Jump to content

Moto Zajednica

Zajedničko okupljanje Jawaroša i MZ-jaša

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

(copy-paste sa JawaKlubSrbije.org foruma)

 

Evo, sad se do'vatih kompa :)

Pre svega da kažem da sam bio razočaran videvši na forumu ko sve neće doći, ali oduševio sam se odzivom, veeeeeliko iznenađenje.

 

Ja sam došao kolima sa ortakom, poneli smo roštilj & prateću opremu, posle pola sata dođe i Šumi sa Malim Zmajem, upoznasmo se i uživo, velika mi je čast upoznati osobu čiji MZ ide 160km/h  :D :D

 

Posle dođoše i ostali, Peđa Lord, Sloba (Scorpija), Radashin, Tony, Kataran... Dogovorismo se šta ćemo za hranu i piće, odosmo do prodavnice, naiđe Zloća (kzloca74) koji nas nije ni skontao, produžio čovek pored nas, 'ladno! :)

 

Jelo se, pilo se, družilo se, jako mi je drago što smo uspeli nekako da se okupimo, mnogi na MZjaše i Jawaroše gledaju kao na "rivale", po meni rivalstvo postoji, ali ono pozitivno, što nas motiviše da naše mašine pakujemo i glancamo do savršenstva :)

 

Nažalost, neki su morali ranije otići, na kraju smo ostali Peca, Šumi, Peđa i ja, malo posedeli, posle otišli do mene kući, opet jeli, pili, pokazao sam im "Šunku" (moja Čehinja) i kud koji, mili moji.

 

Uglavnom, okupljanje je po meni prošlo savršeno (opet nemamo grupnu fotku!), mislim da će se svi složiti sa mnom, jedva čekam da se okupimo ponovo!  8)

 

Hvala svima koji su bili!

 

 

 

Slike možete sačuvati, rezolucija je 2048x1533px ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Moram da napomenem da je najdalji gost bio Šumi (180km, Arilje) i odmah za njim 'Mirko i Slavko' sa Twinkama (150km, Loznica) :moto3:

 

Bilo je zaista lepo i nadam se uskoro i nekoj zajedničkoj vožnji. Nadam se u smeru juga jer se Škorpija oduševio ovdašnjim krivinama :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kovačica
  • Motocikl: Cagiva

Očekujemo te !

 

Dokle si stigao sa sređivanjem?

 

Nisam imao vremena a ni "vremena" :( tako da nisam još ni počeo da sređujem Jawu, nadam se da ću ove zime početi. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Lepo! Iz zdravstvenih problema, koje jos uvek imam , nisam bio u mogucnosti da dojem da se malo vidimo i popricamo. Pozdrav cvaje :takoje:

p.s. Bas bih da vidim tu spravu iz Kovacice :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja