Jump to content

Moto Zajednica

Nasip Sabac-Kupinovo?

Recommended Posts

  • Integrisan, 8218 postova

Da li neko zna u kakvom je stanju nasip na levoj obali Save od Sapca (ispod mosta) pa sve do Kupinova? Trebalo bi da put kroz sumu izadje na onaj putic koji vodi na skelu preko Save u Kupinovu...

 

Da li je prohodno?

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Nasip izmedju Obreža i Kupinova se ne nalayi pored Save, tu je predvidjeno da Sava plavi celu šumu. Postoje putevi, noviji su nasuti šljunkom (na karti crvena boja) , stari koji prolaze kroz šumu (zelena) i jedan deo je asfaltiran (siva boja). Putevi koji prolaze kroz šumu su u prilično lošem stanju, retko se koriste pa su zarasli.Postoji i put koji prolazi kroz Kupinski kut ali nisam odavno tuda prolazio. Uzgred sutra je u Kupinovu regata, obilazi se kupinski kut oko 25km plovidbe 0takoje.gif

post-637-0-41593300-1313175003_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8218 postova

Cekaj, znaci ne moze od mesta preko Save u Sapcu, pa levom obalom Save nasipom (mislio sam da postoji;) do ovih puteva ispred Kupinova?

 

Do Obreza znam preko Platiceva i Grabovca, pa poljskim putem do vojnog puta, pa opet preko polja i kroz sumu do Obreza (to mi je jedna od 2 standardne kratice od Sapca. Od Kupinova onda preko Progara i Jakova za blokove).

 

MIslio sam da mogu od mosta u Sapcu direktno na Kupinovo;)...

 

EDIT: sad pogledah pazljivije tvoju kartu - deluje da ipak ima neka staza/put pored same leve obale Save, od Sapca do KUpinova (gde je poslednji deo ovo tvoje obelexzeno zutim). TO bi trebalo da je 20+ km...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Putevi verovatno postoje, ja sam nacrtao deo kojim sam ja prolazio, ali nasip ne prati reku. Ima i put kroz Kupinski kut, odnosno ima vise puteva,tamo sam isao na neku plazu koju lokalci zovu "krstovi" . Ali ceo kut nikada obalom nisam prosao, samo sa camcem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja