Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem sprint prince 125ccm

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

hoce hoce

 

ne znam da li si lud ili glup kad ti ljudi kazu da to ne postoji

 

niko nije budala da daje toliko jeftino kad su trzisne cene vece

 

ili ga deda vozio pa umro a baba nema dozvolu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

eee ,jbg ,nista onda od mog kupovanja do naredne godien....

Pa jbg samo par stotina te deli od cilja, 125/150 mozeš naći za 500-600 u dobrom stanju a 250 700-800. Za 400 ne možeš uzeti ništa da valja a ako ne umeš sam da popraviš to ti je gotova robija. Ja sam tražio u bilo kakvom stanju ali mi se niko ne javlja, striktno 125 jer sam hteo nešto da pravim sinu koji dogodine može da polaže za tu najslabiju klasu a dobro fabričko stanje mi ništa ne znači kad ću ga svejedno raskupusati. Pošalji mi kontakt od onih od kojih si odustao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

Ma dodacu jos stotku za koji mesec,i za 550 e cu naci sigurno,ali neki frorumasi me prave budalom da ne mogu naci... :(

 

ja pod ovom cenom i podrazumevam cenkanje sa prodavcem,da od 600e spusti 50e....jbg...

 

060 0541925 ovaj lik iz Pozarevca mi ga ostavio na 350e,ne radi mu regler i zadnji lancanik...ali je to sprint iz 2006 god,malo drugaciji od novijih,koliko se razumem...post-20800-0-57102400-1316612562_thumb.jpg

 

 

eee ,jbg ,nista onda od mog kupovanja do naredne godien....

Pa jbg samo par stotina te deli od cilja, 125/150 mozeš naći za 500-600 u dobrom stanju a 250 700-800. Za 400 ne možeš uzeti ništa da valja a ako ne umeš sam da popraviš to ti je gotova robija. Ja sam tražio u bilo kakvom stanju ali mi se niko ne javlja, striktno 125 jer sam hteo nešto da pravim sinu koji dogodine može da polaže za tu najslabiju klasu a dobro fabričko stanje mi ništa ne znači kad ću ga svejedno raskupusati. Pošalji mi kontakt od onih od kojih si odustao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Vec sa ti pisao na PP ja sam ovakvog prodao pre nekoliko meseci za 650€. Ovo je prva generacija i imam utisak da je prilicno kvalitetniji od novijih. Ali, ovaj je dosta manji , odnosno kraci od mladje brace.Ako si vislji od 180 cm, batali odmah. Kvaka je i da je Sprint samo nasa robna marka, ovaj princ je u stvari Giantco Prince a ovi noviji su Jin Lun. Zbog ovog se postavlja pitanje nabavke rezervnih delova, sve kineske masine su slicne ali ipak. Koliko sam ja gledao slican je agregat na keeway speed.

 

Ovo motorce je super, ali cena od 350 eur je jako sumljiva. Mozda vlasnik ne moze da nadje delove da ga popravi ili nesto debelo nije u redu sa njime. Ja sam moj prodao sa 8000km. Masina je bila ufabrickom stanju, lanac i lancanici odlicni.

 

Raspitaj se u masstehnicu za delove. Ako imaju , vidi da li moze da upali. Ako upali ne lupa, ne dimi kupuj, ovo je jeftino.

 

Realno nema dobrog kineza za 500eur. E sada, kada dodje zima cene idu dole. Ako budes strpljiv mozda u toku zime nesto naleti. Sto rece kolega za te pare nema sta da probas, ako upali teraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

192 cm ,zato sam ga i batalio,mada mi se i ovako na oko ne svidja izged,noviji su mi lepsi...ma nigde ne zurim,sakupljacu novac, i cekati zimu ako naletim na nesto povoljno....A za polaganje A i registraciju cu sacekati :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo klasicnog primera kako zaraditi zatvor.. Prvo jedva imas pare za tomos, mozda ces okrpiti i tog jadnog kineza ali avaj vise nemas para za polaganje pa ce to sacekati bolja vremena. Dotle ces voziti svog raspad kineza bez dozvole, bez registracije i bez dinara u dzepu jer ces sve baciti na 1000 evra kazne zbog voznje bez kategorije..

 

Bas me zanima koliko godina imas

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

japanx,zamolio bih te da iskuliras malo,i da ako nisi za pruzanje pomoci kako glasi "naslov",koja je svrha (potraznja),zamolio bih te lepo da zaobidjes ovu moju temu,jer nisi upoznat sa mojim okolnostima sta i kako....

 

zato ako mi neces na neki nacin pomoci onda mi nemoj odmagati tvojim "pametnim" predlozima ..pozzz japanx

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

@japanx

 

Za tvoju info,i ja vozim bez dozvole i registracije i bez dinara u dzepu,ali to je privremeno(vozim ga mesec dana),sta bi mi znacilo da polazem za motor pre kupovine istog ako nikad do sad nisam vozio ni 125,meni je trenutni keeway prvi jaci motor od tomosa,a ja i da imam pare,opet bih prvo kupio motor,naucio se na njemu pa tek onda registracija,polaganje i sve ostalo............:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ja sam polagao proslog leta, a ovog proleca tek kupio motor

 

@mladja-denca - nisi mi jasan, covek ti pomaze ti ga napusavas

ok, malo je grub, ali ti izgleda ne mozes drugacije da shvatis da sam sebi zabadas noz time sto radis kako ti mislis i nadas se najpozitivnijem mogucem scenariju

 

pogledaj oglase i vidi koje su cene

ti pronalazis motor DUPLO jeftiniji, koji uz to ima par defekata koje je vlasnik naveo (pita boga da li i koliko ih ima skrivenih), lik je pisao YAMAHA po rezervoaru, sto znaci da je mozda farban... i nadas se da je onako kako bi ti zeleo da bude

 

a sta ako je padano sa njega pa farban

a sta ako ga je kidao non stop pa su pokrivljeni lancanici i uz to sjebao masinu, menjac..... sto ce ti iz dzepa istresti jos 300e koje nemas

a sta ako nije samo regler, vec nesto dosta krupnije sto je izazvalo crkavanje reglera (ja sam se na kineskom skuteru opasno mucio sa strujom, ostalo je sljakalo ok)

kupujes motor, a polaganje kad dodje, umesto da polozis da ne gubis kintu na kazne

kupujes motor, a oprema kad polozis i kada skupis novac, znaci za par godina, nije frka, necu padati iako sam pocetnik

kupujes motor koji ce te smoriti za 15 dana jer nema snage da ide (posebno sto si 192cm i barem 90kg)

 

kao sto rekoh, ja bih ispravnog, legalnog KTM 690SM za 2000e, jer toliko novca imam, ali situacija je takva da on kosta 3 puta vise i nema nikakve sanse da nadjem jeftinije

 

skroz si pogresnim redom postavio stvari, a uz to nemas novac za dobar primerak, prosto se moras pomiriti sa tim

 

ako si trazio savet, poslusaj savete starijih i iskusnijih, niko ovde ne zeli da te zajebe, vec ti svi dajemo iskrene savete naucene preko sopstvene koze i sopstvenog dzepa

 

a ako vec sam u glavi znas sta ces i kako ces, i samo selektivno prihvatas savete koji se slazu sa tvojim razmisljanjenjm, a sve ostale odbijas, zasto si saveta onda i trazio?

 

a ako trazis da te podrzimo, evo ja cu prvi

 

brate, ne slusaj nista sta ti govore, ova "yamaha" mora da je do jaja motor, i to sto ga gazda prodaje dzabe je sigurno zato sto je njemu malo frka za kintu, a malo i ostali nemaju pojma koliko vrede kinezi, pa debelo precenjuju svoje motore

to sto ima par sitnica da se sredi, to ce da te kosta jos plafon 12 eura, sve ostalo mora da je u perfektnom motoru jer je opstepoznato da kinezi sad prave najkvalitetnije motore na svetu

kacigu nemoj kupovati, koji ce ti kurac, niko ne moze da vidi ko vozi motor a i jebes voznju ako nemas musice u zubima i vetar u kosi

a sto se dozvole tice, ne moras ni polagati, nista se ne nauci na obuci, a panduru samo slozi to kako ti je teska situacija i smilovace se sigurno i pustiti te

 

razumem ja da ti je mozda finansijski teska situacija, ali te ne kapiram keve mi

sto bi rekao Sojic iz Tesne koze "NECE SLONCE U LONCE, drugovi i drugarice"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

obozhavam sarkazam kad se dobro koristi :takoje:

 

machak, ne trazhi leba preko pogache, za 500E nema nego skuter ili neshto razjebano. bez dozvole ne sedaj na bike. jeste da te mi svi sad odgovaramo ali shvati da ti niko nishta loshe ne misli. kazne su stravichne za nas sa dozvolama i ispravnim motorima, zamisli kakve bi tebi bile? jeste da te ne smeju zakonski ganjati ako nesh da se zaustavish ali smeju da te prate i shta onda? usr'o si motku... ne igraj se. biche para i motora.

skupljaj preko zime pa kad se nagomila lako chesh :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

@japanx

 

Za tvoju info,i ja vozim bez dozvole i registracije i bez dinara u dzepu,ali to je privremeno(vozim ga mesec dana),sta bi mi znacilo da polazem za motor pre kupovine istog ako nikad do sad nisam vozio ni 125,meni je trenutni keeway prvi jaci motor od tomosa,a ja i da imam pare,opet bih prvo kupio motor,naucio se na njemu pa tek onda registracija,polaganje i sve ostalo............:zvizduk:

 

Samo napred, mnogi su se tako naucili

 

 

pameti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

@japanx

 

Za tvoju info,i ja vozim bez dozvole i registracije i bez dinara u dzepu,ali to je privremeno(vozim ga mesec dana),sta bi mi znacilo da polazem za motor pre kupovine istog ako nikad do sad nisam vozio ni 125,meni je trenutni keeway prvi jaci motor od tomosa,a ja i da imam pare,opet bih prvo kupio motor,naucio se na njemu pa tek onda registracija,polaganje i sve ostalo............:zvizduk:

 

jesi tako i auto prvo vozio par godina dok nisi naucio, pa onda otisao u auto skolu da odradis i tu neprijatnu duznost zvanu polaganje voznje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 339 postova

Ha ha ha bas bih voleo da ih vidim kako "ciki u plavom" objasnjavaju da ce da polazu za jedno 30-40 godina dok se malo ne izvezbaju ha ha ha :moto3: A on ce im sigurno reci "ma momci samo opusteno nema zurbe nije problem ni ako to bude za nekih stotinak godina" ha ha ha. :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisu svesni da je minimalna kazna 1000 evra

 

ne daj boze jos ako se polupas u nekoga.. onda placas 2-3 kazne i njegovu stetu i njegovo lecenje i ostalo(tvoju stetu, tvoje obavezno lecenje itd)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja