Jump to content

Moto Zajednica

svecica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova

E ovako juce dosao iz servisa skuter,u pitanju peugoet jet force 50 sa ubrizgavanjem.I sve ok,samo sto kad dodje do 50 mnogo se gusi,i jedva navlaci do 75 na sat,a presao samo 7000 km.I pogledam ja svecicu,da nije to,jer dizna je skoro ociscena,tako da nema sta drugo da bude.E sad ona ne izgleda lose,ali kad sam je izvadio i povezao na kabal,zaverglao i naslonio na ram da ima masu,ona je bacala i na masi,znaci i po navoju,a to ne bi valjda trebalo.Nisam siguran da li je to do svecice samo,da nije i elekronika negde otisla?Svecica je NGK CPR8E,pa me zanima da li ima neka alternativa za nju,neka druga marka,mozda je bolji kvalitet od ove predhodne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Ne mogu nazalost da ti pomognem , ali dobices odgovor verovatno uskoro ... Ali brate moj napaceni , peugoet pravi takve kante od skutera ... Lepo izgledaju i to je to .... Provozao sam dosta peugoet skutera ... i u svaki sam se razocarao ... Otisao sam u OFF ... Brz oporavak motoru zelim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: cogito ergo Taurunum
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F Slingshot

ako je bacila sa vanoja na motor, znaci da je bilo malo lufta izmedju svecice i rama pa je prebacila...

u suprotnom ti verovatno ne gine nova  :-\

 

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

eto kad neko ne pročita lepo, Great A'Tuin rešio si mi rebus, još gledam kako može da mu baci na navoj, možda crko izolatora pa baca sa unutrašnje strane...  ::), a imao sam 5 iz srpskog.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova

jel da stavljam ngk cpr8e ili neku drugu?Mozda neku topliju ili hladniju?Probao sam NGK CR10 neku svecicu,samo sto sa njom ide jos gore.Da li je ta CR10 toplija ili hladnija da znam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova

E sad sam zbunjen skroz.U manualu koji sam nasao za svoj skuter pise da se fabricki ugradjuje NGK CR7EKA,a ja sam dobio skuter sa NGK CPR8E i stalno je ta i stavljana.U cemu je razlika izmedju te dve svecice,i koju da kupim sada.Inace u servisnoj knjizici pise da se isto stavlja CPR8E,a u manualu od peugeota pise ova druga CR7EKA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja