Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Сећа ли neko се оног мог дављења са "Орион" мотоциклима, оним ендуром/супермотардом са дизајном поприлично сличним оном "Априлијином" ендуру RXV 550, када сам тражио по Нету има ли их овде или по комшилуку? Пре пар дана прочитао на једном форуму причу да је 10. јануара та фабрика, наводно, замандалила капије и да нема више. На сајту фабрике неки такав податак нисам нашао, а претрагом по Нету нашао сам овај шпански сајт фирме која продаје тај "full size" модел "Ориона" А31. На страници је "ембедован" .pdf документ за сличком мотора, основним техничким подацима и на крају, великим плавим словима ценом у еврима. У Енглеској се тај модел продаје за неких 2200 фунти, а погледајте сами шта кошта у Еспањи - http://www.mini-motos.biz/archivos/ofertas_agb_31.php

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Lazare,evo ovako ti ja predlazem,kupis od mene makinu,pa na njoj eksperimentisi,a ovaj tvoj primerak ostavis fabricki!(da mozes da vidis razliku) ;)

 

E al ja sam mislio da to napravim tako da mogu da ga stavim ili skinem nista da ne varim za njega znaci samo na ona tri srafa nego mene interesuju neke slike sta da ili kako da ga uradim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Сећа ли neko се оног мог дављења са "Орион" мотоциклима, оним ендуром/супермотардом са дизајном поприлично сличним оном "Априлијином" ендуру RXV 550, када сам тражио по Нету има ли их овде или по комшилуку? Пре пар дана прочитао на једном форуму причу да је 10. јануара та фабрика, наводно, замандалила капије и да нема више. На сајту фабрике неки такав податак нисам нашао, а претрагом по Нету нашао сам овај шпански сајт фирме која продаје тај "full size" модел "Ориона" А31. На страници је "ембедован" .pdf документ за сличком мотора, основним техничким подацима и на крају, великим плавим словима ценом у еврима. У Енглеској се тај модел продаје за неких 2200 фунти, а погледајте сами шта кошта у Еспањи - http://www.mini-motos.biz/archivos/ofertas_agb_31.php

Steta, bili su jedni od boljih kineskih endura/motarda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

 

 

Zoole mozes da postavis sliku tvog gepeka iza suvozaca,posto planiram da nesto napravim pa cisto da imam neki primer :)

 

Dzax, nemam trenutno druge slike sem ovih, mada nema tu neke mudrosti, taj nosac kupish to je od tomos automatika,samo malo rashirish i montirash.....naleze tachno na ona dva shrafa od nosacha naslona..

post-2174-12879018172849_thumb.jpg

post-2174-12879018175111_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

 

LJUDI,HVALA!

Drago mi je da ste obratili pažnju na moj rad,i da vam se dopada motor.

Sve to me nije puno koštalo i sve sam radio sam( i farbanje ).

Nemogu da dočekam ovu sezonu da se vidimo i provozamo malo.

 

Obratiću pažnju kako se Zolijev motor čuje,ja sam jedan lonac (gornji)sekao i razbušio jer je zvečio,sad se motor mnogo jače čuje.Poslušaću Motoras-a,od njega sam i kupio motor.

 

I Blekbajt mi je predložio da obratim pažnju na auspuhe.

 

Videćemo,za sad moram da sklopim dva Tomosa kaišara,ZAJEDNO SU STARI 72 GODINE ;D ;D ;D.

Dogovorio sam se da ih menjam ZA DRVA,JASEN,sa nekim lokalnim drvokradicama ;D ;D ;D ;D.

Oba sam kupio za 20 e,nisam se cenkao 8)

 

Dzax,ako ne nađeš taj nosač pogledaću u Pančevu,mislim da imaju.

 

Lazare,mislim da imaš u Louisu taj sisi bar(valjda se tako zove).

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Dzax, ima u Pazovi covek koji nabavlja delove za starije motore i tomose, pa ako zelis uputicu te tamo da se raspitas, mozda bih mogao i broj telefona da nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Lazare http://www.waterjet.co.yu/ i nek ti iseku od gvozdja , samo im poshalji crtez u krivama u corelu

 

Inace havala vam savetima. Esad t radi se o tome da to ocu da uradim za male pare tako da od WJS tehnologije nema nista niti louis nego co2 aparat i tanke sipkie ili ona zica za armaturu, brusilica i pravac des na hromiranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Evo malo sam googlao i definitivno cu da napravim sissy bar od lanca jer najlakshe se oblikuje a i lepo izgleda josh i kad se hromira i juuuu evo i neke slike nekog drugog motorcikla i ja slicno nameravm samo bez onog dole dela sto ide kod sedista

 

Mozda josh i dodam tako neki krst

post-4886-12879018313702_thumb.jpg

post-4886-12879018314562_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

I mene je odusevila ta ideja. Ljudi od lanaca prave svasta :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Super ti je ideja za lanac,čak nemoraš da ga hromiraš,možeš i da ga ofarbaš sprejem,recimo perla svetlo siva.

Što se tiče krstova,ja ih nekako izbegavam na motoru,neznam zašto.

Ili one mrtvačke lobanje,užas,i to na motoru.

Da li je neko od vas gledao klipove na jutjubu ono tipa 360 km/h,busa turbo,Lažni kanjon Morače 299km/h ,moto crash,motor na motor i,pokriveni leševi vozača...

Nije tema za vlasnike Kineza,ali šta mislite o tome,braćo Kinezi?

 

 

 

 

 

Ljudi,čini li mi se ili ova zima polako popušta?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Ivane sta se sekiras ti za te sto jure dvesta trista da je to za coveka on bi se ko tica sa krilima radjao ! Mi smo bre normalan svet sto polako vrti tockove i u tome je zadovoljstvo zar ne. Bre kome je do adrenalina nek poje...komsinicu chiji je muz ko shifonjer a kome je do glavobolje nek stane na promaju!! I mene svrbe tockovi sto bi sad ulozio jedno dva tri kila bemzina pa da stisnem moped malo bar lokalno !!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Pa dobro u pravu si za te krstove Ivane

Al bi mogao ovako neki to je tek da ceo taj sissy bar ima neki povod

post-4886-12879018350802_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  posto vidim da je vlada upoznat sa prepravkama i svim tim silnim radovima na motoru imam za njega pitanje.moxe li se za moj motor napraviti neki vetrobran,ne preterano nabudzen,rdi odbrane od preteranog duvanja i malo radi estetike.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja