Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova

Evo ovde mojih utisaka o keeway speedu 150cc

Imala je ranije neka tema posvecena samo ovom modelu,ne mogu je naci pa cu ovde napisati,mozda ce nekom biti od kroisti

 

Mane modela keeway speed:

1.Moze ici do 105 km/h sto je slabo za motor od 150cc ,ali za moje potrebe je to dovoljno

2.Kada se ide brze od 70-80 km/h motor postaje nesiguran (na ovo moze da utiche vishe faktora,imam osecaj kao da je previshe lagan za takve brzine,moguce i da gume utichu na to i ne znam shta sve josh)

3.Sa komande table se vremenom skidaju znakovi koji su odshamtani belom bojom - znachi nije kvalitetno uradjeno ali to nije nishta strashno

4.Ranije sam imala problem sa menjachem,bilo je teshko menjati brzine normalnim putem (podvuci nogu pod menjach i ubacivati u 2-3 na gore) ali to je resheno dotezanjem lanca i ne znam chime josh,time se pozabavimo moj otac i sad sve radi normalno

5.Kad se duze ne vozi ne pali iz prve,treba mu malo vremena dok se zagreje

 

 

Prednosti:

1.Sama mashina je krajnje jednostavno napravljena,za chas se rastavi i sastavi :D nema shta specijalno na njemu  da se kvari,a delova ima koliko hocesh i jeftini su

2.Materijali na njemu nisu vrhunski ali su prstojni,sasvim zadovoljavajuci.Nikakvih problema nisam imala sa sedishtem u smislu da se deformisalo ili da mi je negde nedaj Boze otpala farba i neshto slichno,to kad bi nashi pravili motor nebi me chudilo :D ali ovde je sve uradjeno sasvim korektno i kao shto rekoh za te pare vishe nego odlichno.Takodje nikakvi shrafovi mi nisu popustili a josh manje otpadali,sve svoji na svom mestu kao onog dana kad je kupljen.

3.Motorom se lako vlada,ja ga vozim sa lakocom :)

4.Tezak je oko 120kg,znachi odlichan je za pochetnike i za pogladanje A kategorije jer se sa njim sasvim lako prave osmice.Ako nedaj Boze padne mogu ga podici shto ne znam dal bih mogla da nije tako lagan.

5.Malo troshi,mislim oko 2,5l na 100 km (ne znam tachan podatak,to moj otac zna  :D ) ali uglavnom dosta manje nego skuteri  a dozivljaj voznje na njemu i skuteru se ne moze uporediti.

 

Eto to je to iz mog dovogishnjeg iskustva sa ovom dvotochkashem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Bio sam juce na sajmu i mogu da kazem da je bilo dosta dobro. Zamerke su mi za premali Kawasaki stand i mali izbor moto opreme. Malo sam sedeo na Sprint Raptor spider i predobar je. Mnogo mi se svidja i izgled i polozaj vozaca. Jedino sto sam ja dosta tezak pa kad sednem zadnji amortizer se sabije i preko dve trecine. Dali se kod raptor spidera steluje cvrstina zadnjeg amortizera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Bio na sajmu i zali boze 300 dindzi :)

 

E sad od kineza definitvno moji favoriti su na sprintovom standu i to Apolo (1650e 250ccm) i Generic (cenui zaboravih 50 ccm). Pogotovo Generic kojem (bar po meni) odskace finalna obrada u odnosu na druge "kompanije", medjurim za sada nemaju nista vece od 50ccm. Ocekujem uskoro da ce sprint poceti da uvozi i kitove za generic, posto ima istu masinu kao i moj Kinroad. Cak je moj ortak koji sve mrachi rekao za generic da je lep.

 

E sad ovo nisu bash kinezi ali su pored Indijci. Motor TVS Apache 150ccm 1340e :D. Malo je lik na standu ismevao mog kineza dok ja nisam poceo sa onim "sta je sa ovim kvacilom, sto su zardjali srafovi" e tek tad mi je objasnio da je to jedan od motora koji su prezivli cunami :). Onda sam preaso na drugi crne boje. Mozda zato sto mi pomalo lici na mz-jca al nekako mi se svideo. Nije lik teo da ih pali pa ne znam kako se cuju uzivo, ali super bi bilo neko da ga proba pa ako valja chisto da znamo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Bili danas Blackbite, njegova lepsa polovina i ja na sajmu. Nije bilo lose, makine su boli glava  :)  Slike sutra verovatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

 

2.Kada se ide brze od 70-80 km/h motor postaje nesiguran (na ovo moze da utiche vishe faktora,imam osecaj kao da je previshe lagan za takve brzine,moguce i da gume utichu na to i ne znam shta sve josh)

 

Ovo ti je najvise zbog guma, ne toliko do kvaliteta koliko do dimenzije, jednostavno sto je guma uza to je motor okretniji i manje stabilan pri visokim brzinama i suprotno sto je sira to je stabilniji i manje okretan. Ipak je on namjenjen za gradsku voznju, zato je pozeljno da je okretan. Mozda neko ko ima vise iskustva moze moze da da neki predlog za poboljsanje stabilnosti, neka druga dimenzija gume???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Apollo 250 je 1800e momci.Bas sam ga zagledao.Po gabaritima je dosta slican Qingqiju,deluje dosta solidno.Najruzniji su mu retrovizori deblji dva puta nego sto treba.Zavrsna obrada je cini mi se losija nego sto bi trebala,Ram je ofarban, lici da je od aluminijuma ali ne dodjoh do saznanja sta je.Ako se pokaze dobar u eksploataciji to je verovato najbolji izbor,za kupovinu.Inace video sa sefa sevisa jedne veeeeeelike moto firme kako se vozi na svom ,il je Pulser il je Qingqi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ja danas obisao malo venac i Frusku goru sa lepsom polovinom. Presao negde oko 150 km i kad sam se vratio kuci , reko da sredim malo neku rdjicu i jos stosta. Naime, relej za migavce mi je pravio probleme, nisu mi treptali migavci normalno nego su treptali u nekom svom ritmu. Pokusao sam da ih popravim i sada uopste ne trepcu  >:( >:(>:(

 

voznja je bila izuzetna samo mi krivo sto sam sibao sam.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Lepo vreme nilo danas al za mene nije bilo voznji.Motor sam prethodnih dana bio rasklopio,skinuo zadnji branik,sediste,migavce,tocak....

Danas sve ocistio podmazao i sklopio,samo bez kutija i nosaca.Sad samo treba napuniti rezervoar.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

ja danas obisao malo venac i Frusku goru sa lepsom polovinom. Presao negde oko 150 km i kad sam se vratio kuci , reko da sredim malo neku rdjicu i jos stosta. Naime, relej za migavce mi je pravio probleme, nisu mi treptali migavci normalno nego su treptali u nekom svom ritmu. Pokusao sam da ih popravim i sada uopste ne trepcu  >:( >:(>:(

 

voznja je bila izuzetna samo mi krivo sto sam sibao sam.....

 

Bravo za voznju

Vidi da nije neki obicam kontakt u pitanju

ustvari jeste 100%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ja danas obisao malo venac i Frusku goru sa lepsom polovinom. Presao negde oko 150 km i kad sam se vratio kuci , reko da sredim malo neku rdjicu i jos stosta. Naime, relej za migavce mi je pravio probleme, nisu mi treptali migavci normalno nego su treptali u nekom svom ritmu. Pokusao sam da ih popravim i sada uopste ne trepcu  >:( >:(>:(

 

voznja je bila izuzetna samo mi krivo sto sam sibao sam.....

 

Bravo za voznju

Vidi da nije neki obicam kontakt u pitanju

ustvari jeste 100%

provereno relej, sutra cu da pazarim novi, i blatobran mi napukao, odnesem kod lika da mi zavari plastiku on mi rece da je ova plastika SHIT i napravi mi nov prednji blatobran od poliestera jopletan, za 25e , sutra mu sledi farbanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Evo malo potencionalono lepih vesti, ako uspem da se u utorak dogovorim sa Hondom bice u ponudi Honda CBF 125cc oko 2600 evra ;Dhonda_cbf125_2009_01.jpg Izvinte na off topicu al nisam mogao da ovo nepodelim sa vama :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Evo malo da izreferisem sa sajma o kineskim motorima, ono sto smo videli novo :)

Prvo sto smo primetili je novi "golac" Regal Raptora od 350 ccm. Motor je prilicno krupan, pomislio bi covek da ima mnogo vise kuba ;) Prilicno se lepo sedi na njemu, siroko sediste i volan kao kod klasicnog naked motocikla, znaci sedenje je uspravnije. Ogroman rezervoar koji malo kvari liniju motocikla je za pohvalu jedino zbog svog velikog spremista za corbicu  ;D Nije lep ni malo ;D Zavrsna obrada je malo losija... :-\ Nekako se cini kao da mu fali jos nekih maskica, plastika... malo je prazan i kao nedovrsen. Auspusi su poprilicno jeftino uradjeni (zao mi sto ih nisam slikao), napravljeni su od loseg lima koji izgleda kao da ce progoreti posle 2000 km  :-\ Pozitivna stvar je sto ima 2 auspuha sto meni lepo izgleda, pa lepo kupis neke malo ozbiljnije auspuhe i turis umesto onih skrnavih fabrickih. Jos jedna dobra stvar je sto mu je cena povoljna, promoterka je rekla da ce cena tog motocikla biti oko 1900 eura. ;) E da ne zaboravim... jos nesto sto mi je privuklo paznu na ovom motoru su nekako mrsave prednje viljuske... trebalo bi da budu dosta jace i masivnije, mislim da su malo slabe za motor te velicine a i estetski ne izgleda lepo. Ali sve u svemu, sasvim solidan motor za te pare :)

 

E bio je jos jedan naked crvene boje, ne znam ni njemu oznake, jbg  ;D E ovaj motorin je jako lepo uradjen, ima 250 ccm. Rezervoar je jako lepog i modernog oblika, sediste je bas fensi :D Kao da je skinuto sa nekog skupljeg i ozbiljnijeg motocikla, vrlo udobno. Volan i samo sedenje je malo agresivnije nego kod njegovog jaceg polu-brata od 350 ccm. Instrument tabla je takodje dosta lepse uradjena, zavrsna obrada je na dobrom nivou, jednostavno sve na ovom motociklu izgleda skuplje i bolje nego kod onog jaceg. Felne su takodje fensi :) Mat crne su boje sa crvenom linijom i bas super izgledaju. Plastike su takodje boljeg kvaliteta i deluju dosta cvrstije, masina matirana u crno, mljac! :) Ovaj motorcic deluje zavrseno :) I sve je na svom mestu, bas kako treba da bude. Auspusi su takodje malo cudni (ali ne i ruzni) na ovom motociklu, nisam video takve ni na jednom kinezu do sad. Kvalitetno su uradjeni ali nisu klasicni topovi vec... nemam pojma ni ja kako da objasnim.. Kao dve lepse oblikovane i u crno matirane cevi... Lepo "cuce" na ovom malom nakedu. :) E sad losa strana ovog lepom motocikla... cena mu je malo "gorka"... negde oko 2600-2700 eura. Ali opet podsecam da je ovo stvarno lepo uradjen bajk, i vidi se da su se potrudili oko njega... ali o5 sam i misljenja da je cena malo visoka :-\

 

Jos jedan koji sam zagledao je bio Regal Raptor Deytona. Sama zavrsna obrada je jako lepa, deluje kvalitetno. Felne kod ovog motocikla su najlepse nego kod bilo kog drugog kineskog choppera\cruisera  :) Sediste mi je bilo malo neudobno, ali to moze biti i do moje zadnjice koja nije navikla na takvo sediste ;) Sve izgleda lepo i zavrseno, hrom je lep kao i komande (menjac, kocnica itd.), boja mu je lepa i lepo mu stoji, bar za moj ukus ;) E sad malo i kritika... Prva ide na racun instrument table koja ima jednostavan brzinomer a u njemu oznake za duga svetla, zmigavci... Lampice koja oznacavaju duga svetla, zmigavce i ostalo su najobicnije diode "usadjene" pored tih oznaka i bas ruzno strce iz instrument table... kao da ste zaboli lampicu za novogodisnju jelku pored nacrtanih simbola  ??? ??? :-\ Stvarno je bezveze i kvari utisak...  Izlozeni primerak je bio jednosed, ali je imao nogostupe sa suvozace, znaci moze da se zameni sediste bez problema :) Jos jedna mala stvar je da smo Blackbite i ja dohvatili sve komande bez nekih problema, ali kada smo pokusali okrenuti upravljac malo nam je zafalila duzina u rukama, motor je prilicno dugacak i bas se treba ispruziti u nama ne bas neki prirodan polozaj. Raptor mi deluje dosta vozniji od Daytone. Mada kapiram neki visoki ljudi nece imati tih problema, svedocili smo tome kada je jedan prilicno visok decko seo i malo "upravljao" Daytonom, njemu nije bilo nikakav problem. Cena je kao sto svi verovatno znate "pomalo" astronomska... 3500 evropskih novcanica.. sto je po mom misljenu mnogo jer za te novce se moze kupiti dosta toga (doduse polovnog, ali ne i starog) kvalitetnijeg iz Zemlje izlazeceg sunca. Ali ko bas hoce taj motocikl, morace da izdvoji ovu gorku cifru... :-\

 

Zagledali smo jos i Supermoto od 250 ccm, koje je meni izgledao jako dobro uradjen, kvalitetno. Jedino sto sam ja na njemu primetio je usko i tvrdo sediste, takmicarski sistem ;) O tome bolje da pise Blackbite, on je malo nazuljao svoj ponos na tom sedistu pa mislim da je on merodavniji u opisu tog motocikla. :) :) :)

 

Sve u svemu, Sprint je bio po meni najbolji izlagac ove godine od svih kineza! :) Samo neka nastave da uveze nove motore i malo da smanje cene :D i bice super! :)

 

Au bre, a sam se raskokodakao...  :D :D

 

Evo nekih slika sa sajma, nema bas puno, baterija na fotosu je bila pri kraju pa smo stedeli malo. Ali kako sam kasnije saznao, stedeli smo bateriju bez razloga posto mi je osoba od koje sam pozajmio aparat rekla da je on tako ponekad "baguje", sistem je da ga ugasis na 10 min. i upalis pa ponovo moz' da opalis 15-tak fotki. E jbg... :-[ Nema veze, bolje i ovo nego nista ;)

 

Evo ga nas Blackbite :)

1om3e_p3050059k.jpg

 

Zulja, zulja...  :D :D ;)

XuWAt_p3050064.jpg

 

Evo i mene :)

RtYGL_p3050060.jpg

 

vqMsZ_p3050062.jpg

 

P.S- mozete u pozadini na prvoj i trecoj slici videti malo onaj lepi crveni naked :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Nekako mi cudno izgleda onaj kinez od 350 kuba, kao sto kazes nezavrseno, jel ima neko slike od tog od 250 sto je bolji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Дај да и ја напишем нешто о утисцима суботње посете сајму. Одмах да кажем: на већини штандова сам само "парио очи", али било је пар где сам се баш интересовао за понуду и без обзира што морао да водим рачуна да ми  женско друштво не буде сморено детаљисањем. Првенствено сам желео да видим и опипам "Аполо" на штанду "Спринта". Јес' да је супермотард, ал' производи се и класичан ендуро, што ме више привлачи. Не знам колико би се одлучио за куповину баш тог модела ("Аполо" А36), колико сам желео да вифим на шта изгледа производ те фабрике, јер ко је пратио ову тему, зна да ми се "свиџа" њихов модел А31. Метални делови, типа рама, задње виљушке, фузастера, фелни, кочница, читав "Зонгшенов" мотор – све се чине коректним, док ми се пластика около баш не допада, како дизајн (како-тако је ОК, али има детаља који кваре добар утисак, типа предњег простог правоугаоног фара, бочних оплата које скривају хладњак и слично), тако и те налепнице у неком „тајгер страјпс“ дезену. Имам утисак да би будући власник добио много на естетици, само када би ољуштио к'о виршлу читав мотор од те шугаве налепнице. Интрумент табла је сада класика жанра – дигитални дисплеј. Седи се знатно више у односу, на нпр. "Ћингћијев" ендуро каквог има baneBP – седећи на оном плавом на штанду "Ћингћија" сам сво време са оба стопала био на земљи, док је код "Аполоа" (који је супермотард, са 17“ котачима) било „...на врховима прстију, на моје срце стала си...“. Седи се стандардно за модерне ендуро/супермотраде – осећај је да се седи НА мотору.

 

Неког бају са штанда у оделу питао сам и за шансе да се појави модел А31 (исто тако висок дивојарац, али има неких 10-12 сантима дуже међуосовинско растојање од овог модела са штанда, што ми се чини као права мера). Питао сам и какава је прича са фабриком "Аполо", обзиром да је била информација да се фабрика затворила у јануару (што се са сајта не мое сазнати; чак се и обнавља). Поменуо ми је она причу са хомологацијом коју морају да раде без обзира не европске, да су ове "Аполое" набавили преко "Џенерика" (било је у буџаку "Спринтовог" штанда пар њихових модела) и да ако "Аполо" оде по лед –  вероватно ће да их преузме "Џенерик“. Како, шта даље, нисам се распитивао.

 

PVx1W_apollo.th.jpg   57Wr5_apollo3.th.jpg   UPVGt_apollo2.th.jpg

 

nu8SO_apollo4.th.jpg   rUZs9_apollo5.th.jpg   YdacT_apollo1q.th.jpg

 

На истом штанду били су и ови моторићи. Први слева може комотно да буде проглашен за ендуро са најтрапавије насађеном предњим блатобраном. Благи ужас! Без обзора на то, да сам тинејџер, имао бих ноћне полуције због тог мотора. Ову "Дејтону“ нећу дакоментаришем – просот сасвим фино спакован мотор. Једино цена... Ту је и овај црвени "Рептор ЦСР". ОК, симпатично моторче, лепо и педантно спаковано, само не знам откуд има та фора са задњим 15“ точком на нечему што би требало да буде класичан мотоцикл. Са овим фосфоресцентним прстеном, изгледа још мањи. Мало ми је "празан" иза главе предње виљушке, али ништа страшно.

 

biICn_cross50.th.jpg   pC4Q9_daytona.th.jpg   OpBkX_raptornac.th.jpg

 

Има и овај трећи "Рептор“ – СПТ 350. Два цилиндра, 350 кубова, поприлично велик и комфоран (барем сам такав "фидбек" добио од буље)... Први поглед на резервоар асоцирао ме је на "Априлиу" 6,5 Мото, али само на први. Није лоше... Лепо је што је пристојних диманзија за ту класу, седи се У мотору, ал' није што изгледа као неки Франкенштајн састављен од рама и ослањања (који нису ништа посебно – low tech) неког мањег мотоцикла и резервоара, седишта и високо постављених ауспуха неке софт-ендуро 650-ке. А ауспуси су, као и финиш читавог мотоцикла, очајни. То к'о да су их деца радила на ОТО-у. Нису ни они проблем колико је она зјапећа рупа озмеђу резервоара и рама. Ваљда им је идеа да се ту завуку новине и багет кад кренете из маркета. Да не дужим – нешто фали том мотора. Да су на пар места дали још неку стотину евра, овај модел би био много занимљивији. На знам шта им је у фабрици била идеја са оваквим моделом какав је био на сајму.

 

eV7xT_raptorspt.th.jpg   U7wAo_raptorspt1.th.jpg   3PIfw_raptorspt2.th.jpg

 

Први пут сам уживо видео и оног клона "BMW"-ог "Скарвера". ОК димензије, интересантна ствар са непостојањем резервоара за гориви где обично јесте (просто вапи да се ту стави боца за гас  ), али она пластика која је и где треба и где не треба "у боји каросерије" и гомила хрома гдегод су могли да га туре. Да је ствар у оној црној мат боји каква је на "Ћингћијима" и да су баталили толико сјајно хромирање (ма чак ми је и личило да је то нека фарба), моторин би био одавао знатно озбиљнији утисак. Иначе, машина му је онај двоцилиндраш од 250 кубова кога има пола екипа на крузерима. За овај и претходни мотоцикл важило би исто: узео би их када би ми неко тражио не више од 'иљаду евра (да бих још толико уложио да се којекакве бедастоће доведу у ред.

 

4Gzp3_orioncruiser.th.jpg   Sr7BA_orioncruiser1.th.jpg

 

Видео сам и ове "Индијанце“ – ТВС. То је оно што се вози у Индији и Кини – мање-више, стандард.

 

bYWxS_tvs.th.jpg jAbY9_tvs2.th.jpg   5KSwj_tvs1.th.jpg   Oxmrj_tvs3.th.jpg

 

Бејахи и неки "Кимкои" којима ознаке нисам ни желео да запамтим. Један мало занимљивији и један који је сан становника трећег света.

 

lCHai_kymco.th.jpg   7gGn5_malikymco.th.jpg  JPTO6_malikymco1.th.jpg   

 

Има ту и неких моторића који су ми по нечему привукли пажњу. Прва је "Хонда" ЦБФ 125. Коректно, али не видим нешто ништа нарочито боље од просечог Кинеза. Онда је ту и овај "Сакс". Виђао сам их којегде у саобрађају, али сад, када сам их гледао док стоје, наслоњени на "ћопу" капирам да су баш ружњикави моторчићи. Супротност ономе како су описивали Софију Лорен – лепа жена од ружних детаља. "Сакс" има много лепих и прорађених естетских детаља, али је мени ружан. Иста фирма продаје и 50-кубикаше "Лонгбо". Овај супермотардић има 2Т водом хлађену машиницу, али има и верзија са 4Т ваздушаром (ево и сличка), као и ендуро верзија. Траже за њих евара од око 'иљаду и по до 'иљаду осамсто.

 

uv9TB_hondacbf125.th.jpg   JnMqa_sachs.th.jpg   PFPIJ_longbo.th.jpg   5LMNt_longbo1.th.jpg

 

Имам и ово. Завирио сам да видим какве машинице имају малолитражни "Сузукији" и на моделу "Ван-Ван" видео ово.

 

7m7yV_suzukivanvan.th.jpg   zVTc2_suzukivanvan1.th.jpg   0cZSK_suzukivanvan2.th.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

Zorge

Stvrno svaka cast na iscrpnom izvestaju sa sajma

Jedino sto se ne podudaramo oko Dejtone .mislim da motor nije vozljiv koliko bi trebao da bude .

Naravno nisam probao ali po samom polozaju vozaca i naprezenja istog. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Nekako mi cudno izgleda onaj kinez od 350 kuba, kao sto kazes nezavrseno, jel ima neko slike od tog od 250 sto je bolji

Stavio je Zorge fotku tog crvenog nakeda 250. Treci red njegovih fotki, prvo ide neki enduro pa Daytona pa taj naked.  :)

 

Dragonfly slazem se sa tobom oko Daytone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Pozdrav, lepo danas pa krenuh da se provozam i na asfaltu ali 20km od grada dam ortaku da proba ( nije vozio motor sa menjacem) par cimanja i puce lanac! Da ne davim ali za 45min je motor bio u Deksterovom kombiju, pa Igor zakrpio lanac za pola sata,  lepo druzenje,  ljudi fenomenalni i da ne zaboravim ovo sve mi je zavrsio Jasminko (lanac je pukao zbog lose centriranog tocka ako sam dobro razumeo). HVALA SVIMA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

Evo malo potencionalono lepih vesti, ako uspem da se u utorak dogovorim sa Hondom bice u ponudi Honda CBF 125cc oko 2600 evra ;Dhonda_cbf125_2009_01.jpg Izvinte na off topicu al nisam mogao da ovo nepodelim sa vama :P

 

ja tu istu hondu videh za 2400e na sajmu :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

....

 

E bio je jos jedan naked crvene boje, ne znam ni njemu oznake, jbg  ;D E ovaj motorin je jako lepo uradjen, ima 250 ccm....

E sad losa strana ovog lepom motocikla... cena mu je malo "gorka"... negde oko 2600-2700 eura. ...

 

 

I meni se svidja, ali 2600-2700, mnogo :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja