Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Majesty - identifikacija

Recommended Posts

  • U prolazu, 90 postova

dakle, opet ja nesto svercujem sa skuterima, pravi sam Del boj. e sad, neki momak mi nudi nesto malo starije, ali ja to ne znam ni sta je:

 

DeKYq.jpg

 

on kaze da je u pitanju Yamaha Majesty 150, pritom sam motor video uzivo, i zaista jeste Yamaha.

 

e al problem je - Wikipedia ne zna za ovaj konkretno model. pise da je postojao svojevremeno 125-400cc raspon ponude za Majesty, pre nego sto se pojavio na evropsko trziste 2003, a ovaj decko ima papire gde je ova Yamaha 1999 godiste.

 

dalje, kad ukucam Majesty na bikez.com enciklopediji, ne postoji model mladji od 2000, i pritom izgleda totalno drugacije ..

 

jel moze neko da mi pomogne, jel ovo jeste legitimni Yamaha model, i jel ima negde detaljan info o skuteru ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

brat mi vozi isti kao sa slike 2000g al 125cm ima ih i 99 i ima verzija 150cm najvise sto sam video tih 150cm su vecinom italija inace spoljasnost je ista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

dakle jeste Yamaha u pitanju. cudno mi da nijedan sajt sa kategorisanjem motora nema ovaj model naveden ...

 

ajd, taman ako neko zna kakav je on sa servisom, u pitanju je inace 150cc model, jel nece da mi ispadne bubreg dok budem placao eventualne popravke .. ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Jeste yamaha. Pogledaj na http://www.bikez.com/search/index.php

Iskreno zaobisao bih tu kubikazu, ili 125 ili 250 sta ti je volja. Jer izmedju 150 i 125ccm skoro da nema razlike u snazi, pritom delovi i registracija za 150 su skuplji.. Dok razlike u registraciji za 250 i 150 nema, kapiram da su i delovi tu negde dok je razlika u snazi vise nego osetna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

pa, moram da ti napomenem da ga dobijam za "klikere i karamelu". otisao mu je klip jer je car zaboravio da sipa ulje, a pritom zivi u nekoj vukojebini gde jedan samoprozvani majstor trazi 350 evra za "popravku" tako da covek nema pretstavu ni o cemu. a daje mi ga za 200 evra, jer "nece da ide"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

pa, moram da ti napomenem da ga dobijam za "klikere i karamelu". otisao mu je klip jer je car zaboravio da sipa ulje, a pritom zivi u nekoj vukojebini gde jedan samoprozvani majstor trazi 350 evra za "popravku" tako da covek nema pretstavu ni o cemu. a daje mi ga za 200 evra, jer "nece da ide"

 

na tu cifru ga uzimaj, koliko god da je kvar izacice te jeftinije nego da kupis ispravnog po ceni iz oglasa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

Nije ovaj sa slike, ovaj sa slike je nov valjda, ovaj je oguljen je malcice, sve ostalo kolko me nije mrzelo da proverim je na mestu, kocnice, struja, cajgeri, sajle i slicno. u svakom slucaju cu da povedem drugara koji ume da rastavi na licu mesta da proveri unutar sve. dakle - uzimam. male su to pare, kapiram da cu moci da nadjem delove, vec godinama kupujem sve sto mi treba jeftinije preko svog overshore paypal racuna :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja