Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

E pa evo i ja sam malko preuredi moj motoric dao sam mu svoj zig.

Prvo sam se razmisljao o cevkama iz louisovog kataloga pa mi ispade skupo pa sam onda na kompu uradio crtez i lepse je ispalao a i jeftinije

oko 100e.    Evo i slike

post-4886-12879010589047_thumb.jpg

post-4886-12879010590596_thumb.jpg

post-4886-12879010592231_thumb.jpg

post-4886-12879010593698_thumb.jpg

post-4886-12879010595161_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

A i kao sto vidite gornja cev je tu radi estetike mada cu u skorije vreme da ofabam unutrashnjost cevke da deluje kao da obe funkcionishu mogao sam i nju da napravim da radi al bi mi se narushio esetcki izgled.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12267 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Lepo si uradio, meni se sviđa.

 

Možda si čak mogao i da skratiš cevke malo, ali i ovako je dobro, ne znam šta kažu ovi naši akcijaši koji imaju isto motorče?

 

A ležim noćas i nešto razmišljam ;D, bio juče kod našeg dobrog Darka - R.I.P.-a u Vrčinu i zagledao njegovog Princa, tako ima zgodne rol-barove da se za hladno vreme na njih navuče neka lepo sašivena cerada ;D ili tako nešto, bila bi odlična zaštita od vetra za kolena, šta kažete? ;)

 

Prince%20(4).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

matori,pa ti si genije! odlicna ideja,akcija skoro nikakva, a efekat odlican.Mada,nas prijatelj Dare ima i vizir koji nikada nije montirao jer mu je ruzan,a isti bi ga dosta zastitio od vetra/hladnoce.Jbg,izgleda da smo mi ljudi koji voze kruzere neka specijalna sorta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12267 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma bi vraga, meni su kolena jedno 20 cm iznad tih Roll barova, slaba vajda, a i bre Arakis, jel si poludeo, pa zar cruisere u skuter da pretvaramo?!  ;D ;D

 

Ćut' bre Nidžo, čuvaj svoje pecaljke a ne da u mojim godinama ideš pu pu pu  ne daj bože po banjama ;D

 

Šta ima veze, lepo čuva a malo košta, ko ga šiša što neće baš lepo da izgleda ;D

 

Vidiš ti Peco šta čovek sa insomnijom svašta smisli u časovima dvokolice :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Леле, сада када накачите ветробране а-ла "Титова-Гардијска-мотопратња-током-Самита-Несврстаних" од два квадрата плексигласа и сиве камионске цераде.

 

 

 

 

Кад размислим, могао би ту да падне и нека конструкција од рол-бара до носача кофера, па и горе церада, као кров...

 

Ма дајте, када за'лади, користите возила која имају некакав ентеријер. После вожње по времену када су ми се руке лепиле од мраза на ручице квачила и кочнице, не седам на мотор чим мало за'лади.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sigurno necu propustiti nijedan lep vikend kojim nas kalendar pocasti, ali ove voznje po lokalu, tesko motorom, pa bre kad udjem u banku, dok se ja razmontiram i progovorim, oni cuvari ce vec d ame skembaju onako maskiranog!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja sigurno necu propustiti nijedan lep vikend kojim nas kalendar pocasti, ali ove voznje po lokalu, tesko motorom, pa bre kad udjem u banku, dok se ja razmontiram i progovorim, oni cuvari ce vec d ame skembaju onako maskiranog!  ;D ;D ;D

S obzirom na krizu koja im je zavladala prije ce biti da ce te docekaju kao najrodjenijeg  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Ima li neko ideju kako da nabavim felne za kineza al ove kao na sprintovom princu? Ja imam kao na kinroudu pa bi ih menjao za ove kao za princa uz moju doplatu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

odlicno si resio chunkove ,mislim oni kineski  su stvarno "jeftino izgledali skroz" i jedino treba da resis te plastikanac bisage grozne su sa sve tribalom! evo ti jedno dobro resenje koje sam ja primenio na mojoj beti ,posto njeni originalni koferi kostaju 250 evrica ja sam kupio kineze od sprinta i istapacirao ih u eko kozu  evo ti par slicica da vidis koliko je uspela kamuflaza platikanaca, planiram samo da im bocno dodam neki "ukras" i to je to ako si zainteresovan meni je ortak tapetar uzeo 2000 din. za ovu sminku,sve materijal i ruke

post-4960-1287901061782_thumb.jpg

post-4960-12879010619718_thumb.jpg

post-4960-12879010621639_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

odlicno si resio chunkove ,mislim oni kineski  su stvarno "jeftino izgledali skroz" i jedino treba da resis te plastikanac bisage grozne su sa sve tribalom! evo ti jedno dobro resenje koje sam ja primenio na mojoj beti ,posto njeni originalni koferi kostaju 250 evrica ja sam kupio kineze od sprinta i istapacirao ih u eko kozu  evo ti par slicica da vidis koliko je uspela kamuflaza platikanaca, planiram samo da im bocno dodam neki "ukras" i to je to ako si zainteresovan meni je ortak tapetar uzeo 2000 din. za ovu sminku,sve materijal i ruke

 

Mogu da ti kažem da slike extra izgledaju, čuš extra fenomenalno. Jbg moraću da ti ukradem proizvod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

chu" ukradesh pa ja pustio u promet da pomognem u low budget  opremanju , a da izgleda dobro chek da objavim sliku tapacirane stare nolanove kacige da s' useres od divote ima da razbijemo one MOMO DESIGN kacige sto kostaju dvesta trista jevreja jbte razbacuju se ciframa ko da mi se.....mo lovu tako da ako nekom treba luda eko kozom oblozena oprema ...pazi sad saljem slicke... :o  prva slika  je originalna  nolanka kupljena za deset jevrejcica  a  ostale slike kad mi je ortak preshtepao i tapacirao ,,

post-4960-12879010664454_thumb.jpg

post-4960-12879010666376_thumb.jpg

post-4960-1287901066845_thumb.jpg

post-4960-128790106705_thumb.jpg

post-4960-12879010672455_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

... to je to ako si zainteresovan meni je ortak tapetar uzeo 2000 din. za ovu sminku,sve materijal i ruke

Djole,

pusti mi na p/p adresu i telefon tog tvog ortaka tapetara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja