Jump to content

Moto Zajednica

Stisajte muziku na skupovima!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Nek svako napravi moto skup,narocito oni koji uvek imaju prigovore za svaki q..c pa cemo na kraju godine opet polemisati koji je bio bolji,losiji,glasniji,tisi itd :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Motore vozim od 1981 godine znaci puno pre nego sto su moto skupovi i poceli da se organizuju i sa velikim odusevljenjem sam docekao prve organizacije (rado se secam Velike Plane) i jedno vreme sam bio redovan posetilac ali evo vec par godina uopste nemam vise zelju za takvom avanturom.

Kao sto je pocela ova tema, muzika je toliko glasna da jednostavno ne mogu da razgovaram sa prijateljima, e onda da bih to izveo moramo da odemo sa skupa i na kraju dolazim do zakljucka " Zasto sam i dolazio ".

Ne optuzujem one kojima se takav nacin zivota svidja, vec samo kazem da se meni ne svidja, te vise i ne dolazim.

Omatorilo se,... :aha:

Tako je Žiko. Omatorilo se, ali to nekima znaci da se sakupilo puno životnog iskustva pa možeš toleriati tuđe stavove bez sujete i licemjerstva, to znaci da ceš uvjek reci svoje ali i boriti se da i drugi kažu svoje bez ljutnje i ubjeđivanja, to znaci da si bio u bezbroj situacija i povlacio i dobre i loše poteze samo ih sada možeš razvrstati, to znaci da si napravio puno kilometara i možeš predložiti dobar savjet ali ne inzistirati da tako mora biti, to znaci da sad znaš kako bi sacuvao zdravlje koje si djelomicno izgubio svojom glupošcu i još puno više od toga što sam napisao. motor se nikada nije vozio radi rock end rolla a nije se ni slušao rock end roll radi vožnje motora. Rockeri i bikeri su dvije razlicite skupine fanova i mali je postotak onik koji objedinjuju i jedno i drugo. neki clanovi našeg foruma me podsjecaju na ove likove iz ovog filma

 

 

naime siluju sebe da budu to što u duši nisu " radi svjeta " a onim istinskim rockerima plus toga i bikerima ja se klanjam. Kada covjek sa 27 godina tvrdi da je prošao više motoskupova od vecine na s na forumu a prakticno poznaje samo jedan mali dio nas onda je meni sve jasno tj. nije to rekao da se zna, jer je to nemoguce znati, nego da se cuje i to govori sve.

 

Pametan " neko " je rekao: ako je muzika preglasna ja se maknem dalje od bine. Sve je receno.

Po meni je najžalosnije što su Moto Susreti postali iskomercijalizirani vašari u kojima je organizatorima na prvom mjestu z a r d a a sve drugo je manje bitno. Pula je grad Bikera sa desetak moto klubova i to je odavno poznata cinjenica. imali smo poslije 1950 god. i vlastite moto trke na kružnoj stazi dok se nije pojavila Velika nagrada Jugoslavije na Preluci, imali smo Biker fest sa 10000 ( deset tisuca i više ) ucesnika u Šijanskoj šumi nadomak Pule koji je trajao desetak godina i bio je jedan od pet najvecih moto susreta u europi a onda je komercijalizacija i grabež za novcem razdvojio organizatore. sada imamo Beach party sa isto toliko ucesnika, 12000, ali nekako je to isprazno, sve je za lovu, sve je vec viđeno i stereotipno. Buka, alkohol preko mjere, nekoliko teških nesreca tjekom trajanja susreta i nekoliko pogibija nakon susreta na povratku kuci. Super bar su otišli sa Rock end Rollom u ušima? oni koji su i došli doma taj dan su slabo culi i razmišljali kako kupiti novi par guma i zakrpati carbon na ispuhu. Odlicno, MENI TO SMETA ali kad neko to voli moram poštivati dok me niko ne dira.

 

 

Bio sam dug i osobno ne volim duge postove ali ne može se krace. Pozdrav kolegama ma gdje bili, šta god vozili i slušali.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja