Jump to content

Moto Zajednica

Lambretta D 125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

Pozdrav svima,

 

Deda mi je ostavio motor Lambretta D Model 125cc 1954god. Nisam do sada upoznao nikog ko ima Lambrettu ili da zna bilo sta o njoj. Neke osnovne karakteristike znam. Motor je dobro ocuvan sa svim originalnim delovima, ali je sad bas u delovima  :D posto zelim da ga vratim u prvobitno stanje. Zanima me da li neko ima Lambrettu, zna nesto o tom motoru ili zna koliko ona vredi. Ako neko hoce moze zamena za ZX6R :P

 

Slike:

 

http://www.freewebs.com/aalborglambrettaclub/LambrettaD150.jpg

 

http://www.racinglambrettas.com/yourscooters/150d_2.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hehehehe za sve vespe ispod 65 godista jedan covjek ima otkupljena prava za djelove, i sve moras preko njega u italiji ako ces original, i kosta batice kolko oces, moja preporuka kako tako nadji pomoc sastavite i prodajte za debele pare, recimo min 7000 sastavljeni ispravnu ocuvanu donekle, mozes prodati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

7000? :o :o :o Hvala na odgovoru. Nisam to ocekivao, svi su originalni delovi, samo cu morati da zamenim sajle za gas kocnice i kvacilo. Jel jos neko zna nesto? Ako nekog interesuje motor moze PM. Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Ima jedan primjerak kako mi kaze kolega u jako dobrom stanju u Danilovgradu. Covjek koji je posjeduje je prvi vlasnik i ponudio je na prodaju.  Koliko znam dace je rado za pola para od spaco-ve procjene :)

 

 

Ko je zainteresovan mogu da mu nabavim telefon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Prvi motor sa menjachem koji sam vozio je bio Lambretta Li-150, mislim da je moj drugar josh uvek ima mada je sto puta padao sa nje i svashta mu se deshavalo.

 

Nemam ideju koliko moze da vredi, a i nisam siguran da delove za Lambrettu prodaje samo jedan covek. Mislim da je to samo za Piaggio.

 

U svakom slucaju, bolje ti je da je maksimalno sredish, ofarbash u originalnu boju i picnesh - pa tek onda da je prodajesh, Nikad ti niko nece dati 2000 Eura za dve gajbe delova.

 

 

;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

1954 god, sa svim original delovima Lambretta D 125cc. Druze englezi ga prodaju od 5000e pa navise, a ti bi dao svoju za 300e ???Aj zapitaj se malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ma toga ima kolko oces,,bar po nasem kraju,,ova je od mog kuma,a drugar ima jos jednu ali je vozi neprodaje,,,

a ima i skupljih motora od tih lambreta,,ja imam jawu 1934 god ispravna je ,u originalnom stanju,pa nemogu da je prodam za vise od 500 600 e,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5529 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

U Kraljevu ima jedan lik, bas sam mu davao neke casopise, ima Lambretu kao novu, i jos neke stare motore. Mozda mogu da se raspitam kod njega nesto, ako te zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R

U Kraljevu ima jedan lik, bas sam mu davao neke casopise, ima Lambretu kao novu, i jos neke stare motore. Mozda mogu da se raspitam kod njega nesto, ako te zanima.

 

Bio bih ti zahvalan, pitaj  pa mi javi na mail serdimitrijevic@gmail.com ili na PM. Pitaj koliko bi dao, ako bi je uzimao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Moj otac je imao istu takvu,prve kilometre na dvotockashu sam na njoj "savladao",nisam znao da ih ima josh u citavom stanju,kad se "oparim"kupicu ocu-nostalgije radi!

 

post-3522-12878999997429_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja