Jump to content

Moto Zajednica

Donji Milanovac - Majdanpek

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

E još da naučiš tako da staviš avatar kao što umeš da postavljaš slike :D

 

Polako, naucicu, jos sam mlad 1lol.gif

 

 

Znači tebe na vožnji, šaljemo po pivo, mislim kao najmlađeg?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

E još da naučiš tako da staviš avatar kao što umeš da postavljaš slike :D

 

Polako, naucicu, jos sam mlad 1lol.gif

 

 

Znači tebe na vožnji, šaljemo po pivo, mislim kao najmlađeg?

 

Dogovoreno, al ako ostavite i meni za lilihip 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

E još da naučiš tako da staviš avatar kao što umeš da postavljaš slike :D

 

Evo klinac ubacio avatar, al moram da ga vodim za vikend na voznju 1jee1.gif. Nije ni on mutav, bar ce imati ko da pravi fotke u voznji ( kad se vozimo, u proseku napravi od 800 do 1000 fotki na dan 1lol.gif ).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pa Mimi ..sad moraš da častiš i za avatar i za prodaju komada jedan kao i kupovinu komada dva.... u stvari razmisli da li ti se isplati da uopšte krećeš za vikend. :lol:

 

U stvari , ko stigne poslednji, plaća piće (ja krećem u petak uveče).

 

Šalu na stranu...nadam se lepom vremenu, lepoj vožnji i još lepšem druženju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Pa Mimi ..sad moraš da častiš i za avatar i za prodaju komada jedan kao i kupovinu komada dva.... u stvari razmisli da li ti se isplati da uopšte krećeš za vikend. :lol:

 

U stvari , ko stigne poslednji, plaća piće (ja krećem u petak uveče).

 

Šalu na stranu...nadam se lepom vremenu, lepoj vožnji i još lepšem druženju.

 

Dogovoreno, evo pocinjem da stekam lovu. Ukoliko izgubimo od Slovenije u utorak, a Spanija pukne od Skotske, bice love zasta hoces 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 902 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Stčem utisak da si na đerdapskoj magistrali čim izađeš iz kuće.:moto3:

 

 

Haha, nije doduse mnogo daleko (Pozarevac), volim taj kraj tu pa cesto skoknem do tamo :moto3:

 

 

@Unas

Valjda cemo imati lep sledeci vikend pa svi zajedno u voznju! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pa Mimi ..sad moraš da častiš i za avatar i za prodaju komada jedan kao i kupovinu komada dva.... u stvari razmisli da li ti se isplati da uopšte krećeš za vikend. :lol:

 

U stvari , ko stigne poslednji, plaća piće (ja krećem u petak uveče).

 

Šalu na stranu...nadam se lepom vremenu, lepoj vožnji i još lepšem druženju.

 

Dogovoreno, evo pocinjem da stekam lovu. Ukoliko izgubimo od Slovenije u utorak, a Spanija pukne od Skotske, bice love zasta hoces 1lol.gif

 

Kako zboriš...k'o da imaš neke veze sa kladionicom. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Malo sam zvirnuo u vremensku prognozu 1zvizduk.gif! Smesi nam se fino vreme, suncano, 10-15 stepeni. Dovoljno za lepu voznjicu 0takoje.gif.

 

Pratim, pratim... iako necu moci da idem ovaj vikend, pa makar :na_glavi:. Bas ste se naostrili, a i ovo odlaganje je ucinilo svoje :oda2:. Jedva cekam da vidim razne zapise po povratku!!!

:kamp:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Malo sam zvirnuo u vremensku prognozu 1zvizduk.gif! Smesi nam se fino vreme, suncano, 10-15 stepeni. Dovoljno za lepu voznjicu 0takoje.gif.

 

Pratim, pratim... iako necu moci da idem ovaj vikend, pa makar :na_glavi:. Bas ste se naostrili, a i ovo odlaganje je ucinilo svoje :oda2:. Jedva cekam da vidim razne zapise po povratku!!!

:kamp:

jbg, steta sto nemozes da se iskombinujes. Mislim da ce ovo bas da prija. Nekako, bas mi se ide negde, bilo gde 1neznam.gif. Jos malo vremena je ostalo, a onda, zatvaranje sezone. Sledi duga, sumorna i tmurna zima. Valja iskombinovati i pobeci bar dva vikenda negde u toku zime, cisto da se prekrati vreme do proleca. Malo na skije, planina, kuvano vino, klopa ispod saca itd. Ma izdrzace se nekako. Voleo bih kad bi neko bar, u toku zime iskombinovao nesto za prolece, nesto kao ove godine sto je Lalajko organizovao za Bugarsku. Brze prodje vreme dok iscekujes tako nesto. Zao mi je sto ja nisam isao, ali pogodio mi se termin sa vec isplaniranom Rumunijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

@mimi

 

Ja već imam planiranu prolećnu turu koju jedva čekam U januaru idem u Francusku na skijanje.... i trebalo bi da konačno završim fenomenalnu maršutu za vožnju po francuskim alpima , sa posetom ženevskom jezeru ..... Radi se o kasnom proleću, s'obzirom da su Alpi malo nezgodni do kraja maja...tako da pre juna to neće biti.

 

Ako si zainteresovan...možemo da popričamo..u stvari sigurno ćemo pričati na pretstojećoj vožnji za vikend.

 

Morao sam da editujem jbga.

 

Gde mi odosmo..Bugarska, Rumunija, francuski Alpi.... a do Kladova još ne stigosmo :lol:

Promenio član VladaSD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

@mimi

 

Ja već imam planiranu prolećnu turu koju jedva čekam U januaru idem u Francusku na skijanje.... i trebalo bi da konačno završim fenomenalnu maršutu za vožnju po francuskim alpima , sa posetom ženevskom jezeru ..... Radi se o kasnom proleću, s'obzirom da su Alpi malo nezgodni do kraja maja...tako da pre juna to neće biti.

 

Ako si zainteresovan...možemo da popričamo..u stvari sigurno ćemo pričati na pretstojećoj vožnji za vikend.

 

2jee1.gif2jee1.gif2jee1.gif1moto3.gif1moto3.gif2jee3.gif1jee1.gif1jee1.gif2BJB3.giflol2.giflol2.gif

 

 

 

BJB-yamaha.gif super tenere XT 1200 Z (pusta zelja), potrudicu se da idem sa necim ovakvim 1ooo.gif)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

BJB-yamaha.gif super tenere XT 1200 Z (pusta zelja), potrudicu se da idem sa necim ovakvim 1ooo.gif)

 

 

A, si video šta je STenera...ja video neki je baja parkirao ispred Home centra na sajmu...žena nije mogla da me odvuče do auta :ooo: ...motor je fenomenalan...još da nije 15 somića. 1hmm.gif

 

Odmah sam skovao plan da taštu prodam u belo roblje, al ne daju više od 150 evra. :lol:

 

 

@Usamljeni jahač

 

Naravno druže...samo smo odložili sa pretstojeći vikend zbog vremenskih uslova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Lep je ko lutka, mada, dogodine bi trebao jos da izgustiram malo ovog V Stroma, i on skoro nov, ali ako udomim CBR=a i V Stroma, eto Yamahe1lol.gif. E ondaK bih bio miran neko vreme (bar mislim tako). Uostalom, na prolece mi rodjendan, mozda se zena otvori malo 1lol.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Lep je ko lutka, mada, dogodine bi trebao jos da izgustiram malo ovog V Stroma, i on skoro nov, ali ako udomim CBR=a i V Stroma, eto Yamahe1lol.gif. E ondaK bih bio miran neko vreme (bar mislim tako). Uostalom, na prolece mi rodjendan, mozda se zena otvori malo 1lol.gif.

 

Meni rođendan za dva dana 13-og..i dobiću XT1200Z, al na posteru.1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Lep je ko lutka, mada, dogodine bi trebao jos da izgustiram malo ovog V Stroma, i on skoro nov, ali ako udomim CBR=a i V Stroma, eto Yamahe1lol.gif. E ondaK bih bio miran neko vreme (bar mislim tako). Uostalom, na prolece mi rodjendan, mozda se zena otvori malo 1lol.gif.

 

Meni rođendan za dva dana 13-og..i dobiću XT1200Z, al na posteru.1hmm.gif

 

Ma ubedis je da je udobnije za suvozaca na ZT1200Z, i kao jeftinije su gume za njega. Mozda upali 0stabre.gif. Uz to budes fin cele zime, kupis joj cvece itd 1zvizduk.gif. Nisi mali!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Lep je ko lutka, mada, dogodine bi trebao jos da izgustiram malo ovog V Stroma, i on skoro nov, ali ako udomim CBR=a i V Stroma, eto Yamahe1lol.gif. E ondaK bih bio miran neko vreme (bar mislim tako). Uostalom, na prolece mi rodjendan, mozda se zena otvori malo 1lol.gif.

 

Meni rođendan za dva dana 13-og..i dobiću XT1200Z, al na posteru.1hmm.gif

 

Ma ubedis je da je udobnije za suvozaca na ZT1200Z, i kao jeftinije su gume za njega. Mozda upali 0stabre.gif. Uz to budes fin cele zime, kupis joj cvece itd 1zvizduk.gif. Nisi mali!

 

Pravi si drug...sad si me potsetio da ima nekih nekretnina u tazbini na Zlatiboru :zvizduk: , možda i bude :moto3: , daj bože :care: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 902 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Kakva je tura na kraju za ovaj vikend ako bude lep? Kladovo? Donji Milanovac pa Majdanpek?

 

Ja se prikljucujem iz Pozarevca (trebao bih da mogu ovaj vikend), jel se noci ili ne? Sta je finalno na kraju? :)

 

@Unas

Bas steta :( Drugi put onda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Jedino sigurno jeste da vozimo ovaj vikend..... a tura je kao u Lucky-evoj najavi...samo da pozovemo taj kamp u Kladovu ...trebalo bi okvirno da znamo , koliko nas ide Mimi Vinča i ja smo sigurni...tu si ti, sa ili bez noćenja...Papa Stalin je raspoložen...Joška, ako se ne varam, Usamljeni jahač ... ne znam da li sam nekog preskočio...koliko znam Lucky Vladano i Unas nisu u mogucnosti...drugi put.

 

Ostali će se interesovati u ovoj temi...a polazak ćemo dogovoriti.

 

Sad vidim da je Lucky na "vezi"...šalji nam tel onog smeštaja u Kladovu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ljudi,kakav je plan za vikend,idemo li na vožnju?

 

Kakva je tura na kraju za ovaj vikend ako bude lep? Kladovo? Donji Milanovac pa Majdanpek?

 

Ja se prikljucujem iz Pozarevca (trebao bih da mogu ovaj vikend), jel se noci ili ne? Sta je finalno na kraju? :)

 

@Unas

Bas steta :( Drugi put onda

 

Za drustvo iz zadnje klupe koje nije pazilo na casu :nanana: :

 

Evo ovako:

Posle konsultacija sa mojim cukun-dedom vracom i :lol: mnoooogo iskusnijim kolegom sa foruma :care: (citaj: Severian) u spartanju po ovoj nasoj prelepoj Srbiji, doslo se do finalne marsrute, koja ce SIGURNO biti izvezena, a samo od vrremenskih prilika zavisi hoce li to biti ovaj, sledeci ili neki drugi vikend. Dakle:

 

Okupljanje je u subotu, 8.10, na kafi kod MIMI VINCA u 8,30h. Lokal se nalazi na smederevskom putu, na samom skretanju za Vincu. Radi lakse orijentacije, u sklopu lokala je i kladionica. Dodjite spremni za voznju, sa punim rezervoarima, prekontrolisanim gumama i motorima.

 

U 9,00h polazimo preko Grocke ka Smederevu gde cemo stati na ulasku u Smederevo na NIS-ovoj pumpi da nam se prikljuce lokalne kolege. Nastavljamo preko Male Krsne ka Salakovcu bez ulazenja u Pozarevac (molim da ako neko iz Pozarevca hoce da nam se prikljuci da nam ovde na temi napise gde bi to bilo najzgodnije da se sacekamo), pa preko Rabrova za Kucevo. Odatle putem 24 (google maps) idemo na Majdanpek, pa pravo ka dunavskoj magistrali (put 104), kojom preko Tekije stizemo u naselje Karatas kod Kladova, gde je gore pomenuti sportski kamp Djerdap http://www.kampdjerd...rs/kontakt.html , gde cemo prenociti.

 

Smestaj je 1280 din. Sobe su 1 dvokrevetna, ostale su trokrevetne. Obecali su mi da ce nam dati salu u koju bi mogli da uteramo motore preko noci. Ako neko zeli neku drugu kombinaciju za spavanje, slobodan je da je potrazi. Zavisno od vremena dolaska, rostiljamo u prirodi ili u kafani. Tu cemo se dogovoriti o vremenu polaska za sutradan.

 

U nedelju, 9.10, produzavamo dunavskom magistralom ka Brzoj Palanci, pa preko Jabukovca, i Klokocevca ponovo stizemo u Majdanpek, odakle se ponovo spustamo na dunavsku magistralu putem 104, pa njom idemo sve do Velikog Gradista. Odatle preko Sirakova pravo ka Pozarevcu i Smederevu u koje ne ulazimo, nego malo ranije skrecemo ka Kovinu, pa preko Panceva stizemo u Beograd.

 

Jos da pomenem par bitnih stvari: VOZNJA CE BITI PO "PRAVILIMA" BJB-a, znaci ko nije, ne bi bilo lose da procita ovu temu http://forum.bjbiker...voznja-u-grupi/ . Osnovno je - nema ludovanja, preticanja u grupi, tockarenja i sl. Idemo da uzivamo, a ne da se trkamo. Iskreno, ne znam ni sam sto sam ovo napisao, kad vecinu Vas koji cete krenuti, znam kao sasvim normalne ljude... ...kud Vam bas ja zapadoh? :lol:

 

Drugo, potrebno je da se nas nekoliko dobrovoljno javi za redare kolone, ljude koji ce brinuti o ostalima, ovo naravno pod uslovom da nas bude vise od 3-4 motora. Moj br. mobilca je 064 1515 997, pa neka mi dobrovoljci puste sms ili preko BJB-a PP sa svojim BJB nadimkom. Neki fluorescentni prsluk nije obavezan, ali ce ih dodatno utopliti! :lol: :lol: :lol:

 

Sta poneti? Foto-aparati sa punim baterijama pozeljni, dobro raspolozenje obavezno! :nanana: Ne zaboravite toplu odecu, kisna odela, neku preobuku ako kisa probije odela, potkape zbog hladnog vremena... Sta znam, setite se i sami ostalog.

 

Sad ono najbitnije: praticemo vremensku prognozu, i u petak uvece cemo definitivno prelomiti idemo ili ne, recimo negde posle vremenske prognoze u drugom dnevniku, oko 20h.

Ajde da pocnemo sa konacnom listom:

 

1. Lucky Vladano

2.

 

Ljudi, ovako:

posto se vremenska prognoza za vikend malo popravila, ali i dalje predvidja kisa za subotu, predlazem da sve ovo pomerimo za nedelju dana, t.j. za 15 i 16 oktobar. Severijan, Arakis i Usamljeni Jahac ne mogu sigurno ovaj vikend da nam se pridruze a iduci bi mogli, Boki64 ovaj vikend ne moze sigurno (nije se izjasnio za sledeci), a meni se ne vozi po kisi, a i vise bi mi odgovaralo, kao i Mimiju Vinci zbog nekih obaveza da idemo iduci vikend. Vas ostale nisam kontaktirao delom jer nemam Vase telefone, delom sto se ne javljate na iste (papa) :nanana: Lazem, evo sad se odazvao, slaze se i Papa Staljin za iduci vikend. Posto sam nabio racun firmi za zvanje vasih mobilnih :lol: ispada da stvarno vecini zainteresovanih vise odgovara iduci vikend.

Znaci, 15 & 16 oktobar, sve isto, plan puta isti (osim ako mi moj cukun-deda vrac ne dosapne nesto novo :nanana: ). Jel` se slazete? Ako se slazete, zapljunite se:

 

1. Lucky Vladano

2.

 

Idemo osim ako napada preko 15 cm snega, tad mi lanci slabije hvataju :lol: Jeste da cemo da se smrznemo kao p.PIIIIIIP.e, ali ce vreme biti uglavnom suncano, mozda nas dohvati kisica u polasku. Ako sad ne odemo, ja odustajem do proleca... :neznam:

 

http://www.prognozavremena.info/beograd/

http://www.prognozavremena.info/vremenska-prognoza-zajecar/

http://www.prognozavremena.info/vremenska-prognoza-majdanpek/

http://www.prognozavremena.info/vremenska-prognoza-kladovo/

 

@Mimi & VladaSD:

dobro bre, prvo mi pravite zazubice jagnjCinom i praseCinom, a sad ste poceli i o Super Teneri! Imate li vi duse? 0plac.gif

Probajte da tresnete rukom o sto i kazete zenama da kupujete ST, mozda vam ih nece odseci... :nanana:

:lol: :lol: :lol:

Prelep motor, cinjenica. Ne znam kakav je za voznju, ali za izgled (koji je uradjen prema nameni motora) straobalan!!! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dobro koliko puta da ponovim: IIIIIDDDDEEEEMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Ajd´ malo ozbiljno: ja idem, jer ako sad ne odem, necu maltene ni sesti vise na motor do proleca. Ovo mi je poslednja ovogodisnja prilika da se provozam, a vi ste mi svi, ovako skupa, izgovor da "me pusti zena" :lol:

Kamp, ciji sam link stavio u predlogu za rutu na 5-oj strani, a sad ponovio, sam zvao 2 puta. Prvi put da nas najavim za proslu subotu, a drugi put u subotu da pomerim sve za ovu nastupajucu, tako da nas ocekuju, samo cu da im potvrdim u subotu ujutru da krecemo ka njima. Predstavio sam se da sam sa BJBajkers foruma. Mesta ima koliko hocete, pa nije potrebna rezervacija. Cenu su mi rekli 1200 + 80 din taksa. Hteo sam da se svi koji bi isli stavite u spisak, da imamo bar okvirnu cifru motora/ucesnika.

Znaci, ajde upisujte se ko hoce da ide!

 

1. Lucky Vladano

2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ja nazalost necu moci.Danas me je zvao drugar da idemo do njega u subotu na rodjendansku zurku :)

Ima kada se mogu izvuci,ali ne i ovaj put.

A mozda opet odlozite zbog kise 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja