da se radi o onim brkama koje vole ludorije, a koliko sam shvatio, cura hoce nesto ulickano i sigurno. Lakse ce dobiti roditeljsku podrsku za chopera, veruj mi!

  I ja sam nekada bio brka od sesnaest godina koji je ceznuo za MZ-om i nisam naisao na razumevanje roditelja. Ja se radujem kada nekome u vasim godinama roditelj zeli da priusti takvo zadovoljstvo.

  Cemu sluzi mali sportak? Jedino da imas nesto sto lici na sportaka dok ne steknes uslov za pravog. Stodvadespetice-sportake, voze samo mladi, a ostale stodvadesetpetice voze sve uzrasne kategorije. U mom selu jedan dedica vozi Hondu custom 125 i stoji mu, a isto tako jednoj curi od 17 godina dobro stoji kineski Prince 125 i ne otpadaju joj srafovi putem. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ako se vec ne gadis na Kineze (pritom mislim ipak na neke renomirane firme) moja preporuka Hyosung GT®125, ima i naked i R varijanta, cetvorotaktni a izgleda bruka!Trenutno je na snizenju ja mislim 3000 nov.

i1066383_HysongGTR125.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Steta sto imas takve roditelje, moji kad sam im spomenuo motor su pitali da li cu dati i njima jedan krug ako ga kupim..... :P

Kad sam ga dobio odma sam kevi kupio koznu jaknu, a cale ima svoju staru iz mladalackih dana, tako da kod mene nije bilo problem

mali off  :-[

 

Sretno sa skupljanjem para i ubedjivanju roditelja!

Pozz...

 

slicna situacija, sam sto jkne nisam kupovao ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ovaj Hyusong je prelep,bas super izgleda...Al tesko da cemi se to uklopitiA sta mislite o Maxi skuterima?Mislim gledala sam malo po oglasim zapao mi za oko Malaguti madison,cini mi se da tako nesto se zove,bas je lep a i cena nije prevelika,ako ne uspem da skupim bas za motor?Hvala vam na savetima jos jednom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

nemoj zuriti sa kupovinom motora samo da se prica da si kupila motor.kada kupujes,sacekaj,dobro razmisli pa onda odaberi nesto u skladu sa svojim mogucnostima.a sto se tice skutera,ok kupi ga ako mislis da ces biti zadovoljna sa njim.ja ti ipak predlazem da skupis pare za hyusong comet 125 ili neki choper od 125 ccm

Maxi skuteri su ok, ne toliko startni...  Mada ja ne volim skutere uopste. Skuter nije motor, videces i sama :)  Skupi pare za motor ili cekaj zimu jer tada cene drasticno opadaju. 

potpuno se slazem sa njim,pametno zbori covek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Hyosung nije Kineski vec Koreanski i motor je stvarno kvalitetan i extra dobar.

Znam al ja sve njih trpam u isti kos.U principu od svih tih firmi sa bliskog istoka ja imam poverenje samo u Hyousung i Kymco zasad.Sto st tice maxi scootera...Batali bre to.Skuteri nisu za nekoga ko voli motore nego za one sto nece da voze kola po letnjim vrucinama. (doduse ima i onih koji MORAJU da voze skuter kao ja npr) Nemoj to da kupujes, zamenices ga posle jedne sezone.Znam ja da GTR domacinski probija budzet ali mozda mozes da nadjes polovan, taj bi ti se uklopio sigurno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

ma uzmi CBR da te glava neboli posle ! Honda 4t je dakle manje ulaganja manje trosi ma melem za dusu em nema da dimis ko icepani cunak :) Zza curu prelepo stoji CBR 125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja