Jump to content

Moto Zajednica

Hilandar 2011 i još ponešto...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Lijepo i poučno premda je i meni u planu Hilandar. Jedno od boljih mjesta za opuštanje-Amaro-kafić na pjeni od mora u Kumboru. živjeli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 853 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Lepa tura :takoje: ,ja sam planirao da sledecu sezonu jedna od voznji na mojoj vespi bude i poseta Hilandaru.

 

P.S

jedna korisna informacija za ostale bajkere.

Put Valjevo - Loznica je uradjen i presvucen novim asvaltom tako da moze fino da se vozi i uziva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

+ jedno pitanje: Zasto niste isli motorima i do Uranopolisa nego vas odvozila i dovozila "gazdrarica" iz Jerisosa?

 

Pa daleko jednostavnije (sigurnije) nam je bilo da motore ostavimo u dvorištu "gazdarice", nego da ih ostavljamo u Uranopolisu na javnom parkingu... :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200

Hvala na komentarima.

 

foksimus: Kad su u pitanju troškovi putovanja, negdje od 300 - 350 EUR sam ja potrošio (od toga 150 na gorivo), ali napominjem da je to sve relativno i u najvećoj mjeri zavisi od vas samih i vaših navika. Mi smo odlično prošli sa smještajem jer dosta toga nismo platili. Nismo se rasipali ničim, ali hrane, piva i kafe nam nije falilo.

 

Dukagss: Okin je uglavnom odgovorio na tvoje pitanje, a i samo druženje sa "gazdaricom" koja je tek zakoračila u treću deceniju samo po sebi nije nam teško palo. ;)

 

Pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

+ jedno pitanje: Zasto niste isli motorima i do Uranopolisa nego vas odvozila i dovozila "gazdrarica" iz Jerisosa?

Pa daleko jednostavnije (sigurnije) nam je bilo da motore ostavimo u dvorištu "gazdarice", nego da ih ostavljamo u Uranopolisu na javnom parkingu... :moto3: :moto3: :moto3:

Onda je jos jednostavnije da uopste niste kretali motorima al' razumeli smo se :hej::moto3:

Hvala na komentarima.

Dukagss: Okin je uglavnom odgovorio na tvoje pitanje, a i samo druženje sa "gazdaricom" koja je tek zakoračila u treću deceniju samo po sebi nije nam teško palo. ;)

Pozdrav! :zdravo:

Cisto iz tehnickih razloga pitah da slucajno nije problem (ili ne postoji) parkiranje u malom Uranopolisu jer nisam bio a.., kad ono medjutim hm, jasnije je! :D

 

Pozdrav i vama! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Modrica

Svaka cast!!! Cekasmo i docekasmo putopis sa ovog putesestvija, za koji smo mi sa ove strane krive Drine znali od samog pocetka! Jos jednom hvala na fotografijama i tekstu posebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Lepo, lepo........

lepa tura, lepa voznja, vidim uzivate...........tako i treba.

Ja sam isto tako kao i vi bio na Svetoj gori nedavno, otisao 01/12 i vratio se 05/12/2011.

Bilo malo sveze ali..........prelepo.

 

Pozdrav.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja