Jump to content

Moto Zajednica

Donji Milanovac - Majdanpek

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Auu ljudi šta je ovo, uvek nešto iskočci, ja ću, ja bih, ali ću potvrditi tek u petak, znate kako u poslednji čas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

wee u djoku, sad mi javlja direktorka da postoji mogucnost da radim u subotu :(

 

tako da jbg, prijavicu se kad znam definitivno na cemu sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Izgleda da svi cekaju zadnji cas da odluce. Sad sam gledao na nekoliko sajtova vremensku prognozu za Majdanpek, kao neki centar naseg putovanja. Svi kazu suncano, temperatura od -1, -2 nocu, do +10ak danju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ja se iskreno nadam da cemo se organizovati. Planirao sam da dodjemo, ali svi nesto cutU i pusU. Malo mi se ne svidja ovo -1, -2. Ne zbog hladnoce, vec zbog eventualne poledice u jutarnjim casovima.

Sta misle ostali???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Koja bre jutarnja? Iz kreveta bre necu da mrdnem pre 8-8,30h, t.j. ne krecemo pre 9-9,30h :lol: :lol: :lol:

 

Ajd` laku noc, idem sutra da kupujem potkapu. Bice lepo vreme, SUNCANO, ali cemo da se smrznemo kao BEEEEEEPPPP :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 829 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja koliko vidim naovdno 0 stepeni, znaci ujutru i kasno uvece. Ja cekam ovog da mi uplati duguju mi isuvise, smao da mi plati sutra da odem do banke da podignem lovu i :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ja sutra uveče znam definitivno da li mogu uopšte stim da sad vidim da ekipa ide i na Kosovo pa se malo dvoumim :zbunjen:?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sad sam stigao motorom na posao, cisto da vidim jel mnogo hladno. Za 5 km mi se prsti smrzli, ajde navuci cu nekakve zimske debelo tapacirane rukavice, ali noge ce mi se zalediti. Probacu da obrnem krug oko 10h da vidim kako je tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Što kaže "@ mimi vinca" sad svi ćutu i pušu, ipak ovo je zamišljena vožnja i druženje za više nas..bar koliko nas je bilo zainteresovanih u startu. S'obzirom na vremenske uslove....vidim da se redovno prijavljuje 3 motora...ostali vise ili čekaju odluku ili im zavisi od nečega...čime dobijaju na vremenu , kao i alibi da sutra bude .. "sranje ipak se desilo"..."nosio sam tetki lek"...

trebalo bi preseći i odlučiti odmah..da svi znamo na čemu smo.

 

Sada znamo da baš i nece biti nekih extra uslova za vožnju, kao i da će košava da prži pored Dunava, minus ujutru i uveče.itd

 

Nekoliko nas koji smo doneli odluku da idemo, odložilo je neke obaveze , a koliko sad vidim nisam morao.

 

Tri motora da krene u vožnju...džaba smo krečili.... smeštaj, rutu, obilazak ovoga-onoga, klopa...itd

 

Zamoliću polusigurne i poluzainteresovane kolege da odluče idu li ili ne do večeras ..recimo 19 h...čisto da ja javim majstoru da dođe da mi montira vrata na garaži, da javim drugaru da ću ipak da dođem na njegov rođendan, da Mimi zna da ne mora da odrađuje vikend na poslu itd.

 

Molim Vas nemojte da mi zamerite, ali složećete se, da je ipak najbolje kada znamo na čemu smo.

 

Hvala unapred

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da se nadovezem: opet sam napravio rat u kuci sa zenom zbog ove voznje. Znam, niko me nije terao, ali... mnogo ste svileni.1hmm.gif

I ja bi da kazem zeni dok me nije ubila jel ostajem da farbam drvenariju ili idem da se vozim. Ako do 19h ne bude odgovora, Mimi, Vlado, cujemo se na PP da vidimo sta cemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Ja sam uvek da idemo ali da obratimo pažnju na stvari koje mogu da budu otežavajuće a to su jutarnji i noćni mraz. Ako treba da se skrati tura ili da se manje odmaramo kako bi pošli malo kasnije i kako ne bi vozili po mraku a posebno ne pored Dunava jer su bili odroni od kiše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

ma ko bre Vlado tetki lek nosi?! sta bre ovo ono.

daj ODMA dve karte meni, pa da vidimo.

 

bio sam na ranchu, napakovao sator i vrecu za spavanje, ja idem u voznju i zabole me duppe bash.

 

nocu je ladno, dobro se obucite! zimske rukavice, rezervne carape, duks, duge gace/pidzama. nemoj posle da vam bude djavo kriv! a ja svoje gace ne delim ni sa kim.

 

Da li ostaje dogovor koji je Lucky napisao??? javljajte odma bre

 

Ko sve ide, aj se javljajte, vreme odlicno, suncano!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

...ali da obratimo pažnju na stvari koje mogu da budu otežavajuće a to su jutarnji i noćni mraz...

 

ma nema mraza pobogu. ja sam jutros sa rancha u 6.30 krenuo za BG, nikakve poledice nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8205 postova

U subotu idem na neku drugu planiranu voznju, ali cu vam se verovatno pridruziti u nedelju (negde oko Golupca-V.Gradista), pa se onda vozimo zajedno (ako hocete, mozemo lokalnim puticima preko Makca, Bozevca i dalje ka Pozarevcu - dobri alternativni putevi, a zanimljivije mnogo nego magistralom, a i od Kovina ka Pancevu ima alternativa;) ili vasom rutom svejedno.

 

Vidimo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 829 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
Okupljanje je u subotu, 8.10, na kafi kod MIMI VINCA u 8,30h. Lokal se nalazi na smederevskom putu, na samom skretanju za Vincu. Radi lakse orijentacije, u sklopu lokala je i kladionica. Dodjite spremni za voznju, sa punim rezervoarima, prekontrolisanim gumama i motorima.

 

Samo umesto 8.10 stavi 15.10 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Nista ne smeta da se nadjete i pre Vinče negde u BGD-u , pa zajedno po Mimija, a onda kupite mene u prolazu, negde na obilaznici oko SD-a.

Pozdrav

 

 

@Abi

nemoj da zbunjuješ narod

 

@LuckyVladano...vreme okupljanja kod Mimija je 8:30... razmislite o vremenu polaska te ako imate izmene javite i ne bi

bilo loše da razmenimo telefone , za slučaj da neko kasni..ja imam Mimijev i PapaStalin-ov broj mobilnog.

 

Takodje imam i telefon Chuky-ja iz Kladova kome se javljamo , da se vidimo tamo, naravno , ako moze čovek.

 

Vlada Smederevo 063 363 395

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 829 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Zasto zbunjujem? :) (sutra je 15.)

 

Zapisao sam brojeve, necu da se upisujem jer cu veceras znati (ili ujutru) da li krecem, ali nije problem posto ja ako idem prikljucicu se tek od pozarevca, tako da cu vas cimnuti, da se ne upisujem sada pa da bude u poslednjem trenutku ne nalazimo se, ovako cu (nadam se) samo banuti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Zasto zbunjujem? :) (sutra je 15.)

 

Zapisao sam brojeve, necu da se upisujem jer cu veceras znati (ili ujutru) da li krecem, ali nije problem posto ja ako idem prikljucicu se tek od pozarevca, tako da cu vas cimnuti, da se ne upisujem sada pa da bude u poslednjem trenutku ne nalazimo se, ovako cu (nadam se) samo banuti.

 

 

Ja sam utripovao da 8.10 i 15.10 pišeš o vremenu , a ne o datumu :lud:

 

Imaš telefone, ako se odlučiš , javi se, a mi ćemo obilaznicom oko PO na V.Gradište da idemo ..neće biti teško da nas uloviš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Kada se krece i odakle se krece u subotu?

 

Nista ne smeta da se nadjete i pre Vinče negde u BGD-u , pa zajedno po Mimija, a onda kupite mene u prolazu, negde na obilaznici oko SD-a.

Pozdrav

 

@Abi

nemoj da zbunjuješ narod

 

@LuckyVladano...vreme okupljanja kod Mimija je 8:30... razmislite o vremenu polaska te ako imate izmene javite i ne bi

bilo loše da razmenimo telefone , za slučaj da neko kasni..ja imam Mimijev i PapaStalin-ov broj mobilnog.

 

Takodje imam i telefon Chuky-ja iz Kladova kome se javljamo , da se vidimo tamo, naravno , ako moze čovek.

 

Vlada Smederevo 063 363 395

 

Dobro majku mu... Abi, Vlado, mozete li da se lepo vratite na stranu 9 i lepo iscitate moja DVA citata samog sebe (Abi, procitaj i drugi). Pise i kad je trebalo da se nadjemo, i da je pomeren datum a vreme i sve ostalo ostalo isto, i moj broj mobilnog... SVE PISE !!! :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja