Jump to content

Moto Zajednica

Makazice !

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Meni je sad smeshno sve ovo, ali sinotj mi u jednom trenutku uopshte nije bilo smeshno ;D

 

Pa ko shto naslov kaze, napravih ja makazice sinotj ;D

 

Vozim se 29 novembra ka Trgu , idem mojom trakom, u zutoj traci 20-ak metara ispred parkiran ogromni kombi. Brzina mi je otprilike oko 60km/h. Taman kad sam se priblizila kombiju ispred njega izletju 2 peshaka i pretrchavaju ulicu !!! Kochim, ali vidim da od toga nema vajde preblizu sam im, i uletjem izmedju njih 2 , jednog udaram tegitjem u ruku, drugog sam promashila ... zaustavljam se posel par metara... Besna kao furija okretjem se , spremna da im sve po spisku sada... Kad ono  :o  :o  :o  :o  Panduri !  Dva pandura su pretrchavala ulicu i ja sam napravila makazice izmedju 2 pandura  :o i pritom udarila jednog  :o  Oblio me hladan znoj...

Pritrchava mi jedan [onaj kojga nisam udarila] i psuje, dere se, spominje hapshenje, urla da sidjem s motora...  Ja se iskuliram nekako, ponavljala sam sebi u glavi "nisi nishta kriva, nisi nishta kriva..." ... stavim motor na tjopavu, skinem kacigu ... I pandur kad je video da sam zensko...utjuta se...Zbunio se skroz . Gleda mene, pa gleda kolegu koji sad vetj prilazi... Iskoristim ja tu situaciju i pridjem mu, kazem da mi je zao shto sam udarila kolegu, ali da su oni krivi, jer su pretrchavali ulicu van peshachkog i da se nisu ni potrudili da pogledaju da li neko ide itd... I da smo imali mnogo srece shto ja nisam pala, jer bi tada oni bili u velikom problemu...

Pandur me gleda mrko, onaj kog sam udarila je normalniji i zna da su oni krivi... Prishao mi , izvinio se, pitao da li sam ja ok ...

 

I to vam je to, ja se popeh na bajk i produzih dalje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Onomad si jednom prešla preko noge, ovoga si udarila po ruci... ti baš ne voliš policajce? Samo čekam jednog dana naslov u novinama... "motorista uleteo u policijsku stanicu i pogazio celu smenu" :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Sreca pa je moj Transalp siv, a i rasklopljen, pa ne mogu da me pomesaju sa tobom onako pod punom opremom... ;D ;D ;D

 

Salu na stranu, neprijatna situacija skroz... Sledeci put uzmi veci tegic ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Onomad si jednom prešla preko noge, ovoga si udarila po ruci... ti baš ne voliš policajce? Samo čekam jednog dana naslov u novinama... "motorista uleteo u policijsku stanicu i pogazio celu smenu" :) :) :)

 

To je malo falilo da se desi kad je jurila da registruje motor ... a mogao je i jedan ''neduzan'' civil da strada  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Donosim ti jedan teg(ic) iz teretane,direkto sa bench shipke.Jes' da i ja imam neke veze sa policijom,al' ne sa ovima,tako da si vala zasluzila ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Naslov i početak priče su obećavali....kad ono ....ništa,baš ništa.  ;D 

PA ZAR BAŠ NIŠTA NISI USPJELA DA IM POLOMIŠ? ;)

Moramo te baciti na kratak kurs na temu : IDEALNA PRILIKA DA SE SVETIMO PANDURIMA A DA NAS NE MOGU OKRIVITI  ( sa osvrtom na slabe tačke koje bi trebalo "gađati"  da ih nagrdimo.. .,zglobovi,prepone,"palice",pozadine,uši,surle.... ;))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

PA ZAR BAŠ NIŠTA NISI USPJELA DA IM POLOMIŠ? ;)

 

 

Ma bilo mi zao da unishtim motor ;D  Ali fino mu je otekla ruka, imatje lepu crnu modricu ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Stvar nije za zezanje, imala si MNOGO srece. Nije sitnica da nekoga udari 250 kg gvozdja sa 60 km/h. Da ne pricam da je mogao da bude i neko drugi mesto pandura...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Ne verujem ! Al' si luda !!!

Jeste on kriv, ali mora da se pazi !

ali ipak ! ahahahahahahahahhahahahahahahahahahah !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Stvar nije za zezanje, imala si MNOGO srece. Nije sitnica da nekoga udari 250 kg gvozdja sa 60 km/h. Da ne pricam da je mogao da bude i neko drugi mesto pandura...

 

Da, mogla je da osteti motor!  ;D

 

Da pojasnim, moglo je da bude tu neko dete, koje je manje uocljivo od pandura. Nositi tako nesto na savesti nije lako, a nije ni za zezanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Stvar nije za zezanje, imala si MNOGO srece. Nije sitnica da nekoga udari 250 kg gvozdja sa 60 km/h. Da ne pricam da je mogao da bude i neko drugi mesto pandura...

 

Da, mogla je da osteti motor!  ;D

 

 

 

Da pojasnim, moglo je da bude tu neko dete, koje je manje uocljivo od pandura. Nositi tako nesto na savesti nije lako, a nije ni za zezanje.

 

Znam ja na shta si ti mislio Lalajko...

 

Da ukochim nisam mogla , da ih zaobidjem [prelaskom u drugu traku] nisam mogla, izleteli su tik ispred mene, na 2 metra... Protji izmedju njih 2 mi je bilo jedino logichno reshenje, i da najmanje nastradamo svi.

 

A da je ne dao bog bilo dete, pa bacila bih se s motora i gurnula bajk negde u stranu... Bolje ja da se izlomim nego dete da strada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ma ti si uradila sve što si mogla, uspela si da ih izbegneš (manje - više), ali je isključivo njihova krivica što su prelazili van pešačkog prelaza. Slažem se sa Lalajkom da je sjajna stvar što se umesto dve odrasle osobe nije našlo dete koje bi pretrčavalo ulicu. To su neizbežne situacije u saobraćaju, možemo samo da se nadamo da ćemo svi regovati dobro kao Mina i da će se te situacije završavati bez ozbiljnijih povreda i pešaka i motocikliste.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Nista se ne brini , deca znaju da se ne prelazi ulica van pesackog prelaza i dobro svi znaju da se ne prelazi ulica kada ti je tu kombi (kamion , autobus) i ne vidis nista sta se desava na ulici  >:(

 

Mina svaka cast na manevru ... Vazno je da si ti i motor ok ... A ove ko j... sto nisu ucili skolu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

kad zabodeš pešaka ti si kriv pa sve da je on sa padobranom izleteo pred tebe.

 

znači dobro si prošla, da si ga oborila bilo bi tu mnogo više zajebancije.

 

oni su naravno krivi za prelazak van pešačkog, i što su indijanci pa ne gledaju kad prelaze. sad će verovatno više paziti.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Kud ode ova tema,još par postova pa ćeš biti kriva što si  uopšte jutros palila motor.

A mene i dalje golica ideja kako od "trčećeg policajca" napraviti "ležećeg" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Tegicem na pandura.. :) Pa ne mozes bas ti da stanes kad se kome svidi. ;)

Bilo bi zeznuto da si ga pokupila,mislim zbog tebe i motora.

Valjalo bi sledeci put da pokusa negde na defileu sa pretrcavanjem...,rolovana teletina. ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Pitam li se kako bih ja prosao izmedju ta 2 pandura da sam isao svojim motorom???

 

P.S.

ko je video moju governalu zna o cemu pricam :)

 

Salu na stranu, dobro je da je proslo bez vecih posledica!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mina LEGENDO!!! S punim pravom možeš i na Transalpa da metneš ''onu'' nalepnicu (KAMIKAZA!!!).  Znao sam da u tebi čuči loodak...Samo sam se pitao:

 

                            DOKLE???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja