Jump to content

Moto Zajednica

Sudar Put Perlez - Titel 16.8.2011.

Recommended Posts

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Samo da si ti dobro ovo se da popraviti. :takoje:

 

A što se tiče Zrenjaninske bolnice da je meni kritično loše ne bih želeo da me vode tamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Za sada mi nisu nista javili, tako da pretpostavljam da ga nisu nasli. Nisam jos uvek dosao ni do zapisnika.

Videcu danas da kontaktiram advokata po Mininom predlogu, pa da vidim kakve su mi opcije vezane za fond. I jos jedna dobra vest - kolena su bolje, jos uvek nisu bas najsrecnija ali za pocetak napokon mogu da hodam kao covek. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 86 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: @RD-04

E u P.... M....... !! >:( A onako smo dobro peglali po Kucaju.

 

 

Tek sam sada pročitao ovu temu.

Hoću da kažem da sam sa Petrom vozio od Bg-a do Kučaja i da smo na Kučaju zajedno vozili u grupi. Sve vreme je vozio pažljivo, držao odstojanje, bez "D" od divljanja.

 

Želim ti da se brzo oporaviš i da naplatiš štetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

dobar dan. gulim vec godinu dana oko delova za moj motor, imao sam isto trenutak nepaznje i unistio svoj KLE. Vidim da je ovo stara tema pa ne znam da li ce neko videti uopste, novi sam na forumu pa ne znam. Hteo bih da te pitam da mi pomognes kako si dosao do delova? ja imam problem sa instrument tablom, skroz sam je unistio i ne mogu da je nadjem nigde, i pocinjem vec da sizim. Moj je novi tip 2006 god, vidim da je tvoj stariji i lakse je delove naci, ali mozda ipak znas nekoga gde bih mogao da potrazim.. :/ hvala ti/vam unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Probaj ovde: http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=kawasaki+kle&_sacat=14780&_dmpt=Motorrad_Kraftradteile&_odkw=&_osacat=14780&_trksid=p3286.c0.m270.l1313 , a kada nadjes, onda kontaktiras ljude koji vrse "uslugu dopremanja i placanja" robe kupljene preko ebay-a (a njih nadjes u "oglasima" na forumu) i ... eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Do delova sam dosao kopajuci sve oglase i trazeci ljude koji rade delove za Kawasaki. Na kraju sam iskopao trojicu (cini mi se da su dvojica bila iz Subotice a jedan iz Knjazevca, ali ne drzi me za rec) koji su mi ponudili delove koje mi trebaju po relativno slicnim cenama. Probacu da nadjem brojeve, ali nista ne obecavam posto sam delove jurio sada vec skoro pre pola godine. Inace delovi za moj motor su ispali jeftiniji kod nas(uz malo dogovaranja i kupovine svih delova na jednom mestu radi veceg popusta) nego da sam ih kupovao preko ebay-a, medjutim kao sto si vec rekao ipak je rec o starijem i cestom modelu.

 

Inace da ne ostanem duzan ostalima koji su pratili temu evo i nastavka cele price:

Buduci da je crni Mercedes A klase sa tada starim ZR tablama sa poznata prva tri broja jakooooo cesta pojava, nasa vredna i neumorna policija je naravno bila nemocna i nije uspela da nadje hrabrog vozaca. U izvestaju koji je stigao 2-3 meseca kasnije, spomenuto vozilo se maltene i ne spominje osim u izjavama svedoka koje su identicne i svode se na isto ono sto sam vam napisao u prvom postu.

U medjuvremenu pre nedelju dana mi je stiglo i obavestenje iz zrenjaninskog tuzilastva koje mi javlja, toliko konfuzno da sam morao da konsultujem advokata da mi protumaci znacenje i nadje sta koji clan na koji se pozivaju znaci, i sve u svemu svodi se na to da u nedostatku drugog lica koje bi mogli da optuze podizu optuznicu protiv mene, a ja sa druge strane imam pravo da ga trazim i eventualno pokrenem gradjansku parnicu. >:(:neznam:

Tako da od neke nadoknade stete nema nista naravno, ali cu zato dobiti povecanje osiguranja prilikom registracije, kaznu od 6k do 12k dinara i moguci pecat u vozackoj. Ako nista bar mogu ponovo da hodam/trcim iako su mi ostale dve povece cvoruge na kolenima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Evo ga jedan od telefona: Deki - 063/636-156 .

Ne secam se koji je ovo momak samo znam da je jedan od ona tri. Inace delove sam najjeftinije nasao u Subotici.

 

Zaboravih da dodam vezano za temu. Ispostavilo se da steta ipak nije mala i da je pored vec spomenutih stvari stradalo i sledece: stapovi viljuske(ispravljani kasnije), donji trougao, nosac satova i maske, satovi komplet(katastrofa koliko su osetljivi), nosaci plastika koji su bili pokrivljeni pa kasnije ispravljani/menjani, hladnjak ulubljen (ispravljen, za sada dobro radi) i rucica kvacila. Sve u svemu sa svim popravkama i plasticarem(samo krpljenje bez farbanja) je izaslo imedju 500 i 600e. Ostalo je da nabavim drugi vizir kod Ivana, drugi kofer(od prvog su ostali samo dugmici), da pregledam auspuh(postoji sumnja da je negde malo izbusen od nagnjecenja) i priprema za farbanje i farbanje(cekace neka srecnija vremena).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

znam za e-bay, tu povremeno pretrazim, ali od table nigde ni reci. Izgleda je stvarno retko ima, i pocinjem da gubim nadu polako da cu ista da nadjem. Nova je u Culetu oko 700 e, a to je puno love jos u ovakvim vremenima i jos student :/ nema sta, nastavicu da kopam i da se nadam dacu nesto naci... hvala ti svakako na informacijama :)

 

 

ma i ja sam po ogalsima visio i nalazio te iz Subotice i to par njih, ali niko nista. Svi mi se cine da beze od toga kao djavo od krsta. Hvala vam, probacu kod tog momka, mada mislim da sam ga zvao vec par puta :D ti/vi ako uspete da nadjete jos koji od tih brojeva posaljite, bio bih vam zahvalan.

A sto se tice i moje stete tu je isto nosac maske, vizir, volan, zmigavci, i lepljenje i farbanje plastika naravno. Imao sam malo "srece" sto sam u klizecem polozaju udario, pa nisu stradale viljuske i ostalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Hagen
  • Motocikl: suzuki rf600r

Sinoc sam pricao sa deckom koji je sve to video i koji ce tebi biti svedok, inace moj jako dobar drug (skolski)!!! Pozdrav i da nam se brzo oporavis :zdravo:

 

rodjoooooooooooooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs, KLE500
On 12. 9. 2014. at 13:29, hard_rock je napisao:

Gde iskopa temu iz 2011...

2024. update:

Nabaviš Klea

Čitaš KLE temu od početka

Dođeš do 60 i neke strane

Nađeš link

Čitaš i ne veruješ...

Dođeš do kraja i vozdigneš je, nikada dovoljno opomene!

Čuvajte se braćo...

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja