Jump to content

Moto Zajednica

ПОДРШКА СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ 31.7.2011 15:00

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 952 postova

Dok se vi preganjate sa policijom drugi se nadaju da ce iz svega ispasti jos jedan egzodus pa ce svercerske pare oziveti mrtvo trziste nekretnina. Samo sam primetio, ne navijam ni za koga.

 

 

kolega, pa navijaj za nas...

Hocu drage volje ako definises ko smo to mi. Ja vidim samo kamaru egoista i podlaca, solo ili u grupicama i gde po koji idealista budala. Policija jednom sprovodi na protest a drugi put brani, zvanicna politika nikad nije isla u korak sa onim na terenu... odbijam da ucestvujem u manipulacijama a umem da ih prepoznam veruj mi, bio sam prisutan i kad se "dogadjao narod".

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

kolega, pa navijaj za nas...

Hocu drage volje ako definises ko smo to mi. Ja vidim samo kamaru egoista i podlaca, solo ili u grupicama i gde po koji idealista budala. Policija jednom sprovodi na protest a drugi put brani, zvanicna politika nikad nije isla u korak sa onim na terenu... odbijam da ucestvujem u manipulacijama a umem da ih prepoznam veruj mi, bio sam prisutan i kad se "dogadjao narod".

 

necu raspravu sa tobom, ali reci cu sledece:

izadjite iz svog PRIVREMENO sigurnog sveta, nemojte se kriti i opravdavati iza tudjeg egoizma i losih primera i kurve politike, neko trezi pomoc i tesko mu je - ljudski je pomoci.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Ja ne znam ko vas je napalio na tu pricu o Kosovu i uopste povezao bajkere sa tim stvarima... ja sam bio u Pristini u vojsci i jedva zivu glavu izvukao mesec dana pre rata...pa prvi su kosovari prodavali imovinu siptarima za milione i kupovali kafice i nekretnine na Vracaru...mene bre sramota kad vidim kako se izivljavaju na motorima bez kacige i auspuha celavi napaljeni magarci masuci pred kamerama sa tri prsta... sramota me sto imam motor zbog takvih a mnogo njih se lozi na tu pricu o Srpstvu i Kosovu kao da neznaju ili nece da znaju da je Kosovo prodato, imate naseg coveka sa nikom Usamljeni Jahac koji je osnivac "Nase Srbije"pa se raspitajte malo o tome...ako stvarno zelite pomoci ugrozenoma sa Kosova..

 

Svaka cast , aj da ne duzimo i ne raspirujemo raspravu ali citiracu te: i jedva zivu glavu izvukao mesec dana pre rata , razumem one koji su ratovali pa ne znaju za sta su ratovali ali zasto se ti bunis? Sad ovako niko ne organizuje akciju i podrsku ljudima koji su dosli sa kosova nego onima koji su tamo, ocigledno nisi informisan. Aj da ponovim, ovo je podrska koja je bila za ljude NA KOSOVU , koji su ostali tamo i pokusavaju da odsbrane pedalj svoje zemlje na kome se nalaze. Niko vas ne tera da podrzite ali nemojte pljuvati po tome. Kada se ide na Bajk Rock Misiju , prijavi se nekoliko hiljada motora i svima je lepo da odu na Kosovo, ali ne daju pare iz dzepa nego se besplatno provozaju nekoliko stotina kilometara za dzabe gorivo koje se deli. pri tom ima i dosta primera ljudi koji dodju na prvo mesto za tocenje samo da bi sipali za DZ i odu svojim putem, sramota. Srpski narod koji je ostao dole je SRPSKI NAROD i bez obzira na bivsu , sadasnju ili buducu politiku i dalje je SRPSKI NAROD. Mali gest paznje koji bi kostao 2-3 litre goriva da se provoza po gradu nikome ne znaci ama bas nista osim mozda ljudi koji su dole i vide da ih se par neko ponekad seti. Nije mnogo ali je bar nesto. HD klub Srbija ni od koga od vas nije trazio ama bas nista. Skupljamo svoje i klubske pare da posaljemo hranu ljudima dole. niko vam nije trazio ni prebijenog dinara a vi se vec bunite i kontrirate. Zaista ne razumem cemu sve to. Jedino smo zamolili ko hoce i moze da dodje motorom da pruzi podrsku, jel bajkeri ne poznaju granice. Ko je hteo dosao je ko nije nije i to je to. Hvala svima i koji jesu i koji nisu.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ratboy ****** Hocu drage volje ako definises ko smo to mi. Ja vidim samo kamaru egoista i podlaca, solo ili u grupicama i gde po koji idealista budala. Policija jednom sprovodi na protest a drugi put brani, zvanicna politika nikad nije isla u korak sa onim na terenu... odbijam da ucestvujem u manipulacijama a umem da ih prepoznam veruj mi, bio sam prisutan i kad se "dogadjao narod".

ja ovdje naslucujem samo jednog egoistu i podlaca ( solo ) i to bez epitete idealista - budala.

kakva je ovdje manipulacija prepoznata od strane ljudi koji su organizirali protestnu vožnju u znak podrške srbima na kosovu?

 

Bruno Langer pjevac Atomskog Skloništa Pula.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Bajk Rock Misija i HD Srbije, u petak u 10:00 kreću put kosova iz Čorba cafea....

Ako neko ima zelje i volje moze da im se pridruzi na tom putu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Da li ide neko sa foruma?

Ja ne idem-vec sam ovde ceo svoj zivot do sada (a i od sada) :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

Bajk Rock Misija i HD Srbije, u petak u 10:00 kreću put kosova iz Čorba cafea....

Ako neko ima zelje i volje moze da im se pridruzi na tom putu.

 

moze li jos neki detalj o organizaciji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

16.09. солидарности, више нико ни не помиње...

 

 

 

http://www.pecat.co.rs/2011/06/danilo-lazic-u-misiji-novog-svetskog-poretka/

 

Je li to isti ovaj?

 

Niš. U periodu od 08-11.12.2006. godine u prostorijama Hrišćanske adventističke crkve u Nišu, održaće se serija predavanja mr Danila Lazića pod naslovom "Nauka svemir Bog". Teme predavanja biće:

 

1. Dijalog izmedju nauke i religije

 

2. Da li je svemir počeo stvaranjem iz ničega

3. Kakva je svrha svemira

http://www.adventisti-jco.org/index.php?option=com_content&view=article&id=221:serija-predavanja-u-nisu&catid=46:2006&Itemid=122

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

то сам случајно нашао и прочитао,ово што сте ви навели нисам знао, али мени је ово доле, цитирано, посебно упечатљиво, јер објашњава одуство било какве солидарности и бунта...или то, или смо се стварно свели на ниво уплашене животиње...

 

"Već dva puta spominjete „rat uticaja“. Šta je to?

To je novi način vođenja rata – bez ubijanja. To rat u kojem mi utičemo na mišljenje ljudi. Tehnika prelazi na kvantne kompjutere. Kad dođe do masovne primene takve tehnike, onda će biti moguće primeniti „rat uticaja“. Međutim, brzina primene zavisi od količine uloženog novca u razvoj nove tehnike. Naravno i znanja, koje se za 18 meseci udvostruči. Mislim da će pre isteka ovog veka biti moguće primeniti „rat uticaja“. Na tome se u Pentagonu već duže vreme radi, a moderna vojna i ne samo vojna tehnika se definitivno razvija u ovom pravcu. To je rat koji se vodi inteligencijom, pameću, nematerijalnim sredstvima. To je mogućnost da koncentracijom misli mogu da utičem na Vas da prihvatite moj način razmišljanja."

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ljudi, ajmo sutra lepo na točkove i gas! Znam da možda ništa nećemo promeniti ali podrška znači, a i neka se vidi da ima nas kojima nije svejedno, koje nisu uspeli da isperu pravilima i obavezama "novus ordo seclorum-a"! Čak i najmanja reakcija govori da smo živi, da ima u nama nečeg ljudskog, da ima saosećanja, a samo postupkom dokazujemo stavove! Nadam se da ćemo se nekako organizovati!?!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Ljudi, ajmo sutra lepo na točkove i gas! Znam da možda ništa nećemo promeniti ali podrška znači, a i neka se vidi da ima nas kojima nije svejedno, koje nisu uspeli da isperu pravilima i obavezama "novus ordo seclorum-a"! Čak i najmanja reakcija govori da smo živi, da ima u nama nečeg ljudskog, da ima saosećanja, a samo postupkom dokazujemo stavove! Nadam se da ćemo se nekako organizovati!?!

 

 

Potpuno se slazem sa tobom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

то сам случајно нашао и прочитао,ово што сте ви навели нисам знао, али мени је ово доле, цитирано, посебно упечатљиво, јер објашњава одуство било какве солидарности и бунта...или то, или смо се стварно свели на ниво уплашене животиње...

 

"Već dva puta spominjete „rat uticaja“. Šta je to?

 

 

Body building. Šta je to?

 

Sta moze biti upecatljivo u ovom retardiranom clanku kojeg procitah vise od pola, na moju veliku zalost.

Ne zna se ko je veci kreten, novinar ili "magistar". Ovo samo amer moze da pusi.

 

edit: @vitas, ne znam kako ti gledas na isti, ali ovo je kao da citam Kansas City Daily ili tako nesto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

то сам случајно нашао и прочитао,ово што сте ви навели нисам знао, али мени је ово доле, цитирано, посебно упечатљиво, јер објашњава одуство било какве солидарности и бунта...или то, или смо се стварно свели на ниво уплашене животиње...

 

"Već dva puta spominjete „rat uticaja“. Šta je to?

 

 

Body building. Šta je to?

 

Sta moze biti upecatljivo u ovom retardiranom clanku kojeg procitah vise od pola, na moju veliku zalost.

Ne zna se ko je veci kreten, novinar ili "magistar". Ovo samo amer moze da pusi.

 

edit: @vitas, ne znam kako ti gledas na isti, ali ovo je kao da citam Kansas City Daily ili tako nesto....

 

Vidi Mile, najbolja i najveca sotonina laz je da on ne postoji (ovo i u prenosnom i u tacnom znacenju, kako ko voli u zavisnosti da li je ateista ili ono drugo). I ja sam pomislio: covece, koja kolicina gluposti i fantazija!!!

Ali sta je problem...ono sto pise je jedno, ali situacija na terenu koja se uklapa u tu abnormalnu pricu je drugo! Pogledaj, svi su ravnodusni, vise su interesa pokazale babe i dede koji su se poubijali za japanske tresnje na Trgu Republike nego i najvitalniji deo ovog naroda. Jos malo i vozicemo motore samo u krugu...dvojke (deo Beograda koji opasuju tramvajske sine linije br.2). Pa kad iscrpim sva logicna objasnjenja, ostaju mi ovakve "gluposti" kao opravdanje za sebe i sunarodnike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

то сам случајно нашао и прочитао,ово што сте ви навели нисам знао, али мени је ово доле, цитирано, посебно упечатљиво, јер објашњава одуство било какве солидарности и бунта...или то, или смо се стварно свели на ниво уплашене животиње...

 

"Već dva puta spominjete „rat uticaja“. Šta je to?

 

 

Body building. Šta je to?

 

Sta moze biti upecatljivo u ovom retardiranom clanku kojeg procitah vise od pola, na moju veliku zalost.

Ne zna se ko je veci kreten, novinar ili "magistar". Ovo samo amer moze da pusi.

 

edit: @vitas, ne znam kako ti gledas na isti, ali ovo je kao da citam Kansas City Daily ili tako nesto....

 

Vidi Mile, najbolja i najveca sotonina laz je da on ne postoji (ovo i u prenosnom i u tacnom znacenju, kako ko voli u zavisnosti da li je ateista ili ono drugo). I ja sam pomislio: covece, koja kolicina gluposti i fantazija!!!

Ali sta je problem...ono sto pise je jedno, ali situacija na terenu koja se uklapa u tu abnormalnu pricu je drugo! Pogledaj, svi su ravnodusni, vise su interesa pokazale babe i dede koji su se poubijali za japanske tresnje na Trgu Republike nego i najvitalniji deo ovog naroda. Jos malo i vozicemo motore samo u krugu...dvojke (deo Beograda koji opasuju tramvajske sine linije br.2). Pa kad iscrpim sva logicna objasnjenja, ostaju mi ovakve "gluposti" kao opravdanje za sebe i sunarodnike...

 

Mislim da je to sto tebe muci postojalo oduvijek. Samo da te podsjetim na stare narodne izreke koje govore o tome, a koje su nastale mnogo prije nego amerikanci, specijalni rat i sve ostalo sto pise:

 

Bog je prvo sebi bradu stvorio

U svakom žitu ima kukolja.

Zlatan lanac slobodu ne pruža.

Ako hoćeš da vidiš kakav je neko, podaj mu vlast.

Ako ptica kljuca žito tvoga druga - oteraj je;

jer će doći vreme kada će i tvoje kljucati.

Tudja ruka svrab ne cese

Sit gladnome ne vjeruje

Dok djete ne zaplace, majka neda sisu, itd

 

Ljudi su takvi kakvi jesu. Svako je sebi na prvom mjestu. Oduvijek su bili takvi i uvijek ce biti takvi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Ljudi, ajmo sutra lepo na točkove i gas! Znam da možda ništa nećemo promeniti ali podrška znači, a i neka se vidi da ima nas kojima nije svejedno, koje nisu uspeli da isperu pravilima i obavezama "novus ordo seclorum-a"! Čak i najmanja reakcija govori da smo živi, da ima u nama nečeg ljudskog, da ima saosećanja, a samo postupkom dokazujemo stavove! Nadam se da ćemo se nekako organizovati!?!

 

I?

Sta je na kraju bilo od ovoga? Bice ili nece biti?

Niko nista ne pominje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja