Jump to content

Moto Zajednica

POMOC!!! Kupujem motor!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: SV
  • Motocikl: Bandit 600

ok,stoji to sto kazes,samo mislim da ako ima kontrolu nad sobom,imace i nad masinom.normalno ima tu svakakvih "nepredvidjenih" ne daj boze stvari,ali ce ih nadam se jednom lepom izbalansiranom voznjom i brigom o motoru moci da predupredi.

a zglob moras da kontrolises i da znas kada je dosta jer od toga zavisi glava na ramenima-mnogo je vise njih stradalo od suludih brzina nego recimo od tehnickih nedostataka na samom motociklu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

@Scarface - to cemo preko pp ili kad je stavim u prodajem jer sam poslozio testove (danas  ;D ) a voznju cu uskoro pa onda ide sledecem vlasniku

@branichevac - Zasto bi on zeleo da se "ratosilja" dobrog motora? (ako predpostavimo da nece da kupi neki krs za male pare)

razmisli, ako neko nema dovoljno strpljenja da proda motor za onoliko koliko vredi i za koliko ce se i prodati ako malo saceka kako ce ta ista osoba imati strpljenja da postepeno odvrce gas kako bude sticao iskustvo?

Zodiac nije ni klinac niti napaljen niti osoba koja se ne kontrolise pa je prvi dan zavrsio lezeci na asfaltu.. a ima i drugih primera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

Off: Ja ne mogu da verujem kako te ne mrzi da u svakoj temi postavljas svoj oglas ...previse je stvarno...postoji rubrika prodajem...

 

 

Smanji malo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja