Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Prodajem ORIGINAL ISPRAVAN regler 12v MZov.

Cena 1000din.1zdravo.gif

da li moze za 600 din

 

Cenkanje ide na PP. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4132 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

cena je takva kakva je, meni ne treba, bio mi regler na motoru do pre pola godine, vozio sam. Radi! Ispravan potpuno. Stavio sam elektronski od kola zbog mesta ispod sedišta, sad je sve kod akumulatora. Od tad mi regler stoji na tavanu bez funkcije. Pa ga prodajem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Imam na prodaju korman, nov u luisu kosta 55e. Isti takav imam ja, samo sto bi trebao da se ocisti od boje.

Kome treba neka ponudi cenu pa ce da vidimo :)

 

img20130116142006.jpg

 

img20130116141943.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

Drugovi prijatelji,potrebna mi je vasa pomoc.Ima li iko da je rasturao pa mu je ostalo koji visak od zbica,ali nije ni zbica u pitanju nego saraf koji se navrece ali i to da bude bakarna.Obavezno mi je ta potrebna ako iko ima.Treba mi 2 komada.Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Drugovi prijatelji,potrebna mi je vasa pomoc.Ima li iko da je rasturao pa mu je ostalo koji visak od zbica,ali nije ni zbica u pitanju nego saraf koji se navrece ali i to da bude bakarna.Obavezno mi je ta potrebna ako iko ima.Treba mi 2 komada.Unapred hvala.

Naravno , i nove i koristene , da biras :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Drugovi prijatelji,potrebna mi je vasa pomoc.Ima li iko da je rasturao pa mu je ostalo koji visak od zbica,ali nije ni zbica u pitanju nego saraf koji se navrece ali i to da bude bakarna.Obavezno mi je ta potrebna ako iko ima.Treba mi 2 komada.Unapred hvala.

 

 

Taj šraf obično nije od bakra već je samo pobakren, pa onda niklovana ( takav je postupak ), samo se tebi nikl oljuštio .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Kupujem : BAKELIT (zastitnik zadnjeg lancanika) za ES/TS 125/150 !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4132 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

prodajem delove menjaca etz 250/251.. 1zdravo.gif:) ako nekom nesto treba pitajte.. :)

 

Delove struje na MZ-u.. stator, regler, prekidace, diodna ploca... :) gomilu platina(5-6kom) nekoliko kondenzatora.. 1neznam.gif

 

Mozda i Karburator od etz 250 u dobrom stanju!(ako se pogodimo sa cenom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Kupujem : BAKELIT (zastitnik zadnjeg lancanika) za ES/TS 125/150 !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

Evo ja se jos uvek oko mz-a vrtim pa mi je sad potrebna kocnica tocka dobosa.Neznam dali se razlikuju modeli ali evo prilozio sam sliku glavcine za koje mi treba.Da napomenem da je na slici od prednjeg tocka ali ja bi tu od zadnjega stavio ako je moguce pod uslovom da su mere iste,pa je ovo ujedno i pitanje.Potreban mi je kompletan u smislu stavi i vozi.Pakne nemoraju biti vrhunske ali barem u nekakvom prihvatljivom stanju.

f_nyk_p1884.jpgf_nyk_p1889.jpg

Sem toga treba mi deo koji nosi lancanik sa ili bez lancanika na glavcinu sa slike:

F_nyk_p1885.jpgF_nyk_p1888.jpg

Izvinjavam se na kvalitet slika... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Dosta je tesko sa slika proceniti , da li je to glavcina od modela 125/150 ili 175 ? Na izgled su iste , razlikuje se precnik u delu dobosa !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

Dosta je tesko sa slika proceniti , da li je to glavcina od modela 125/150 ili 175 ? Na izgled su iste , razlikuje se precnik u delu dobosa !

Precki dobosa je 160 mm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Ogar
  • Motocikl: Yamaha XV 500 SE

post-22265-0-91752500-1358941944_thumb.jpgpost-22265-0-95212100-1358941925_thumb.jpgpost-22265-0-43992400-1358941854_thumb.jpgpost-22265-0-03563900-1358941812_thumb.jpg

Prodajem oklop i korman,moze za MZ,oklop je citav,korman je blago pokrivljen na strani gde stoji rucka gasa,moze da se ispravi.Cena oklopa je 2200, a korman je1500 dinara(bez rucki,one su od CZ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja