Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Iskreno, ako mi ne prodje ova varijanta koju imam definitivno ce rezati iz moje garaze...(ako ikada stigne u Srbiju)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Iskreno, ako mi ne prodje ova varijanta koju imam definitivno ce rezati iz moje garaze...(ako ikada stigne u Srbiju)

Taman to sto ti nedostaje, veci i visi motor (sedeo sam na njemu, imam utisak da bi mogao da vozim 500km bez stajanja koliko je udoban), a najbitnije je da je taman toliko jaci koliko ti nedostaje za tebe i Violetu. A jos je i skoro enduro. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Iskreno, ako mi ne prodje ova varijanta koju imam definitivno ce rezati iz moje garaze...(ako ikada stigne u Srbiju)

Taman to sto ti nedostaje, veci i visi motor (sedeo sam na njemu, imam utisak da bi mogao da vozim 500km bez stajanja koliko je udoban), a najbitnije je da je taman toliko jaci koliko ti nedostaje za tebe i Violetu. A jos je i skoro enduro. ;)

3 u 1  ;D ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
:D samo josh da stigne kod nas Bash su neozbiljni ovi prodavci, mada ako skupim pare pre ima josh favorita koih ima kod nas :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ух, па занимљив јесте, али има да се дода још неких 500 евра да се ствар доведе у ред: прво заиста очајни ауспуси, па неки ветробранчић, још и гуме...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Za sada znam da ce stici ove godine, verovatno na isteku sezone i to veoma mala serija 20 kom (mozda i manje), jer kako sam dobio objasnjenje to je "pilot" projekat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Za sada znam da ce stici ove godine, verovatno na isteku sezone i to veoma mala serija 20 kom (mozda i manje), jer kako sam dobio objasnjenje to je "pilot" projekat.

Mozgovi, motor za koji verujem da ima interesenata nikako da uvezu, a sa druge strane dave sa 125ccm Raptorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

На сајту увозника "Рептора" за Хрватску, цене овог "Вараде-рептора" су приближне оном "Репторовом" нејкеду. Сад, питање је да ли су се то наш увозник зезнуо код декларисања цена (заграбили више за нејкеда или се код овог добровољно одрекли зараде) или су то урадили у Хрватској.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Velika mana onog sivog naked-endura je katastrofalna zavrsna obrada... Jako lose...

Imas Hondu za 6500e, ako ti smeta. ;)

Naravno da mi smeta malo  ;)

A imas i neke japance(polovne ali u super stanju) za malo vece pare koji izgledaju kao Jessica Alba naspram neke bradate zene ;D ;D

 

Onaj crveni Raptorov nejked je mnogo lepse uradjen... ali i kosta jbg  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Za sada znam da ce stici ove godine, verovatno na isteku sezone i to veoma mala serija 20 kom (mozda i manje), jer kako sam dobio objasnjenje to je "pilot" projekat.

a da se ja izorganizujem pa da uvezem jedno 20 kom onih 400-tki kao pilot verziju pa da vidim kako mi ide ?!

>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Гле, још нас ниси одј...! ;D

Дај се организуј, па ми набави јефтино три решеткасте даске за плуг код тог вашег Хуђика.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Kada sam bio na skupu u Pazovi, i vozimo mi defile i pored mene se koprca neki plavi motor. Malo motor ispred, malo motor iza malo sleve malo sdesne strane a ja gledam oci da mi ispadnu ne mogu da provalim koji je. Gledam ga onako reko SPT 350 LADNO, gledam vile tanjusne, gledam rezervoar, onako veliki je, masina je V ali ne seceam se koja je na SPT....Obradujem se ja kao malo dete reko prvi SPT u Srbiji na drumu. Cim smo stali snimim ja di je i pravac tamo usput naletim na Bleka i povedem ga sa sobom, mi tamo i pitam ja koji je ovo motor kad mali ni 5 i 6 nego Varadero  :o :o :o :o

Nisam mogao da verujem oreginal isti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Gde ste Shaolini,STRELE VAS GADJALE?

Ne bi me dugo na forumu,hteo sam da predjem u emirate.

Vozite li?gaze li vas?

Ozeni li se neko?

Jel nekom crkla krava?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Питам се колико ли је овај СПТ приближно скопиран од малог Варадера, јер би му тако лепо чучнуo његов полуоклоп.

 

Honda%20XL125V%2007.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Питам се колико ли је овај СПТ приближно скопиран од малог Варадера, јер би му тако лепо чучнуo његов полуоклоп.

 

 

Pa i sam Varadero postoji u Naked verziji, pa je on iskopiram, a ne znam koliko su i izmedju samih Hondi razlike, ali meni se takodje vise dopada verzija sa prednjom maskom i da imam SPT-a, razmisljao bih o grunfovanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

ОК кад је грунфовање додавање новог или измена већ постојећег, али кад мораш да мењаш нешто што имаш - то баш и није нешто. Резервоар Варадерчића са полуоклопом се разликује од оног без, илити милог нам СПТ-а.

Погледајте:

post-4171-12879043947599_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Izgleda da ce ovo da bude moja sledeca masina. Sa dva bocna kofera i jedan top mislim da ce da bude dobra masina sa solidnim putnim brzinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Danas me klinac iz kraja zamoli da mu pogledam motor. Kaze spao mu lanac kada je skretao u desno!!!!! Ja ne verujem sta prica pa odem da vidim. Masina naravno Kinez. Pogledam lanac a on se skoro vuce po zemlji. Pitam ga koliko je star lanac a on kaze koliko i motor - 11 meseci! Ja pomislim da je nesto cackao i pomerio tocak u napred ali kada sam pogledao vidim da stoji tamo gde je bio fabricki. Nemam pojma kako je uspeo toliko da se istegne, treba da se skine par karika da bi bio kako treba. Vidim fali par srafova po motoru, on mi kaze, to mu je ispalo u toku voznje jos odavno. Ono sto treba da bude hromirano vec postalo narandzasto, motor kao da ima 10 godina loseg odrzavanja. Sve u svemu, prvi put sam zagledao Kineza i stvarno ne mogu da kazem nesto lepo. Necu da postavljam slike zbog klinca, glupo je, i necu da vam malerisem temu, ali realno onakav motor nije ni bezbedno voziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja