Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki VX800

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kazi mi molim te nesto o potrosnji.Mislim na normalnu voznju?Ne na onu sa 180km/h0takoje.gif

 

U voznji na magistralnom putu sa suprugom trosi mi 4.5 l pri brzinama od 60-90kmh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Dugo sam se dvoumio izmedju ove Suzane i Yamahe TDM 850 4tx. :ups: Pobedio je TDM, al uvek me nesto strecne kad vidim Suzanu. :(

 

Ja sam sa tdm-a presao na Suzanu...hehe...Drugi dozivljaj potpuno,mnogo divljiji ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 499 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Dugo sam se dvoumio izmedju ove Suzane i Yamahe TDM 850 4tx. :ups: Pobedio je TDM, al uvek me nesto strecne kad vidim Suzanu. :(

 

Ja sam sa tdm-a presao na Suzanu...hehe...Drugi dozivljaj potpuno,mnogo divljiji ...

 

Ako i ove godine ides na moto skup u Indjiju,mozemo malo da podivanimo na ovu temu, ukoliko se ranije ne sretnemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Dugo sam se dvoumio izmedju ove Suzane i Yamahe TDM 850 4tx. :ups: Pobedio je TDM, al uvek me nesto strecne kad vidim Suzanu. :(

 

Ja sam sa tdm-a presao na Suzanu...hehe...Drugi dozivljaj potpuno,mnogo divljiji ...

 

Ako i ove godine ides na moto skup u Indjiju,mozemo malo da podivanimo na ovu temu, ukoliko se ranije ne sretnemo.

 

Vidimo se tamo 100%...A i na voznjici i pivcu svakako...ali samo jednom...malom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Dugo sam se dvoumio izmedju ove Suzane i Yamahe TDM 850 4tx. :ups: Pobedio je TDM, al uvek me nesto strecne kad vidim Suzanu. :(

 

Ja sam sa tdm-a presao na Suzanu...hehe...Drugi dozivljaj potpuno,mnogo divljiji ...

 

Ako i ove godine ides na moto skup u Indjiju,mozemo malo da podivanimo na ovu temu, ukoliko se ranije ne sretnemo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: BMW K1100LT,Kawasaki Tengai 650...

sina0stabre.gifMolim vas za pomoc oko odluke Suzuki VX 800 ili Yamaha Diversion 600.Ali uzimajuci u obzir i cenu odrzavanja registracije,kvalitet masine,udobnost....

Promenio član idavorak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7130 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

po mom misljenju sto se tice odrzavanja VX je jeftiniji jer ima 2 cilindra 2 karburatora, a XJ ima 4 , ali XJ to nadoknadjuje sa jeftinijom registracijom.

jos jedan plus za VX ide zato sto ima kardan koji je mnooogo laksi za odrzavanje, sipas ulje i miran si, tj nema stalno ciscenja i podmazivanja i zajebancije kao sa lancem.

Sto se tice udobnosti, oba motora su vrlo slicna, polozaj sedenja i nogu,

a kvaliteta, pa to su japanci tu nema problema :takoje:

naravno pod uslovom da kupis neki ocuvan primerak.

Nebi da spamujem ali, posto vidim da volis Naked masine

mozda bi u trku trebao da ubacis i Hondu CB 500, ima samo par konja manje od VX i XJ, ali ne zaostaje ni u cemu ostalom za njima, moze sve sto i oni, jeftina za odrzavanje, jeftinija registracija nego XJ :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

sina0stabre.gifMolim vas za pomoc oko odluke Suzuki VX 800 ili Yamaha Diversion 600.Ali uzimajuci u obzir i cenu odrzavanja registracije,kvalitet masine,udobnost....

 

Vx bez ikakve dileme.Oba su dobra motocikla,ali 600-tica ce ti brzo dosaditi,veruj mi.Registracija vx-a je negde koliko se secam oko 19000,odrzavanje zaista nije problematicno,kao sto kolega rece kardan je mnooogo izdrzljiviji od lanca,a i nema prljanja,prskanja,podmazivanja...Ja sam stavio Bobanovo sediste sa gelom,i prezadovoljan sam ,ne boli bulja ni posle 300 km...dobro boli malko 1nanana.gif,Ivanov vizir je umnogome ublazio udare vetra,da ne kazem da ih je eliminisao...Kao sto rekoh VX bez dvoumljenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: BMW K1100LT,Kawasaki Tengai 650...

po mom misljenju sto se tice odrzavanja VX je jeftiniji jer ima 2 cilindra 2 karburatora, a XJ ima 4 , ali XJ to nadoknadjuje sa jeftinijom registracijom.

jos jedan plus za VX ide zato sto ima kardan koji je mnooogo laksi za odrzavanje, sipas ulje i miran si, tj nema stalno ciscenja i podmazivanja i zajebancije kao sa lancem.

Sto se tice udobnosti, oba motora su vrlo slicna, polozaj sedenja i nogu,

a kvaliteta, pa to su japanci tu nema problema :takoje:

naravno pod uslovom da kupis neki ocuvan primerak.

Nebi da spamujem ali, posto vidim da volis Naked masine

mozda bi u trku trebao da ubacis i Hondu CB 500, ima samo par konja manje od VX i XJ, ali ne zaostaje ni u cemu ostalom za njima, moze sve sto i oni, jeftina za odrzavanje, jeftinija registracija nego XJ :moto3:

Hvala!!!.Naravno moze i Honda CB 500 to je ok samo da nadjem jos nekoga ko nju prodaje i hoce moj motor uz doplatu i moze.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: BMW K1100LT,Kawasaki Tengai 650...

Vx bez ikakve dileme.Oba su dobra motocikla,ali 600-tica ce ti brzo dosaditi,veruj mi.Registracija vx-a je negde koliko se secam oko 19000,odrzavanje zaista nije problematicno,kao sto kolega rece kardan je mnooogo izdrzljiviji od lanca,a i nema prljanja,prskanja,podmazivanja...Ja sam stavio Bobanovo sediste sa gelom,i prezadovoljan sam ,ne boli bulja ni posle 300 km...dobro boli malko 1nanana.gif,Ivanov vizir je umnogome ublazio udare vetra,da ne kazem da ih je eliminisao...Kao sto rekoh VX bez dvoumljenja...

A zasto mislis da ce mi brzo dosaditi?A sto se tice Bobanovog sedista,ODLICNO je .Video sam ga na tvojim slikama.Inace motor je stvarno ekstra(Suzana).Ako se odlucim za njega smaracu te za savete1zdravo.gif

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6927 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nije bas da nema odrzavanja kardana, treba redovno da mu se menja ulje ima lezajeve i krst a treba i zupci vratila da mu se mazu. Stoji da zahteva manje od lanca ali kazem da ne dodjete u zabludu da ne mora bas nista da se cacka :D:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 499 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Neuporedivo manje brige oko kardana nego oko lanca i lancanika. :zdravo: Dokazano u praksi. Svi koji su vozili jedno i drugo znaju razliku. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2465 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ja sam odusevljen VX-om, velika je greska bila sto sam umesto VX-a kupio XJ900 i zatim se razocarao njime preglomaznoscu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nije bas da nema odrzavanja kardana, treba redovno da mu se menja ulje ima lezajeve i krst a treba i zupci vratila da mu se mazu. Stoji da zahteva manje od lanca ali kazem da ne dodjete u zabludu da ne mora bas nista da se cacka :D:moto3:

 

Alekre,objasni i ljudima na koliko se menja ulje u kardanu.1hej.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja sam odusevljen VX-om, velika je greska bila sto sam umesto VX-a kupio XJ900 i zatim se razocarao njime preglomaznoscu..

 

Gile slazem se sa tobom0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: BMW K1100LT,Kawasaki Tengai 650...

Ja sam odusevljen VX-om, velika je greska bila sto sam umesto VX-a kupio XJ900 i zatim se razocarao njime preglomaznoscu..

Koje godiste je bio tvoj VX i kako je bilo za delove i opste odrzavanje motora kakvo je.Procitao sam negde da je covek napisao kako je sa prelaska sa copera na VX bio jako nezadovoljan polozajem vozaca.Naravno da je sve to individualno,ali ako vecina kaze da je jako udoban motor onda to nesto znaci...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 499 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ima ga moj drugar, mislim VX-a. Kaze naj veci problem mu je da nadje kod nas nove gume, 18-ice. ostalo - njente problemo!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: BMW K1100LT,Kawasaki Tengai 650...

Nisi me dobro shvatio, dvoumio sam se izmedju VX i XJ, pa sam kupio XJ.

Aha ok !!!Mislio sam da si vozio VX pa nakon toga XJ.

 

 

Izgleda da ipak finansije odlucuju (u startu mi jeftiniji,istina i stariji) XJ Diversion 6001neznam.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ima ga moj drugar, mislim VX-a. Kaze naj veci problem mu je da nadje kod nas nove gume, 18-ice. ostalo - njente problemo!

 

Guma ima,mishelin pilot road 2 i 3,su u dimenzijama za vx...recimo.Metzeler takodje,Pirelli...Ja imam Metzeler.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7130 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ima ga moj drugar, mislim VX-a. Kaze naj veci problem mu je da nadje kod nas nove gume, 18-ice. ostalo - njente problemo!

 

Guma ima,mishelin pilot road 2 i 3,su u dimenzijama za vx...recimo.Metzeler takodje,Pirelli...Ja imam Metzeler.

ionako mu je samo prednja 18 :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja