Jump to content

Moto Zajednica

DRAFT SAMPIONAT SRBIJE -HORGOS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

Znaci da mi je neko pricao ne bih mu verovao ali bio sam tamo i svojim ocima video ! Posle se cudimo kad neko pogine u publici ovde bi ih bilo na stotine da je samo jedan takmicar pao ! Ovakvo sta treba zabraniti ! 200 na sat izmedju publike koja stoji uz put (stazu) obezbedjenje po koja bala slame na jednoj majka stavila dete da odspava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja ne znam stvarnooooo ! A takmicari u sorcu, papucama sve profi do profija da se zaledis !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

To je licilo na ulicnu trku a ne na organizovanu manifestaciju !!!! Nisi cuo nista sa jedne strane se trkaju motori uporedo auti na drugoj ,ljudi po stazi idu gore dole ! parkirani motori izlaze vozeci preko staze babe prelaze stazu ! da ne verujes ! ne znas ni ko se takmici ni sa cim ni ko je pobedio a ni kisele vode nigde na onu vrucinu !!!! 0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

i ja se jos uvek pitam sta me nateralo da odem, (valjda zato sto je bio lep dan za voznju) prosli put je bilo uzas, i vidim ni ove godine nista bolje, voze kurta i murta bez opreme cisto qrcenje, cast izuzecima u opremi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja